Herb Avaí
ObrońcaSezon 2026

Gabriel Pereira Simples

AvaíSerie BDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBrazil
PozycjaObrońca
Wiek21 lat
Numer na koszulce4

Gabriel Pereira Simples: sezon w liczbach

Gabriel Pereira Simples reprezentuje Avaí w rozgrywkach Serie B w sezonie 2026. Rozegrał 4 występy i spędził na boisku 278 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 1, Strzały celne: 1, Celność strzałów: 100,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,12 i xG bez rzutów karnych: 0,12.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 4, Przechwyty: 2, Wybicia: 13 i Wygrane pojedynki: 10.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

1Strzały0,32 na 90 minut
1Strzały celne0,32 na 90 minut
0,12Gole oczekiwane (xG)0,04 na 90 minut
0,12xG bez rzutów karnych0,04 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,31Oczekiwane asysty (xA)0,10 na 90 minut

Podania i gra z piłką

173Podania56,01 na 90 minut
143Celne podania46,29 na 90 minut
1Dryblingi0,32 na 90 minut

Gra w obronie

4Odbiory1,29 na 90 minut
2Przechwyty0,65 na 90 minut
13Wybicia4,21 na 90 minut
5Bloki1,62 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Avaí - América Mineiro21 lip 20262 : 1Rezerwowy00-
São Bernardo - Avaí17 lip 20261 : 1Rezerwowy00-
Avaí - Náutico12 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
Athletic Club - Avaí28 cze 20261 : 0Rezerwowy00-
Avaí - Cuiabá21 cze 20261 : 0Rezerwowy00-
Londrina - Avaí16 cze 20263 : 2Rezerwowy00-
Ceará - Avaí10 cze 20262 : 1Rezerwowy00-
Avaí - Criciúma30 maj 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Avaí - Goiás24 maj 20260 : 2Rezerwowy00-
Vila Nova - Avaí17 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
Avaí - Fortaleza10 maj 20260 : 0Rezerwowy00-
Atlético GO - Avaí26 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
Avaí - Ponte Preta18 kwi 20261 : 2Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Serie B427800

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Gabriel Pereira Simples?

Gabriel Pereira Simples jest zawodnikiem Avaí w rozgrywkach Serie B w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Gabriel Pereira Simples?

Gabriel Pereira Simples ma 0 goli i 0 asyst w 4 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Gabriel Pereira Simples?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 278 minut w 4 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.