Herb CSM Iaşi
NapastnikSezon 2025/2026

Yvan Gregory Alounga Avebe

CSM IaşiLiga IIDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćCameroon
PozycjaNapastnik
Wiek24 lat
Wzrost187 cm
Waga87 kg
Numer na koszulce31

Yvan Gregory Alounga Avebe: sezon w liczbach

Yvan Gregory Alounga Avebe reprezentuje CSM Iaşi w rozgrywkach Liga II w sezonie 2025/2026. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 109 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 2, Strzały celne: 1, Celność strzałów: 50,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,17 i xG bez rzutów karnych: 0,17.

W obszarze „Kreowanie sytuacji” dostępne dane pokazują Oczekiwane asysty (xA): 0,14, Kluczowe podania: 2 i Dośrodkowania: 1.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

2Strzały1,03 na 90 minut
1Strzały celne0,52 na 90 minut
0,17Gole oczekiwane (xG)0,09 na 90 minut
0,17xG bez rzutów karnych0,09 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,14Oczekiwane asysty (xA)0,07 na 90 minut
2Kluczowe podania1,03 na 90 minut
1Dośrodkowania0,52 na 90 minut

Podania i gra z piłką

30Podania15,52 na 90 minut
24Celne podania12,41 na 90 minut
2Dryblingi1,03 na 90 minut

Gra w obronie

Dyscyplina

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Liga II310900

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Yvan Gregory Alounga Avebe?

Yvan Gregory Alounga Avebe jest zawodnikiem CSM Iaşi w rozgrywkach Liga II w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Yvan Gregory Alounga Avebe?

Yvan Gregory Alounga Avebe ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Yvan Gregory Alounga Avebe?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 109 minut w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.