Herb CRB
ObrońcaSezon 2026

Leonardo de Campos

CRBSerie BDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBrazil
PozycjaObrońca
Wiek34 lat
Wzrost180 cm
Waga75 kg

Leonardo de Campos: sezon w liczbach

Leonardo de Campos reprezentuje CRB w rozgrywkach Serie B w sezonie 2026. Rozegrał 5 występów i spędził na boisku 122 minuty, zdobywając 0 goli oraz notując 1 asystę.

Profil łączy także 13 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,74 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
CRB - Vila Nova27 lip 20262 : 0Rezerwowy00-
CRB - Náutico16 lip 20262 : 1Rezerwowy00-
CRB - Goiás12 lip 20262 : 2Rezerwowy00-
Londrina - CRB04 lip 20265 : 0Rezerwowy00-
Botafogo SP - CRB30 cze 20260 : 1Rezerwowy00-
CRB - Fortaleza21 cze 20261 : 1Rezerwowy00-
Atlético GO - CRB12 cze 20263 : 3Rezerwowy00-
CRB - São Bernardo07 cze 20262 : 3Rezerwowy00-
Cuiabá - CRB31 maj 20262 : 0Rezerwowy00-
CRB - Ponte Preta24 maj 20264 : 2Rezerwowy01-
Novorizontino - CRB05 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Vila Nova - CRB21 mar 20262 : 2Rezerwowy00🟥 1
Novorizontino - CRB22 lis 20253 : 0Pierwszy skład00🟨 1-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Serie B512201
2025Serie B21151903

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Leonardo de Campos?

Leonardo de Campos jest zawodnikiem CRB w rozgrywkach Serie B w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Leonardo de Campos?

Leonardo de Campos ma 0 goli i 1 asystę w 5 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Leonardo de Campos?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 122 minuty w 5 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.