Herb Miedź Legnica
ObrońcaSezon 2025/2026

Babacar Diallo

Miedź Legnica1. LigaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćSenegal
PozycjaObrońca
Wiek20 lat
Wzrost188 cm
Numer na koszulce28

Babacar Diallo: sezon w liczbach

Babacar Diallo reprezentuje Miedź Legnica w rozgrywkach 1. Liga w sezonie 2025/2026. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 270 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Przechwyty: 7, Wybicia: 9 i Wygrane pojedynki: 19.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 3 i Średnia ocena: 3,80.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,31Oczekiwane asysty (xA)0,10 na 90 minut
1Kluczowe podania0,33 na 90 minut

Podania i gra z piłką

134Podania44,67 na 90 minut
119Celne podania39,67 na 90 minut

Gra w obronie

7Przechwyty2,33 na 90 minut
9Wybicia3,00 na 90 minut
3Bloki1,00 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Miedź Legnica - Podbeskidzie27 lip 20261 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/20261. Liga327000

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Babacar Diallo?

Babacar Diallo jest zawodnikiem Miedź Legnica w rozgrywkach 1. Liga w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Babacar Diallo?

Babacar Diallo ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Babacar Diallo?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 270 minut w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.