Marsa crest
ObrońcaSezon 2025/2026

Khaled Hammami

MarsaLigue 1Dane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćTunisia
PozycjaObrońca
Wiek29 lat

Khaled Hammami: sezon w liczbach

Khaled Hammami reprezentuje Marsa w rozgrywkach Ligue 1 w sezonie 2025/2026. Rozegrał 5 występów i spędził na boisku 450 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Jeunesse Sportive Omrane - Marsa12 maj 20262 : 2Rezerwowy00-
Marsa - CS Sfaxien09 maj 20260 : 3Pierwszy skład00-
CA Bizertin - Marsa04 maj 20261 : 2Rezerwowy00-
Marsa - Zarzis30 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Etoile du Sahel - Marsa25 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Métlaoui - Marsa13 kwi 20261 : 0Pierwszy skład00-
Marsa - Olympique Béja03 kwi 20261 : 0Pierwszy skład00-
ES Tunis - Marsa07 mar 20261 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Ligue 1545000

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Khaled Hammami?

Khaled Hammami jest zawodnikiem Marsa w rozgrywkach Ligue 1 w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Khaled Hammami?

Khaled Hammami ma 0 goli i 0 asyst w 5 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Khaled Hammami?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 450 minut w 5 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.