Herb Dhamk
NapastnikSezon 2025/2026

Morlaye Sylla

DhamkProfessional LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćGuinea
PozycjaNapastnik
Wiek28 lat
Wzrost170 cm
Waga62 kg
Numer na koszulce2

Morlaye Sylla: sezon w liczbach

Morlaye Sylla reprezentuje Dhamk w rozgrywkach Professional League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 32 występy i spędził na boisku 2855 minut, zdobywając 2 gole oraz notując 1 asystę.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 11, Strzały celne: 3, Celność strzałów: 27,3%, Gole oczekiwane (xG): 0,90 i xG bez rzutów karnych: 0,90.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 23, Przechwyty: 10, Wybicia: 20 i Wygrane pojedynki: 42.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

11Strzały1,12 na 90 minut
3Strzały celne0,31 na 90 minut
0,90Gole oczekiwane (xG)0,09 na 90 minut
0,90xG bez rzutów karnych0,09 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,03 na 90 minut
1,55Oczekiwane asysty (xA)0,16 na 90 minut
6Kluczowe podania0,61 na 90 minut
3Dośrodkowania0,31 na 90 minut

Podania i gra z piłką

399Podania40,62 na 90 minut
315Celne podania32,07 na 90 minut
15Dryblingi1,53 na 90 minut

Gra w obronie

23Odbiory2,34 na 90 minut
10Przechwyty1,02 na 90 minut
20Wybicia2,04 na 90 minut
1Bloki0,10 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Al Nassr - Dhamk21 maj 20264 : 1Pierwszy skład10-
Dhamk - Al Feiha15 maj 20263 : 0Pierwszy skład10-
Al Ittihad - Dhamk10 maj 20262 : 1Pierwszy skład00-
Dhamk - Al Khaleej02 maj 20260 : 2Pierwszy skład00-
Al Hilal - Dhamk28 kwi 20261 : 0Pierwszy skład00-
Dhamk - Al Akhdoud23 kwi 20262 : 0Pierwszy skład00-
Dhamk - Al Quadisiya09 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Al Ahli - Dhamk04 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
Al Najma - Dhamk12 mar 20261 : 3Pierwszy skład00-
Dhamk - Al Riyadh05 mar 20263 : 0Pierwszy skład00-
Al Fateh - Dhamk26 lut 20261 : 1Pierwszy skład00-
Dhamk - Al Ahli23 lut 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Dhamk - Al Shabab20 lut 20261 : 3Pierwszy skład00🟨 1-
Al Ittifaq - Dhamk06 lut 20262 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Dhamk - Al Kholood03 lut 20260 : 0Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Professional League32285521

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Morlaye Sylla?

Morlaye Sylla jest zawodnikiem Dhamk w rozgrywkach Professional League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Morlaye Sylla?

Morlaye Sylla ma 2 gole i 1 asystę w 32 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Morlaye Sylla?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2855 minut w 32 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.