Herb Odd
PomocnikSezon 2026

Syver Aas

OddFirst DivisionDane aktualne na 28 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćNorway
PozycjaPomocnik
Wiek22 lat
Wzrost181 cm

Syver Aas: sezon w liczbach

Syver Aas reprezentuje Odd w rozgrywkach First Division w sezonie 2026. Rozegrał 15 występów i spędził na boisku 1026 minut, zdobywając 1 gola oraz notując 4 asysty.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 3 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

Kreowanie sytuacji

4Asysty0,35 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Strømmen - Odd26 lip 20260 : 0Pierwszy skład00-
Odd - Haugesund05 lip 20261 : 3Pierwszy skład00-
Strømsgodset - Odd27 cze 20262 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Odd - Hødd21 cze 20260 : 0Pierwszy skład00-
Åsane - Odd14 cze 20262 : 1Pierwszy skład01-
Odd - Lyn30 maj 20263 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Odd - Ranheim25 maj 20263 : 1Pierwszy skład00-
Kongsvinger - Odd20 maj 20264 : 2Pierwszy skład01-
Odd - Moss16 maj 20262 : 3Rezerwowy00-
Egersund - Odd11 maj 20260 : 1Rezerwowy00-
Odd - Raufoss01 maj 20261 : 0Pierwszy skład00-
Bryne - Odd25 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00-
Odd - Stabæk19 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00-
Sandnes Ulf - Odd11 kwi 20261 : 3Pierwszy skład02-
Odd - Sogndal06 kwi 20264 : 0Rezerwowy10-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026First Division15102614
2025First Division2593921
2024Eliteserien2159610

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Syver Aas?

Syver Aas jest zawodnikiem Odd w rozgrywkach First Division w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Syver Aas?

Syver Aas ma 1 gola i 4 asysty w 15 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Syver Aas?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 1026 minut w 15 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.