Herb Almirante Brown
PomocnikSezon 2026

Gastón Emanuel Moreyra

Almirante BrownPrim B NacionalDane aktualne na 28 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćArgentina
PozycjaPomocnik
Wiek26 lat
Wzrost172 cm

Gastón Emanuel Moreyra: sezon w liczbach

Gastón Emanuel Moreyra reprezentuje Almirante Brown w rozgrywkach Prim B Nacional w sezonie 2026. Rozegrał 6 występów i spędził na boisku 305 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 6 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Almirante Brown - Los Andes04 lip 20261 : 0Pierwszy skład00-
Almirante Brown - Club Atlético Mitre21 cze 20263 : 1Pierwszy skład00-
Almirante Brown - Godoy Cruz14 cze 20261 : 0Pierwszy skład00-
Almirante Brown - Colón30 maj 20261 : 1Rezerwowy00-
Deportivo Madryn - Almirante Brown12 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
Racing Córdoba - Almirante Brown14 mar 20262 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Prim B Nacional630500
2025Prim B Nacional65700

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Gastón Emanuel Moreyra?

Gastón Emanuel Moreyra jest zawodnikiem Almirante Brown w rozgrywkach Prim B Nacional w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Gastón Emanuel Moreyra?

Gastón Emanuel Moreyra ma 0 goli i 0 asyst w 6 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Gastón Emanuel Moreyra?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 305 minut w 6 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.