Herb Sesvete
ObrońcaSezon 2025/2026

Marko Ivan Gašparac

SesveteDruga HNLDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćCroatia
PozycjaObrońca
Wiek25 lat
Wzrost197 cm

Marko Ivan Gašparac: sezon w liczbach

Marko Ivan Gašparac reprezentuje Sesvete w rozgrywkach Druga HNL w sezonie 2025/2026. Rozegrał 14 występów i spędził na boisku 569 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Sesvete - Bijelo Brdo22 maj 20262 : 1Pierwszy skład00-
Sesvete - Dugopolje16 maj 20261 : 2Pierwszy skład00-
Cibalia - Sesvete09 maj 20262 : 0Pierwszy skład00-
Sesvete - Karlovac 191901 maj 20263 : 0Pierwszy skład00-
Dubrava Zagreb - Sesvete25 kwi 20261 : 3Pierwszy skład00-
Sesvete - Croatia Zmijavci18 kwi 20261 : 1Rezerwowy00-
Jarun - Sesvete28 mar 20260 : 2Rezerwowy00-
Sesvete - Orijent 191920 mar 20262 : 1Rezerwowy00-
Hrvace - Sesvete14 mar 20261 : 2Rezerwowy00-
Sesvete - Dugopolje07 mar 20263 : 0Rezerwowy00-
Sesvete - Dubrava Zagreb03 mar 20262 : 0Rezerwowy00-
Cibalia - Sesvete04 gru 20251 : 0Rezerwowy00-
Sesvete - Orijent 191928 lis 20251 : 0Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Druga HNL1456900

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Marko Ivan Gašparac?

Marko Ivan Gašparac jest zawodnikiem Sesvete w rozgrywkach Druga HNL w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Marko Ivan Gašparac?

Marko Ivan Gašparac ma 0 goli i 0 asyst w 14 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Marko Ivan Gašparac?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 569 minut w 14 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.