Herb Sporting CP II
ObrońcaSezon 2025/2026

Rodrigo Miguel Amores Dias

Sporting CP IILigaProDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćPortugal
PozycjaObrońca
Wiek21 lat
Wzrost179 cm
Waga74 kg
Numer na koszulce53

Rodrigo Miguel Amores Dias: sezon w liczbach

Rodrigo Miguel Amores Dias reprezentuje Sporting CP II w rozgrywkach LigaPro w sezonie 2025/2026. Rozegrał 30 występów i spędził na boisku 2003 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 3 asysty.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 8, Średnia ocena: 6,43 i Udział przy golach: 0,18 na 90 minut.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 1, Gole oczekiwane (xG): 0,04 i xG bez rzutów karnych: 0,04.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

1Strzały0,11 na 90 minut
0,04Gole oczekiwane (xG)0,00 na 90 minut
0,04xG bez rzutów karnych0,00 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

3Asysty0,13 na 90 minut
0,66Oczekiwane asysty (xA)0,07 na 90 minut
1Kluczowe podania0,11 na 90 minut
16Dośrodkowania1,78 na 90 minut

Podania i gra z piłką

42Podania4,67 na 90 minut
33Celne podania3,67 na 90 minut
2Dryblingi0,22 na 90 minut

Gra w obronie

2Odbiory0,22 na 90 minut
2Wybicia0,22 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Academico Viseu - Sporting CP II16 maj 20260 : 0Rezerwowy00-
Sporting CP II - Porto II09 maj 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Sporting CP II - Benfica II01 maj 20260 : 1Pierwszy skład00-
FC Vizela - Sporting CP II26 kwi 20261 : 0Pierwszy skład00-
Sporting CP II - Felgueiras 193220 kwi 20260 : 1Pierwszy skład00-
Farense - Sporting CP II11 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
Sporting CP II - FC Penafiel04 kwi 20261 : 2Pierwszy skład00-
CD Feirense - Sporting CP II22 mar 20261 : 2Pierwszy skład02🟨 1-
Lusitania Lourosa - Sporting CP II08 mar 20261 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Sporting CP II - Leixões28 lut 20260 : 1Pierwszy skład00-
CS Marítimo - Sporting CP II21 lut 20261 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Sporting CP II - Portimonense15 lut 20264 : 3Pierwszy skład00-
Paços de Ferreira - Sporting CP II10 lut 20260 : 3Pierwszy skład10🟨 1-
Sporting CP II - UD Oliveirense01 lut 20262 : 0Rezerwowy00-
União de Leiria - Sporting CP II26 sty 20263 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026LigaPro30200313

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Rodrigo Miguel Amores Dias?

Rodrigo Miguel Amores Dias jest zawodnikiem Sporting CP II w rozgrywkach LigaPro w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Rodrigo Miguel Amores Dias?

Rodrigo Miguel Amores Dias ma 1 gola i 3 asysty w 30 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Rodrigo Miguel Amores Dias?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2003 minuty w 30 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.