Herb CSKA Sofia
NapastnikSezon 2025/2026

Ilian Ilian Antonov

CSKA SofiaFirst LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBulgaria
PozycjaNapastnik
Wiek21 lat
Wzrost178 cm
Numer na koszulce23

Ilian Ilian Antonov: sezon w liczbach

Ilian Ilian Antonov reprezentuje CSKA Sofia w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 41 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Kreowanie sytuacji” dostępne dane pokazują Oczekiwane asysty (xA): 0,05, Kluczowe podania: 1 i Dośrodkowania: 3.

W obszarze „Podania i gra z piłką” dostępne dane pokazują Skuteczność podań: 60,0%, Podania: 15 i Udane dryblingi: 2.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,05Oczekiwane asysty (xA)0,10 na 90 minut
1Kluczowe podania1,96 na 90 minut
3Dośrodkowania5,87 na 90 minut

Podania i gra z piłką

15Podania29,35 na 90 minut
9Celne podania17,61 na 90 minut
5Dryblingi9,78 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory1,96 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Arda - Slavia Sofia24 lip 20261 : 0Rezerwowy00-
CSKA Sofia II - Sevlievo17 kwi 20266 : 1Występ10-
Etar - CSKA Sofia II29 mar 20263 : 1Występ10-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026First League34100

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Ilian Ilian Antonov?

Ilian Ilian Antonov jest zawodnikiem CSKA Sofia w rozgrywkach First League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Ilian Ilian Antonov?

Ilian Ilian Antonov ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Ilian Ilian Antonov?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 41 minut w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.