Herb Nordsjælland
ObrońcaSezon 2025/2026

Stephen Abeiku Acquah

NordsjællandSuperligaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćGhana
PozycjaObrońca
Wiek26 lat
Wzrost186 cm
Numer na koszulce34

Stephen Abeiku Acquah: sezon w liczbach

Stephen Abeiku Acquah reprezentuje Nordsjælland w rozgrywkach Superliga w sezonie 2025/2026. Rozegrał 16 występów i spędził na boisku 455 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 2, Strzały celne: 1, Celność strzałów: 50,0%, Gole oczekiwane (xG): 0,20 i xG bez rzutów karnych: 0,20.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 12, Przechwyty: 7, Wybicia: 15 i Wygrane pojedynki: 21.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

2Strzały0,41 na 90 minut
1Strzały celne0,21 na 90 minut
0,20Gole oczekiwane (xG)0,04 na 90 minut
0,20xG bez rzutów karnych0,04 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,93Oczekiwane asysty (xA)0,19 na 90 minut
1Kluczowe podania0,21 na 90 minut

Podania i gra z piłką

412Podania85,44 na 90 minut
397Celne podania82,33 na 90 minut
3Dryblingi0,62 na 90 minut

Gra w obronie

12Odbiory2,49 na 90 minut
7Przechwyty1,45 na 90 minut
15Wybicia3,11 na 90 minut
4Bloki0,83 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Horsens - Nordsjælland26 lip 20261 : 1Rezerwowy00-
SønderjyskE - Nordsjælland17 maj 20261 : 4Rezerwowy00-
Nordsjælland - Midtjylland10 maj 20260 : 0Rezerwowy00-
Viborg - Nordsjælland26 kwi 20261 : 0Rezerwowy00-
Nordsjælland - AGF23 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Nordsjælland - Viborg19 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
AGF - Nordsjælland10 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Nordsjælland - Brøndby07 kwi 20262 : 1Rezerwowy00-
Nordsjælland - SønderjyskE22 mar 20262 : 0Rezerwowy00-
Nordsjælland - Vejle20 lut 20263 : 3Rezerwowy00-
København - Nordsjælland14 lut 20261 : 2Rezerwowy00-
Nordsjælland - SønderjyskE08 lut 20262 : 1Rezerwowy00-
Midtjylland - Nordsjælland30 lis 20256 : 0Rezerwowy00-
Nordsjælland - Fredericia23 lis 20255 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Superliga1645500

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Stephen Abeiku Acquah?

Stephen Abeiku Acquah jest zawodnikiem Nordsjælland w rozgrywkach Superliga w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Stephen Abeiku Acquah?

Stephen Abeiku Acquah ma 0 goli i 0 asyst w 16 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Stephen Abeiku Acquah?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 455 minut w 16 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.