Wydad Casablanca crest
PomocnikSezon 2025/2026

Naim Byar

Wydad CasablancaBotola ProDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćFrance
PozycjaPomocnik
Wiek21 lat
Wzrost182 cm
Waga73 kg

Naim Byar: sezon w liczbach

Naim Byar reprezentuje Wydad Casablanca w rozgrywkach Botola Pro w sezonie 2025/2026. Rozegrał 17 występów i spędził na boisku 1033 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Wydad Casablanca - UTS Rabat05 lip 20261 : 2Pierwszy skład00-
RSB Berkane - Wydad Casablanca02 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
Wydad Casablanca - Olympique Dcheïra28 cze 20261 : 3Pierwszy skład00-
Wydad Casablanca - Maghreb Fès25 cze 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Difaâ El Jadida - Wydad Casablanca21 cze 20261 : 0Pierwszy skład00-
Wydad Casablanca - FUS Rabat18 cze 20261 : 2Rezerwowy00-
FAR Rabat - Wydad Casablanca14 cze 20262 : 1Pierwszy skład00-
Wydad Casablanca - Olympic Safi08 cze 20261 : 0Rezerwowy00-
Wydad Casablanca - Hassania Agadir23 maj 20263 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Raja Casablanca - Wydad Casablanca09 maj 20260 : 1Pierwszy skład00-
Wydad Casablanca - CODM Meknès06 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
CR Khemis Zemamra - Wydad Casablanca03 maj 20261 : 0Rezerwowy00-
Wydad Casablanca - Yacoub El Mansour29 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Kawkab Marrakech - Wydad Casablanca25 kwi 20260 : 0Rezerwowy00-
UTS Rabat - Wydad Casablanca08 mar 20263 : 4Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Botola Pro17103300
2025/2026Serie C Group C835300

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Naim Byar?

Naim Byar jest zawodnikiem Wydad Casablanca w rozgrywkach Botola Pro w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Naim Byar?

Naim Byar ma 0 goli i 0 asyst w 17 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Naim Byar?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 1033 minuty w 17 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.