Portsmouth crest
NapastnikSezon 2025/2026

Mackenzie Kirk

PortsmouthChampionshipDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćScotland
PozycjaNapastnik
Wiek22 lat
Wzrost183 cm
Waga66 kg
Numer na koszulce25

Mackenzie Kirk: sezon w liczbach

Mackenzie Kirk reprezentuje Portsmouth w rozgrywkach Championship w sezonie 2025/2026. Rozegrał 14 występów i spędził na boisku 452 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 13, Strzały celne: 5, Celność strzałów: 38,5%, Gole oczekiwane (xG): 1,64 i xG bez rzutów karnych: 1,64.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 2, Średnia ocena: 3,49 i Udział przy golach: 0,20 na 90 minut.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

13Strzały4,61 na 90 minut
5Strzały celne1,77 na 90 minut
1,64Gole oczekiwane (xG)0,58 na 90 minut
1,64xG bez rzutów karnych0,58 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,05Oczekiwane asysty (xA)0,02 na 90 minut
4Dośrodkowania1,42 na 90 minut

Podania i gra z piłką

37Podania13,11 na 90 minut
23Celne podania8,15 na 90 minut

Gra w obronie

2Odbiory0,71 na 90 minut
1Wybicia0,35 na 90 minut
2Bloki0,71 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Portsmouth - Birmingham City02 maj 20261 : 1Rezerwowy00-
Portsmouth - Derby County16 mar 20260 : 1Rezerwowy00-
Charlton Athletic - Portsmouth17 lut 20261 : 3Rezerwowy00-
Portsmouth - Sheffield United14 lut 20260 : 1Rezerwowy00-
Preston North End - Portsmouth07 lut 20261 : 0Rezerwowy00-
Portsmouth - West Bromwich Albion31 sty 20263 : 0Rezerwowy00-
Portsmouth - Southampton25 sty 20261 : 1Rezerwowy00-
Watford - Portsmouth21 sty 20261 : 1Rezerwowy00-
Sheffield Wednesday - Portsmouth17 sty 20260 : 1Rezerwowy00-
Bristol City - Portsmouth01 sty 20265 : 0Pierwszy skład00-
Portsmouth - Charlton Athletic29 gru 20252 : 1Pierwszy skład00-
Portsmouth - Queens Park Rangers26 gru 20251 : 1Rezerwowy00-
Derby County - Portsmouth20 gru 20251 : 1Rezerwowy00-
Portsmouth - Blackburn Rovers13 gru 20252 : 1Rezerwowy00-
Swansea City - Portsmouth09 gru 20251 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Championship1445210

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Mackenzie Kirk?

Mackenzie Kirk jest zawodnikiem Portsmouth w rozgrywkach Championship w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Mackenzie Kirk?

Mackenzie Kirk ma 1 gola i 0 asyst w 14 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Mackenzie Kirk?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 452 minuty w 14 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.