Herb Difaâ El Jadida
PomocnikSezon 2025/2026

Abdellah Ziani

Difaâ El JadidaBotola ProDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćMorocco
PozycjaPomocnik
Wiek0 lat
Numer na koszulce77

Abdellah Ziani: sezon w liczbach

Abdellah Ziani reprezentuje Difaâ El Jadida w rozgrywkach Botola Pro w sezonie 2025/2026. Rozegrał 27 występów i spędził na boisku 2081 minut, zdobywając 7 goli oraz notując 2 asysty.

W obszarze „Czas gry i występy” dostępne dane pokazują Mecze w pierwszym składzie: 26, Średnia ocena: 6,21 i Udział przy golach: 0,39 na 90 minut.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 9, Gole oczekiwane (xG): 3,56 i xG bez rzutów karnych: 3,56.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

9Strzały0,55 na 90 minut
3,56Gole oczekiwane (xG)0,22 na 90 minut
3,56xG bez rzutów karnych0,22 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

2Asysty0,09 na 90 minut
0,14Oczekiwane asysty (xA)0,01 na 90 minut
3Kluczowe podania0,18 na 90 minut
11Dośrodkowania0,67 na 90 minut

Podania i gra z piłką

34Podania2,08 na 90 minut
24Celne podania1,47 na 90 minut
22Dryblingi1,35 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory0,06 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Difaâ El Jadida - RSB Berkane05 lip 20261 : 3Pierwszy skład00-
Yacoub El Mansour - Difaâ El Jadida02 lip 20262 : 2Pierwszy skład10-
Difaâ El Jadida - Kawkab Marrakech28 cze 20261 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
UTS Rabat - Difaâ El Jadida25 cze 20261 : 2Pierwszy skład00-
Difaâ El Jadida - Wydad Casablanca21 cze 20261 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Maghreb Fès - Difaâ El Jadida17 cze 20262 : 1Pierwszy skład00-
Difaâ El Jadida - Olympique Dcheïra12 cze 20262 : 2Pierwszy skład00-
FUS Rabat - Difaâ El Jadida08 cze 20260 : 0Pierwszy skład00-
FAR Rabat - Difaâ El Jadida04 cze 20262 : 1Pierwszy skład10🟨 1-
Difaâ El Jadida - Olympic Safi23 maj 20261 : 1Pierwszy skład00-
Difaâ El Jadida - Hassania Agadir07 maj 20262 : 2Pierwszy skład20🟨 1-
Raja Casablanca - Difaâ El Jadida03 maj 20261 : 0Pierwszy skład00-
Difaâ El Jadida - CR Khemis Zemamra30 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
CODM Meknès - Difaâ El Jadida25 kwi 20260 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
RSB Berkane - Difaâ El Jadida08 mar 20262 : 1Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Botola Pro27208172

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Abdellah Ziani?

Abdellah Ziani jest zawodnikiem Difaâ El Jadida w rozgrywkach Botola Pro w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Abdellah Ziani?

Abdellah Ziani ma 7 goli i 2 asysty w 27 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Abdellah Ziani?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 2081 minut w 27 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.