Stara Lubovna crest
ObrońcaSezon 2025/2026

Matúš Capko

Stara Lubovna2. LigaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćSlovakia
PozycjaObrońca
Wiek24 lat
Wzrost180 cm

Matúš Capko: sezon w liczbach

Matúš Capko reprezentuje Stara Lubovna w rozgrywkach 2. Liga w sezonie 2025/2026. Rozegrał 27 występów i spędził na boisku 2430 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Žilina II - Petržalka akadémia26 lip 20260 : 2Rezerwowy00-
Slovan Bratislava II - Stara Lubovna08 maj 20265 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Stara Lubovna - Považská Bystrica02 maj 20261 : 1Pierwszy skład00-
Liptovský Mikuláš - Stara Lubovna25 kwi 20262 : 0Pierwszy skład00-
Stara Lubovna - Zlaté Moravce21 kwi 20264 : 2Pierwszy skład00-
Dukla Banská Bystrica - Stara Lubovna17 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
Stara Lubovna - Inter Bratislava11 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Baník Lehota pod Vtáčnikom - Stara Lubovna04 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Stara Lubovna - Petržalka akadémia28 mar 20260 : 4Pierwszy skład00-
Púchov - Stara Lubovna21 mar 20261 : 0Pierwszy skład00-
Slávia TU Košice - Stara Lubovna08 mar 20263 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Šamorín - Stara Lubovna28 lut 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/20262. Liga27243000

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Matúš Capko?

Matúš Capko jest zawodnikiem Stara Lubovna w rozgrywkach 2. Liga w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Matúš Capko?

Matúš Capko ma 0 goli i 0 asyst w 27 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Matúš Capko?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2430 minut w 27 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.