Herb St. Louis City
NapastnikSezon 2026

Sergio Duvan Córdova Lezama

St. Louis CityMLSDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćVenezuela
PozycjaNapastnik
Wiek28 lat
Wzrost188 cm
Waga87 kg

Sergio Duvan Córdova Lezama: sezon w liczbach

Sergio Duvan Córdova Lezama reprezentuje St. Louis City w rozgrywkach MLS w sezonie 2026. Rozegrał 10 występów i spędził na boisku 493 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
DC United - St. Louis City16 maj 20261 : 1Rezerwowy00-
St. Louis City - Los Angeles FC14 maj 20262 : 1Pierwszy skład00-
Austin - St. Louis City03 maj 20262 : 0Rezerwowy00-
St. Louis City - SJ Earthquakes26 kwi 20262 : 3Pierwszy skład10-
Seattle Sounders - St. Louis City19 kwi 20264 : 1Rezerwowy00-
FC Dallas - St. Louis City12 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
New York City - St. Louis City04 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
St. Louis City - New England Revolution22 mar 20263 : 1Rezerwowy00-
Los Angeles FC - St. Louis City15 mar 20262 : 0Rezerwowy00-
St. Louis City - Seattle Sounders08 mar 20260 : 1Rezerwowy00-
Young Boys - Winterthur14 lut 20266 : 1Rezerwowy00-
St. Gallen - Young Boys11 lut 20262 : 1Pierwszy skład00-
Grasshopper - Young Boys07 lut 20261 : 1Rezerwowy00-
Young Boys - Zürich01 lut 20263 : 0Rezerwowy00-
Thun - Young Boys25 sty 20264 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026MLS1049310
2025/2026Super League2187223

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Sergio Duvan Córdova Lezama?

Sergio Duvan Córdova Lezama jest zawodnikiem St. Louis City w rozgrywkach MLS w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Sergio Duvan Córdova Lezama?

Sergio Duvan Córdova Lezama ma 1 gola i 0 asyst w 10 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Sergio Duvan Córdova Lezama?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 493 minuty w 10 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.