Herb Athletic Club
NapastnikSezon 2025

Luis Filipe dos Reis Silva

Athletic ClubSerie BDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBrazil
PozycjaNapastnik
Wiek25 lat
Wzrost189 cm
Waga77 kg
Numer na koszulce23

Luis Filipe dos Reis Silva: sezon w liczbach

Luis Filipe dos Reis Silva reprezentuje Athletic Club w rozgrywkach Serie B w sezonie 2025. Rozegrał 5 występów i spędził na boisku 254 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 7, Przechwyty: 3, Wybicia: 1 i Wygrane pojedynki: 21.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 2, Gole oczekiwane (xG): 0,09 i xG bez rzutów karnych: 0,09.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

2Strzały0,71 na 90 minut
0,09Gole oczekiwane (xG)0,03 na 90 minut
0,09xG bez rzutów karnych0,03 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,22Oczekiwane asysty (xA)0,08 na 90 minut
3Kluczowe podania1,06 na 90 minut
1Dośrodkowania0,35 na 90 minut

Podania i gra z piłką

73Podania25,87 na 90 minut
56Celne podania19,84 na 90 minut
6Dryblingi2,13 na 90 minut

Gra w obronie

7Odbiory2,48 na 90 minut
3Przechwyty1,06 na 90 minut
1Wybicia0,35 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Athletic Club - Paysandu23 lis 20252 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025Serie B525400

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Luis Filipe dos Reis Silva?

Luis Filipe dos Reis Silva jest zawodnikiem Athletic Club w rozgrywkach Serie B w sezonie 2025.

Ile goli i asyst ma Luis Filipe dos Reis Silva?

Luis Filipe dos Reis Silva ma 0 goli i 0 asyst w 5 występach w sezonie 2025.

Ile minut rozegrał Luis Filipe dos Reis Silva?

Bilans sezonu 2025 obejmuje 254 minuty w 5 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.