Herb Croatia Zmijavci
PomocnikSezon 2025/2026

Tin Jukić-Peladić

Croatia ZmijavciDruga HNLDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćCroatia
PozycjaPomocnik
Wiek23 lat

Tin Jukić-Peladić: sezon w liczbach

Tin Jukić-Peladić reprezentuje Croatia Zmijavci w rozgrywkach Druga HNL w sezonie 2025/2026. Rozegrał 9 występów i spędził na boisku 654 minuty, zdobywając 1 gola oraz notując 0 asyst.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Bijelo Brdo - Croatia Zmijavci30 maj 20260 : 1Rezerwowy00-
Croatia Zmijavci - Jarun10 maj 20261 : 2Pierwszy skład00-
Orijent 1919 - Croatia Zmijavci02 maj 20260 : 1Pierwszy skład10🟨 1-
Croatia Zmijavci - Rudeš26 kwi 20260 : 2Pierwszy skład00-
Sesvete - Croatia Zmijavci18 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Croatia Zmijavci - Dugopolje12 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Croatia Zmijavci - Karlovac 191928 mar 20262 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Dubrava Zagreb - Croatia Zmijavci21 mar 20262 : 1Pierwszy skład00🟨 1-
Croatia Zmijavci - Rudeš01 mar 20260 : 1Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026Druga HNL965410

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Tin Jukić-Peladić?

Tin Jukić-Peladić jest zawodnikiem Croatia Zmijavci w rozgrywkach Druga HNL w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Tin Jukić-Peladić?

Tin Jukić-Peladić ma 1 gola i 0 asyst w 9 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Tin Jukić-Peladić?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 654 minuty w 9 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.