Herb Stade Lausanne-Ouchy
NapastnikSezon 2026/2027

Malko Sartoretti

Stade Lausanne-OuchyChallenge LeagueDane aktualne na 01 listopada 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćSwitzerland
PozycjaNapastnik
Wiek22 lat
Wzrost187 cm
Waga81 kg
Numer na koszulce11

Malko Sartoretti: sezon w liczbach

Malko Sartoretti reprezentuje Stade Lausanne-Ouchy w rozgrywkach Challenge League w sezonie 2026/2027. Rozegrał 12 występów i spędził na boisku 886 minut, zdobywając 5 goli oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 10, Strzały celne: 3, Celność strzałów: 30,0%, Gole oczekiwane (xG): 1,33 i xG bez rzutów karnych: 1,33.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 3, Przechwyty: 2, Wybicia: 3 i Wygrane pojedynki: 13.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Mocne strony zawodnika

Zobacz, w czym zawodnik wyróżnia się na tle graczy z tej samej pozycji w tym sezonie.

Średnia ocena86 / 100

Powyżej średniej

Gole / na 90 minut82 / 100

Powyżej średniej

Gole oczekiwane (xG) / na 90 minut91 / 100

Powyżej średniej

Strzały / na 90 minut92 / 100

Powyżej średniej

Strzały celne / na 90 minut92 / 100

Powyżej średniej

Skuteczność strzałów79 / 100

Powyżej średniej

Asysty / na 90 minut82 / 100

Powyżej średniej

Oczekiwane asysty (xA) / na 90 minut63 / 100

W pobliżu średniej

xG na strzał
0,13
Odsetek występów w pierwszym składzie
100%
Minuty na występ
73,83
Porównaj zawodnika

Gra w ataku

10Strzały4,15 na 90 minut
3Strzały celne1,24 na 90 minut
1,33Gole oczekiwane (xG)0,55 na 90 minut
1,33xG bez rzutów karnych0,55 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,20 na 90 minut
0,30Oczekiwane asysty (xA)0,12 na 90 minut
4Kluczowe podania1,66 na 90 minut
1Dośrodkowania0,41 na 90 minut

Podania i gra z piłką

69Podania28,62 na 90 minut
57Celne podania23,64 na 90 minut
4Dryblingi1,66 na 90 minut

Gra w obronie

3Odbiory1,24 na 90 minut
2Przechwyty0,83 na 90 minut
3Wybicia1,24 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Stade Lausanne-Ouchy - Yverdon Sport30 paź 20263 : 2Pierwszy skład02-
Stade Lausanne-Ouchy - Neuchâtel Xamax23 paź 20260 : 0Pierwszy skład00-
Rapperswil-Jona - Stade Lausanne-Ouchy09 paź 20260 : 3Pierwszy skład00-
Yverdon Sport - Stade Lausanne-Ouchy20 wrz 20260 : 0Pierwszy skład00-
Stade Lausanne-Ouchy - Wil11 wrz 20264 : 0Pierwszy skład10-
Kriens - Stade Lausanne-Ouchy04 wrz 20260 : 2Pierwszy skład10-
Stade Lausanne-Ouchy - Étoile Carouge01 wrz 20263 : 0Pierwszy skład10-
Winterthur - Stade Lausanne-Ouchy28 sie 20261 : 1Pierwszy skład10-
Neuchâtel Xamax - Stade Lausanne-Ouchy21 sie 20261 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Stade Lausanne-Ouchy - Rapperswil-Jona07 sie 20262 : 0Pierwszy skład00-
Aarau - Stade Lausanne-Ouchy01 sie 20261 : 1Pierwszy skład10-
Stade Lausanne-Ouchy - Stade Nyonnais24 lip 20262 : 0Pierwszy skład00-
Stade Lausanne-Ouchy - Neuchâtel Xamax15 maj 20262 : 1Pierwszy skład00-
Stade Nyonnais - Stade Lausanne-Ouchy11 maj 20261 : 3Rezerwowy00-
Stade Lausanne-Ouchy - Bellinzona08 maj 20265 : 0Pierwszy skład10-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026/2027Challenge League1288652
2025/2026Challenge League35188852

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Malko Sartoretti?

Malko Sartoretti jest zawodnikiem Stade Lausanne-Ouchy w rozgrywkach Challenge League w sezonie 2026/2027.

Ile goli i asyst ma Malko Sartoretti?

Malko Sartoretti ma 5 goli i 2 asysty w 12 występach w sezonie 2026/2027.

Ile minut rozegrał Malko Sartoretti?

Bilans sezonu 2026/2027 obejmuje 886 minut w 12 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.