Herb Fredericia
PomocnikSezon 2025/2026

William Madsen

FredericiaSuperligaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćDenmark
PozycjaPomocnik
Wiek24 lat
Wzrost185 cm
Numer na koszulce13

William Madsen: sezon w liczbach

William Madsen reprezentuje Fredericia w rozgrywkach Superliga w sezonie 2025/2026. Rozegrał 20 występów i spędził na boisku 963 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 1 asystę.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 8, Strzały celne: 2, Celność strzałów: 25,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,54 i xG bez rzutów karnych: 0,54.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 11, Przechwyty: 7, Wybicia: 5 i Wygrane pojedynki: 32.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

8Strzały1,18 na 90 minut
2Strzały celne0,30 na 90 minut
0,54Gole oczekiwane (xG)0,08 na 90 minut
0,54xG bez rzutów karnych0,08 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,09 na 90 minut
1,34Oczekiwane asysty (xA)0,20 na 90 minut
8Kluczowe podania1,18 na 90 minut
5Dośrodkowania0,74 na 90 minut

Podania i gra z piłką

280Podania41,38 na 90 minut
236Celne podania34,88 na 90 minut
8Dryblingi1,18 na 90 minut

Gra w obronie

11Odbiory1,63 na 90 minut
7Przechwyty1,03 na 90 minut
5Wybicia0,74 na 90 minut
3Bloki0,44 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Fredericia - HB Køge25 lip 20263 : 0Rezerwowy10-
Fredericia - Vejle13 kwi 20262 : 2Pierwszy skład00-
OB - Fredericia06 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Fredericia - Silkeborg01 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-
Randers - Fredericia22 lut 20261 : 2Pierwszy skład00-
Fredericia - AGF15 lut 20261 : 1Pierwszy skład00-
Vejle - Fredericia09 lut 20262 : 3Pierwszy skład10-
Fredericia - OB05 gru 20251 : 3Pierwszy skład00-
Brøndby - Fredericia01 gru 20251 : 3Rezerwowy01-
Nordsjælland - Fredericia23 lis 20255 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Superliga2096311

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra William Madsen?

William Madsen jest zawodnikiem Fredericia w rozgrywkach Superliga w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma William Madsen?

William Madsen ma 1 gola i 1 asystę w 20 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał William Madsen?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 963 minuty w 20 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.