Herb İstanbulspor
NapastnikSezon 2025/2026

Phellipe Cardoso Araújo

İstanbulspor1. LigDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćBrazil
PozycjaNapastnik
Wiek22 lat
Wzrost175 cm
Numer na koszulce37

Phellipe Cardoso Araújo: sezon w liczbach

Phellipe Cardoso Araújo reprezentuje İstanbulspor w rozgrywkach 1. Lig w sezonie 2025/2026. Rozegrał 14 występów i spędził na boisku 664 minuty, zdobywając 4 gole oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 15, Strzały celne: 9, Celność strzałów: 60,0%, Gole oczekiwane (xG): 3,78 i xG bez rzutów karnych: 1,68.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 8, Przechwyty: 1, Wybicia: 1 i Wygrane pojedynki: 41.

Profil łączy także 15 potwierdzonych ostatnich występów i pozwala porównać dorobek zawodnika w 2 sezonach.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

15Strzały2,04 na 90 minut
9Strzały celne1,22 na 90 minut
3,78Gole oczekiwane (xG)0,51 na 90 minut
1,68xG bez rzutów karnych0,23 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,27 na 90 minut
1,83Oczekiwane asysty (xA)0,25 na 90 minut
10Kluczowe podania1,36 na 90 minut
14Dośrodkowania1,90 na 90 minut

Podania i gra z piłką

208Podania28,24 na 90 minut
144Celne podania19,55 na 90 minut
23Dryblingi3,12 na 90 minut

Gra w obronie

8Odbiory1,09 na 90 minut
1Przechwyty0,14 na 90 minut
1Wybicia0,14 na 90 minut
1Bloki0,14 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
İstanbulspor - Adana Demirspor01 maj 20268 : 1Pierwszy skład00-
Van BB - İstanbulspor25 kwi 20261 : 3Pierwszy skład11🟨 1-
İstanbulspor - Sarıyer19 kwi 20263 : 1Pierwszy skład00-
Sivasspor - İstanbulspor13 kwi 20261 : 3Pierwszy skład01-
İstanbulspor - BB Erzurumspor09 kwi 20260 : 1Pierwszy skład00-
Sakaryaspor - İstanbulspor04 kwi 20262 : 2Rezerwowy00-
İstanbulspor - BB Bodrumspor22 mar 20260 : 1Rezerwowy00-
İstanbulspor - Amed11 mar 20260 : 4Pierwszy skład00-
Bandırmaspor - İstanbulspor07 mar 20261 : 0Rezerwowy00-
İstanbulspor - 76 Iğdır Belediyespor27 lut 20261 : 2Rezerwowy00-
Boluspor - İstanbulspor21 lut 20260 : 1Rezerwowy10-
İstanbulspor - Erokspor17 lut 20261 : 4Rezerwowy00-
Çorum Belediyespor - İstanbulspor13 lut 20262 : 3Rezerwowy20🟨 1-
Ümraniyespor - İstanbulspor08 lut 20260 : 0Rezerwowy00🟨 1-
Cherno More - CSKA Sofia06 gru 20252 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/20261. Lig1466442
2025/2026First League1127811

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Phellipe Cardoso Araújo?

Phellipe Cardoso Araújo jest zawodnikiem İstanbulspor w rozgrywkach 1. Lig w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Phellipe Cardoso Araújo?

Phellipe Cardoso Araújo ma 4 gole i 2 asysty w 14 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Phellipe Cardoso Araújo?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 664 minuty w 14 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.