Herb Nacional
ObrońcaSezon 2026

Tomás Ezequiel Viera Alegre

NacionalPrimera DivisiónDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćUruguay
PozycjaObrońca
Wiek20 lat
Wzrost182 cm
Waga76 kg
Numer na koszulce32

Tomás Ezequiel Viera Alegre: sezon w liczbach

Tomás Ezequiel Viera Alegre reprezentuje Nacional w rozgrywkach Primera División w sezonie 2026. Rozegrał 12 występów i spędził na boisku 971 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 11 i Średnia ocena: 6,14.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Nacional - Wanderers17 lip 20261 : 2Rezerwowy00-
Nacional - Juventud06 cze 20262 : 1Pierwszy skład00🟨 2-
Deportivo Maldonado - Nacional31 maj 20263 : 0Pierwszy skład00-
Nacional - Albion23 maj 20261 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Torque - Nacional15 maj 20261 : 2Pierwszy skład00-
Nacional - Cerro10 maj 20264 : 0Pierwszy skład00-
Albion - Nacional03 maj 20263 : 2Pierwszy skład00🟨 1-
Nacional - Danubio25 kwi 20261 : 2Rezerwowy00-
Deportivo Maldonado - Nacional11 kwi 20264 : 2Pierwszy skład00-
Torque - Nacional28 mar 20262 : 3Pierwszy skład00🟨 1-
Nacional - Cerro Largo24 mar 20263 : 0Pierwszy skład00-
Defensor Sporting - Nacional21 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-
Nacional - Wanderers13 mar 20262 : 0Pierwszy skład00-
Juventud - Nacional08 mar 20263 : 1Rezerwowy00-
Progreso - Nacional21 lut 20260 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2026Primera División1297100

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Tomás Ezequiel Viera Alegre?

Tomás Ezequiel Viera Alegre jest zawodnikiem Nacional w rozgrywkach Primera División w sezonie 2026.

Ile goli i asyst ma Tomás Ezequiel Viera Alegre?

Tomás Ezequiel Viera Alegre ma 0 goli i 0 asyst w 12 występach w sezonie 2026.

Ile minut rozegrał Tomás Ezequiel Viera Alegre?

Bilans sezonu 2026 obejmuje 971 minut w 12 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.