Herb Mariehamn
PomocnikSezon 2025

Milton Jansson

MariehamnVeikkausliigaDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćFinland
PozycjaPomocnik
Wiek18 lat
Numer na koszulce26

Milton Jansson: sezon w liczbach

Milton Jansson reprezentuje Mariehamn w rozgrywkach Veikkausliiga w sezonie 2025. Rozegrał 3 występy i spędził na boisku 38 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Jaro - Mariehamn23 maj 20263 : 0Rezerwowy00-
Mariehamn - VPS02 maj 20260 : 1Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025Veikkausliiga33800

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Milton Jansson?

Milton Jansson jest zawodnikiem Mariehamn w rozgrywkach Veikkausliiga w sezonie 2025.

Ile goli i asyst ma Milton Jansson?

Milton Jansson ma 0 goli i 0 asyst w 3 występach w sezonie 2025.

Ile minut rozegrał Milton Jansson?

Bilans sezonu 2025 obejmuje 38 minut w 3 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.