Herb Wealdstone
NapastnikSezon 2025/2026

Enzio Boldewijn

WealdstoneNational LeagueDane aktualne na 27 lipca 2026
Otwórz aplikację NoFluffPicks
NarodowośćNetherlands
PozycjaNapastnik
Wiek33 lat
Wzrost185 cm
Waga76 kg
Numer na koszulce7

Enzio Boldewijn: sezon w liczbach

Enzio Boldewijn reprezentuje Wealdstone w rozgrywkach National League w sezonie 2025/2026. Rozegrał 41 występów i spędził na boisku 3463 minuty, zdobywając 5 goli oraz notując 0 asyst.

W obszarze „Gra w ataku” dostępne dane pokazują Strzały: 6, Strzały celne: 3, Celność strzałów: 50,0%, Gole oczekiwane (xG): 2,98 i xG bez rzutów karnych: 2,98.

W obszarze „Gra w obronie” dostępne dane pokazują Odbiory: 1, Przechwyty: 13, Wybicia: 8 i Wygrane pojedynki: 37.

Przegląd sezonu

Czas gry i występy

Gra w ataku

6Strzały0,25 na 90 minut
3Strzały celne0,13 na 90 minut
2,98Gole oczekiwane (xG)0,12 na 90 minut
2,98xG bez rzutów karnych0,12 na 90 minut

Kreowanie sytuacji

0Asysty0,00 na 90 minut
0,47Oczekiwane asysty (xA)0,02 na 90 minut
4Kluczowe podania0,17 na 90 minut
11Dośrodkowania0,46 na 90 minut

Podania i gra z piłką

179Podania7,50 na 90 minut
137Celne podania5,74 na 90 minut
9Dryblingi0,38 na 90 minut

Gra w obronie

1Odbiory0,04 na 90 minut
13Przechwyty0,54 na 90 minut
8Wybicia0,34 na 90 minut
1Bloki0,04 na 90 minut

Dyscyplina

Ostatnie występy

MeczWynikRolaGoleAsystyDyscyplina
Wealdstone - Scunthorpe United18 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Wealdstone - Boston United14 kwi 20261 : 1Pierwszy skład00-
Rochdale - Wealdstone11 kwi 20262 : 1Pierwszy skład00-
Boreham Wood - Wealdstone03 kwi 20265 : 1Pierwszy skład00-
Wealdstone - Hartlepool United31 mar 20267 : 0Pierwszy skład10🟨 1-
Wealdstone - Yeovil Town25 mar 20260 : 2Pierwszy skład00-
Forest Green Rovers - Wealdstone21 mar 20262 : 0Pierwszy skład00🟨 1-
Gateshead - Wealdstone17 mar 20261 : 0Pierwszy skład00-
Wealdstone - Solihull Moors14 mar 20265 : 1Pierwszy skład00-
Wealdstone - Tamworth10 mar 20263 : 2Rezerwowy00-
Braintree Town - Wealdstone07 mar 20261 : 4Pierwszy skład00-
Wealdstone - Morecambe03 mar 20262 : 3Pierwszy skład00-
Wealdstone - Brackley Town24 lut 20262 : 1Pierwszy skład00-
Wealdstone - York City14 lut 20260 : 3Pierwszy skład00🟨 2-
Eastleigh - Wealdstone07 lut 20262 : 2Pierwszy skład00-

Kariera według sezonów

SezonLigaWystępyMinutyGoleAsysty
2025/2026National League41346350

Pełne analizy bukmacherskie, typy bukmacherskie, value bety i uzasadnienia znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.

Otwórz aplikację NoFluffPicks

Najczęstsze pytania

W jakim klubie gra Enzio Boldewijn?

Enzio Boldewijn jest zawodnikiem Wealdstone w rozgrywkach National League w sezonie 2025/2026.

Ile goli i asyst ma Enzio Boldewijn?

Enzio Boldewijn ma 5 goli i 0 asyst w 41 występach w sezonie 2025/2026.

Ile minut rozegrał Enzio Boldewijn?

Bilans sezonu 2025/2026 obejmuje 3463 minuty w 41 występach.

Jakie statystyki zawodnika można tu sprawdzić?

Profil pokazuje czas gry, gole, asysty i kartki, a gdy dane są dostępne także xG, xA, strzały, podania, dryblingi, obronę, statystyki bramkarskie i ostatnie występy.