Herb Gimnasia Jujuy
BramkarzSezon 2026

Milton Álvarez

Gimnasia JujuyPrim B NacionalDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćArgentina
PozycjaBramkarz
Wiek37 lat
Wzrost185 cm
Waga84 kg

Milton Álvarez: sezon w liczbach

Milton Álvarez reprezentuje Gimnasia Jujuy w rozgrywkach Prim B Nacional w sezonie 2026. Rozegrał 21 występów i spędził na boisku 1890 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Statystyki bramkarskie

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Gimnasia Jujuy - Club Atlético Güemes26 lip 20262 : 1Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors12 lip 20261 : 1Pierwszy skład00-
Midland - Gimnasia Jujuy05 lip 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Club Atlético Güemes - Gimnasia Jujuy21 cze 20261 : 3Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago17 cze 20264 : 0Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - San Martín San Juan13 cze 20262 : 1Pierwszy skład00-
Atlanta - Gimnasia Jujuy06 cze 20263 : 0Pierwszy skład00-
Gimnasia y Tiro - Gimnasia Jujuy24 maj 20261 : 1Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - Temperley17 maj 20261 : 0Pierwszy skład00-
San Martín Tucumán - Gimnasia Jujuy13 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - Deportivo Maipú03 maj 20261 : 1Pierwszy skład00-
Atlético Rafaela - Gimnasia Jujuy25 kwi 20260 : 0Pierwszy skład00-
Gimnasia Jujuy - Almagro19 kwi 20266 : 1Pierwszy skład00-
Agropecuario - Gimnasia Jujuy12 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Chaco For Ever - Gimnasia Jujuy28 mar 20261 : 2Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Prim B Nacional21189000
2025Prim B Nacional36322600

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Milton Álvarez?

Milton Álvarez jest zawodnikiem Gimnasia Jujuy w rozgrywkach Prim B Nacional w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Milton Álvarez?

Milton Álvarez ma 0 goli i 0 asyst w 21 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Milton Álvarez?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 1890 minut w 21 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.