Herb Tokyo Verdy
NapastnikSezon 2025

Hiroto Yamami

Tokyo VerdyJ1 LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćJapan
PozycjaNapastnik
Wiek26 lat
Wzrost165 cm
Waga61 kg
Numer na koszulce11

Hiroto Yamami: sezon w liczbach

Hiroto Yamami reprezentuje Tokyo Verdy w rozgrywkach J1 League w sezonie 2025. Rozegrał 18 występów i spędził na boisku 928 minut, zdobywając 1 gola oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 23, Strzały celne: 11, Celność strzałów: 47,8%, Gole oczekiwane (xG): 2,54 i xG bez rzutów karnych: 2,54.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 8, Przechwyty: 6, Wybicia: 4 i Wygrane pojedynki: 40.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

23Strzały2,23 na 90 minut
11Strzały celne1,07 na 90 minut
2,54Gole oczekiwane (xG)0,25 na 90 minut
2,54xG bez rzutów karnych0,25 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,19 na 90 minut
2,07Oczekiwane asysty (xA)0,20 na 90 minut
16Kluczowe podania1,55 na 90 minut
80Dośrodkowania7,76 na 90 minut

Podania i gra z piłką

224Podania21,72 na 90 minut
145Celne podania14,06 na 90 minut
26Dryblingi2,52 na 90 minut

Gra w obronie

8Odbiory0,78 na 90 minut
6Przechwyty0,58 na 90 minut
4Wybicia0,39 na 90 minut

Dyscyplina

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025J1 League1892812
2025J-League Cup527200

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Hiroto Yamami?

Hiroto Yamami jest zawodnikiem Tokyo Verdy w rozgrywkach J1 League w sezonie 2025.

Ile goli i asyst ma Hiroto Yamami?

Hiroto Yamami ma 1 gola i 2 asysty w 18 występach w sezonie 2025.

Ile minut rozegrał Hiroto Yamami?

Bilans sezonu 2025 obejmuje 928 minut w 18 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.