Herb Arda
PomocnikSezon 2025/2026

Ivelin Popov

ArdaFirst LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBulgaria
PozycjaPomocnik
Wiek38 lat
Wzrost182 cm
Waga77 kg
Numer na koszulce10

Ivelin Popov: sezon w liczbach

Ivelin Popov reprezentuje Arda w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 18 występów i spędził na boisku 1109 minut, zdobywając 3 gole oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 14, Średnia ocena: 5,94 i Udział przy golach: 0,24 na 90 minut.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Gole oczekiwane (xG): 1,63 i xG bez rzutów karnych: 1,63.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Beroe - Arda22 lut 20260 : 0Rezerwowy00-
Arda - Slavia Sofia14 lut 20262 : 1Pierwszy skład00-
CSKA Sofia - Arda06 lut 20263 : 1Pierwszy skład00-
Lokomotiv Plovdiv - Arda06 gru 20250 : 2Pierwszy skład00-
Arda - Botev Plovdiv02 gru 20250 : 0Pierwszy skład00-
Lokomotiv Sofia 1929 - Arda28 lis 20250 : 0Pierwszy skład00-
Arda - CSKA 1948 Sofia22 lis 20253 : 0Pierwszy skład10-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026First League18110930

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Ivelin Popov?

Ivelin Popov jest zawodnikiem Arda w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Ivelin Popov?

Ivelin Popov ma 3 gole i 0 asyst w 18 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Ivelin Popov?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1109 minut w 18 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.