Guadalajara crest
ObrońcaSezon 2026/2027

Bryan González

GuadalajaraLiga MXDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćMexico
PozycjaObrońca
Wiek23 lat
Wzrost172 cm
Waga67 kg

Bryan González: sezon w liczbach

Bryan González reprezentuje Guadalajara w rozgrywkach Liga MX w sezonie 2026/2027. Rozegrał 2 występy i spędził na boisku 180 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Guadalajara - Juárez25 lip 20261 : 0Pierwszy skład00-
Guadalajara - Toluca19 lip 20260 : 2Pierwszy skład00-
Guadalajara - Cruz Azul17 maj 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Cruz Azul - Guadalajara14 maj 20262 : 2Pierwszy skład00-
Guadalajara - Tigres UANL10 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
Tigres UANL - Guadalajara03 maj 20263 : 1Pierwszy skład00-
Guadalajara - Tijuana26 kwi 20260 : 0Pierwszy skład00-
Necaxa - Guadalajara23 kwi 20260 : 0Pierwszy skład00-
Guadalajara - Puebla19 kwi 20265 : 0Pierwszy skład20-
Tigres UANL - Guadalajara11 kwi 20264 : 1Pierwszy skład01-
Guadalajara - Pumas UNAM06 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00-
Monterrey - Guadalajara22 mar 20262 : 3Pierwszy skład11-
Guadalajara - León19 mar 20265 : 0Pierwszy skład00-
Guadalajara - Santos Laguna14 mar 20263 : 0Pierwszy skład01-
Atlas - Guadalajara08 mar 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026/2027Liga MX218000
2025/2026Liga MX40345065

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Bryan González?

Bryan González jest zawodnikiem Guadalajara w rozgrywkach Liga MX w sezonie 2026/2027.

Ile goli i asyst ma Bryan González?

Bryan González ma 0 goli i 0 asyst w 2 występach w sezonie 2026/2027.

Ile minut rozegrał Bryan González?

Bilans sezonu 2026/2027 obejmuje 180 minut w 2 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.