Herb Belgrano
PomocnikSezon 2016/2017

Mario Ariel Bolatti

BelgranoPrimera DivisiónDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćArgentina
PozycjaPomocnik
Wiek41 lat
Wzrost190 cm
Waga82 kg

Mario Ariel Bolatti: sezon w liczbach

Mario Ariel Bolatti reprezentuje Belgrano w rozgrywkach Primera División w sezonie 2016/2017. Rozegrał 11 występów i spędził na boisku 848 minut, zdobywając 1 gola oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

Dyscyplina

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2016/2017Primera División1184810

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Mario Ariel Bolatti?

Mario Ariel Bolatti jest zawodnikiem Belgrano w rozgrywkach Primera División w sezonie 2016/2017.

Ile goli i asyst ma Mario Ariel Bolatti?

Mario Ariel Bolatti ma 1 gola i 0 asyst w 11 występach w sezonie 2016/2017.

Ile minut rozegrał Mario Ariel Bolatti?

Bilans sezonu 2016/2017 obejmuje 848 minut w 11 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.