Herb Slavia Praha
PomocnikSezon 2025/2026

Muhammed Cham Saracevic

Slavia PrahaFirst LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćAustria
PozycjaPomocnik
Wiek25 lat
Wzrost180 cm
Waga67 kg

Muhammed Cham Saracevic: sezon w liczbach

Muhammed Cham Saracevic reprezentuje Slavia Praha w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 16 występów i spędził na boisku 548 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 4, Przechwyty: 3, Wybicia: 2 i Wygrane pojedynki: 24.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 3, Średnia ocena: 5,06 i Udział przy golach: 0,33 na 90 minut.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

5Strzały1,55 na 90 minut
0,24Gole oczekiwane (xG)0,07 na 90 minut
0,24xG bez rzutów karnych0,07 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,33 na 90 minut
1,11Oczekiwane asysty (xA)0,34 na 90 minut
7Kluczowe podania2,16 na 90 minut
15Dośrodkowania4,64 na 90 minut

Podania i gra z piłką

159Podania49,18 na 90 minut
125Celne podania38,66 na 90 minut
5Dryblingi1,55 na 90 minut

Gra w obronie

4Odbiory1,24 na 90 minut
3Przechwyty0,93 na 90 minut
2Wybicia0,62 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Red Star Belgrade - Vojvodina26 lip 20263 : 1Rezerwowy00-
Red Star Belgrade - Mačva Šabac17 lip 20265 : 0Rezerwowy00-
Hradec Králové - Slavia Praha17 maj 20263 : 1Pierwszy skład00-
Slavia Praha - Jablonec13 maj 20265 : 1Rezerwowy00-
Slavia Praha - Sparta Praha09 maj 20263 : 2Rezerwowy00-
Slovan Liberec - Slavia Praha02 maj 20261 : 2Rezerwowy00-
Slavia Praha - Sigma Olomouc25 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
Hradec Králové - Slavia Praha19 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
Slavia Praha - Viktoria Plzeň12 kwi 20260 : 0Rezerwowy00-
Baník Ostrava - Slavia Praha05 kwi 20260 : 2Rezerwowy00-
Zlín - Slavia Praha14 mar 20261 : 3Rezerwowy00-
Slavia Praha - Sparta Praha08 mar 20263 : 1Rezerwowy00-
Dukla Praha - Slavia Praha27 lut 20260 : 2Pierwszy skład00-
Slavia Praha - Slovan Liberec21 lut 20261 : 0Rezerwowy00-
Karviná - Slavia Praha14 lut 20261 : 3Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026First League1654802

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Muhammed Cham Saracevic?

Muhammed Cham Saracevic jest zawodnikiem Slavia Praha w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Muhammed Cham Saracevic?

Muhammed Cham Saracevic ma 0 goli i 2 asysty w 16 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Muhammed Cham Saracevic?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 548 minut w 16 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.