Herb Sabah
ObrońcaSezon 2025/2026

Muhammad Fakrul Iman bin Naszari

SabahSuper LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćMalaysia
PozycjaObrońca
Wiek25 lat
Numer na koszulce70

Muhammad Fakrul Iman bin Naszari: sezon w liczbach

Muhammad Fakrul Iman bin Naszari reprezentuje Sabah w rozgrywkach Super League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 5 występów i spędził na boisku 171 minut, zdobywając 0 goli oraz notując 1 asystę.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Kreowanie sytuacji

1Asysty0,53 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Sabah - Terengganu15 maj 20260 : 1Rezerwowy00-
Terengganu - Sabah23 gru 20251 : 3Rezerwowy00-
PDRM - Sabah06 gru 20251 : 4Rezerwowy00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Super League517101

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Muhammad Fakrul Iman bin Naszari?

Muhammad Fakrul Iman bin Naszari jest zawodnikiem Sabah w rozgrywkach Super League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Muhammad Fakrul Iman bin Naszari?

Muhammad Fakrul Iman bin Naszari ma 0 goli i 1 asystę w 5 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Muhammad Fakrul Iman bin Naszari?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 171 minut w 5 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.