Herb Al Ain

Al Ain

Arabian Gulf LeagueSezon 2026/2027Vladimir IvićDane aktualne na 18 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WWWDL

Al Ain 2026/2027 w liczbach

Al Ain w Arabian Gulf League

Al Ain występuje w rozgrywkach Arabian Gulf League (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w sezonie 2026/2027. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Ajman.

Forma i bilans

Al Ain ma bilans 4-1-1 i zdobywa średnio 2,17 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WWWDL (2,00 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Al Ain strzela średnio 2,00 gola i traci 1,17 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 33% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 17%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 50% spotkań, Over 3.5 w 33%, a średnia goli w jej meczach wynosi 3,17.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 50% meczów. Al Ain zdobywało gole w obu połowach w 33% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 40%, a Over 2.5 40%.

Połowy i minuty

Al Ain zdobywa średnio 1,00 gola w pierwszej połowie i 1,00 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 31. a 45. minutą — w tym okresie zdobyło 5 goli.

xG i styl gry

Al Ain generuje średnio 2,54 xG i dopuszcza 1,02 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 23,8 strzałów, w tym 7,2 celnych, i utrzymuje 60% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Al Ain ma bilans xG netto 1,52 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,17 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

2.17Punkty na mecz
2.00Gole zdobyte / mecz
1.17Gole stracone / mecz
50%Powyżej 2.5 gola
50%Obie drużyny strzeliły
33%Czyste konta
17%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
67% Z17% R17% P
+5
Bilans bramek
2.17
PPG (sezon)
2.00
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol83%
2 gole83%
3 gole17%
4 gole17%

Jak często traci minimum...

1 gol67%
2 gole50%
3 gole0%
4 gole0%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą100%Średnia ligowa: 75%
Min. 2 gole przed przerwą67%Średnia ligowa: 40%
Min. 3 gole przed przerwą17%Średnia ligowa: 13%
Gol po przerwie67%Średnia ligowa: 85%
Min. 2 gole po przerwie50%Średnia ligowa: 53%
Min. 3 gole po przerwie17%Średnia ligowa: 23%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy33%
BTTS w obu połowach17%
Gol w obu połowach33%
Min. 3 gole i BTTS50%
Min. 3 gole bez BTTS0%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

33% Z17% R50% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

33% Z50% R17% P
7
Punkty do przerwy
1.17
PPG (1. połowa)
+1
Bilans bramek
9
Punkty po przerwie
1.50
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą1
Gol stracony przed przerwą0.83
Gol strzelony po przerwie1
Gol stracony po przerwie0.33
Czyste konto przed przerwą33%
Czyste konto po przerwie67%
Bez gola przed przerwą33%
Bez gola po przerwie50%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)1.401.20
Gole zdobyte / mecz1.00.6
Gole stracone / mecz0.60.4
Średnia goli w meczu1.61.0
Min. 1 gol100%60%
Min. 2 gole60%40%
Min. 3 gole0%0%
Czyste konta40%60%
Mecze bez strzelonego gola40%60%
Bilans bramek+2+1
1. połowa (Ostatnie 5): 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 20%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 60% remis - 20% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Al Ain
ScoredConceded
0
1
0-15
1
0
16-30
5
4
31-45
1
2
46-60
1
0
61-75
4
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (5 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywa końcówki meczów.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Dominujący
30%
Celność strzałów
strzały celne
0.11
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.28
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+1.52
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.69
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.54
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.15
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
124%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
72%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.17
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
203%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
33%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

6 meczów
10.3
Rożne zdobywane na mecz
1.7
Rożne rywali na mecz
12.0
Łącznie rożnych na mecz
83.3%
Powyżej 8,5 rożnego
83.3%
Powyżej 9,5 rożnego
33.3%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

6 meczów
1.3
Kartki drużyny na mecz
2.0
Kartki rywali na mecz
3.3
Łącznie kartek na mecz
50.0%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
16.7%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.24
Średnie PPG rywali
8.2
Średnia pozycja rywali
Łatwiejszy od średniego

W ostatnich 6 meczach rywale Al Ain zdobywali średnio 1.24 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 8.2. miejsce w lidze liczącej 14 drużyn. Na tle ligi był to Łatwiejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Kolejka 2
Al Ain
2 : 0
Khor fakkan
Kolejka 1
Bani Yas
2 : 4
Al Ain

Najbliższe mecze

Kolejka 7
Al Ain
Ajman
Kolejka 8
Al Wahda
Al Ain
Kolejka 9
Al Ain
Al Dhafra
Kolejka 10
Al Jazira
Al Ain
Kolejka 11
Al Ain
Hatta
Kolejka 12
Al Sharjah
Al Ain
Kolejka 13
Dubai United
Al Ain

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Al Ain?

Ostatnie mecze Al Ain to WWWDL (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 2,17 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela Al Ain na mecz?

Al Ain strzela średnio 2,00 gola na mecz i traci 1,17. To podstawowe wskaźniki siły ofensywnej i defensywnej drużyny w tym sezonie.

Jak często w meczach Al Ain pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Al Ain obie drużyny strzelają (BTTS) w 50%, a Over 2.5 pada w 50%. Czyste konto drużyna zachowuje w 33% spotkań.

Z kim Al Ain gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Al Ain - Ajman (29 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Al Ain?

Na tej stronie znajdziesz formę, bilans u siebie i na wyjeździe, gole, BTTS oraz Over/Under Al Ain. Typy i analizy na nadchodzące mecze są w aplikacji NoFluffPicks.