Herb AlbinoLeffe
ObrońcaSezon 2025/2026

Benedetto Barba

AlbinoLeffeSerie C Group ADane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćItaly
PozycjaObrońca
Wiek23 lat
Wzrost185 cm
Waga72 kg
Numer na koszulce2

Benedetto Barba: sezon w liczbach

Benedetto Barba reprezentuje AlbinoLeffe w rozgrywkach Serie C Group A w sezonie 2025/2026. Rozegrał 30 występów i spędził na boisku 2053 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 1 asystę.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 1, Przechwyty: 2, Wybicia: 3 i Wygrane pojedynki: 12.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 9, Średnia ocena: 5,05 i Udział przy golach: 0,04 na 90 minut.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

2Strzały0,23 na 90 minut
0,09Gole oczekiwane (xG)0,01 na 90 minut
0,09xG bez rzutów karnych0,01 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,04 na 90 minut
0,13Oczekiwane asysty (xA)0,01 na 90 minut
2Dośrodkowania0,23 na 90 minut

Podania i gra z piłką

70Podania7,88 na 90 minut
54Celne podania6,08 na 90 minut
4Dryblingi0,45 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory0,11 na 90 minut
2Przechwyty0,23 na 90 minut
3Wybicia0,34 na 90 minut
1Bloki0,11 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Alcione - AlbinoLeffe25 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
AlbinoLeffe - Triestina19 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
Ospitaletto - AlbinoLeffe12 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
AlbinoLeffe - Pergolettese06 kwi 20263 : 0Pierwszy skład00-
Lumezzane - AlbinoLeffe28 mar 20261 : 1Pierwszy skład00-
Virtus Verona - AlbinoLeffe20 mar 20261 : 3Pierwszy skład00-
AlbinoLeffe - Giana Erminio14 mar 20260 : 1Pierwszy skład00-
Inter II - AlbinoLeffe07 mar 20260 : 1Pierwszy skład00-
AlbinoLeffe - Union Brescia03 mar 20261 : 0Rezerwowy00-
AlbinoLeffe - Vicenza28 lut 20260 : 1Rezerwowy00-
Novara - AlbinoLeffe11 lut 20262 : 2Pierwszy skład00-
AlbinoLeffe - Pro Patria08 lut 20262 : 2Pierwszy skład00-
Cittadella - AlbinoLeffe01 lut 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
AlbinoLeffe - Trento24 sty 20261 : 2Pierwszy skład00-
Renate - AlbinoLeffe18 sty 20261 : 1Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Serie C Group A30205301

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Benedetto Barba?

Benedetto Barba jest zawodnikiem AlbinoLeffe w rozgrywkach Serie C Group A w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Benedetto Barba?

Benedetto Barba ma 0 goli i 1 asystę w 30 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Benedetto Barba?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2053 minuty w 30 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.