Herb Argentina
NapastnikSezon 2026

Lionel Andrés Messi Cuccittini

ArgentinaWorld CupDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćArgentina
PozycjaNapastnik
Wiek39 lat
Wzrost170 cm
Waga67 kg
Numer na koszulce10

Lionel Andrés Messi Cuccittini: sezon w liczbach

Lionel Andrés Messi Cuccittini reprezentuje Argentina w rozgrywkach World Cup w sezonie 2026. Rozegrał 8 występów i spędził na boisku 650 minut, zdobywając 8 goli oraz notując 4 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 35, Strzały celne: 18, Celność strzałów: 51,4%, Gole oczekiwane (xG): 7,85 i xG bez rzutów karnych: 6,45.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 11, Przechwyty: 1, Wybicia: 1 i Wygrane pojedynki: 60.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 4 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

35Strzały4,26 na 90 minut
18Strzały celne2,19 na 90 minut
7,85Gole oczekiwane (xG)0,95 na 90 minut
6,45xG bez rzutów karnych0,78 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

4Asysty0,55 na 90 minut
3,88Oczekiwane asysty (xA)0,47 na 90 minut
26Kluczowe podania3,16 na 90 minut
54Dośrodkowania6,57 na 90 minut

Podania i gra z piłką

349Podania42,45 na 90 minut
285Celne podania34,66 na 90 minut
39Dryblingi4,74 na 90 minut

Gra w obronie

11Odbiory1,34 na 90 minut
1Przechwyty0,12 na 90 minut
1Wybicia0,12 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Spain - Argentina19 lip 20261 : 0Pierwszy skład00-
England - Argentina15 lip 20261 : 2Pierwszy skład02-
Argentina - Switzerland12 lip 20263 : 1Pierwszy skład01-
Argentina - Egypt07 lip 20263 : 2Pierwszy skład11-
Argentina - Cape Verde Islands03 lip 20263 : 2Pierwszy skład11-
Inter Miami - Philadelphia Union24 maj 20266 : 4Pierwszy skład02-
Inter Miami - Portland Timbers17 maj 20262 : 0Pierwszy skład11-
FC Cincinnati - Inter Miami13 maj 20263 : 5Pierwszy skład21-
Toronto - Inter Miami09 maj 20262 : 4Pierwszy skład12-
Inter Miami - Orlando City02 maj 20263 : 4Pierwszy skład11🟨 1-
Inter Miami - New England Revolution25 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Real Salt Lake - Inter Miami23 kwi 20260 : 2Pierwszy skład00-
Colorado Rapids - Inter Miami18 kwi 20262 : 3Pierwszy skład20🟨 1-
Inter Miami - New York RB11 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00-
Inter Miami - Austin04 kwi 20262 : 2Pierwszy skład10-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026World Cup865084
2026MLS141243128
2022FIFA World Cup 2022 Qatar763073
2018FIFA World Cup 2018 Russia436012

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Lionel Andrés Messi Cuccittini?

Lionel Andrés Messi Cuccittini jest zawodnikiem Argentina w rozgrywkach World Cup w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Lionel Andrés Messi Cuccittini?

Lionel Andrés Messi Cuccittini ma 8 goli i 4 asysty w 8 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Lionel Andrés Messi Cuccittini?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 650 minut w 8 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.