Herb Erokspor
ObrońcaSezon 2025/2026

Eray Korkmaz

Erokspor1. LigDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćTurkey
PozycjaObrońca
Wiek23 lat
Wzrost183 cm
Waga76 kg
Numer na koszulce17

Eray Korkmaz: sezon w liczbach

Eray Korkmaz reprezentuje Erokspor w rozgrywkach 1. Lig w sezonie 2025/2026. Rozegrał 22 występy i spędził na boisku 1550 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 28, Przechwyty: 11, Wybicia: 27 i Wygrane pojedynki: 50.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 1, Gole oczekiwane (xG): 0,05 i xG bez rzutów karnych: 0,05.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

1Strzały0,08 na 90 minut
0,05Gole oczekiwane (xG)0,00 na 90 minut
0,05xG bez rzutów karnych0,00 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,89Oczekiwane asysty (xA)0,07 na 90 minut
10Dośrodkowania0,75 na 90 minut

Podania i gra z piłką

440Podania33,14 na 90 minut
389Celne podania29,30 na 90 minut
17Dryblingi1,28 na 90 minut

Gra w obronie

28Odbiory2,11 na 90 minut
11Przechwyty0,83 na 90 minut
27Wybicia2,03 na 90 minut
3Bloki0,23 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Erokspor - Pendikspor02 maj 20261 : 1Rezerwowy00-
Sarıyer - Erokspor26 kwi 20261 : 0Pierwszy skład00-
Erokspor - Keçiörengücü19 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Sakaryaspor - Erokspor13 kwi 20261 : 2Rezerwowy00-
Erokspor - Amed09 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Sivasspor - Erokspor05 kwi 20261 : 3Rezerwowy00-
Erokspor - BB Erzurumspor22 mar 20260 : 2Rezerwowy00-
Çorum Belediyespor - Erokspor16 mar 20262 : 1Rezerwowy00-
Erokspor - Bandırmaspor12 mar 20261 : 1Rezerwowy00-
BB Bodrumspor - Erokspor08 mar 20263 : 4Rezerwowy00-
Erokspor - Boluspor27 lut 20262 : 0Rezerwowy00-
76 Iğdır Belediyespor - Erokspor21 lut 20260 : 3Rezerwowy00-
İstanbulspor - Erokspor17 lut 20261 : 4Rezerwowy00-
Erokspor - Manisa BBSK13 lut 20263 : 1Rezerwowy00-
Hatayspor - Erokspor07 lut 20260 : 5Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/20261. Lig22155000

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Eray Korkmaz?

Eray Korkmaz jest zawodnikiem Erokspor w rozgrywkach 1. Lig w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Eray Korkmaz?

Eray Korkmaz ma 0 goli i 0 asyst w 22 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Eray Korkmaz?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1550 minut w 22 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.