Emblema Al Wahda

Al Wahda

Arabian Gulf LeagueSezon 2026/2027Péricles Raimundo Oliveira ChamuscaDate actualizate la 18 octombrie 2026
Forma (meciuri recente)
LWWWD
Fără înfrângere de 4 meciuri

Al Wahda 2026/2027: sezonul în cifre

Al Wahda în Arabian Gulf League

Al Wahda joacă în Arabian Gulf League (Emiratele Arabe Unite) in sezonul 2026/2027. Următorul meci cunoscut: Hatta.

Formă și bilanț

Al Wahda: 3-1-2, 1.67 pct/meci. Ultimele cinci: LWWWD (2.00 pct/meci).

Goluri și meciuri fără gol primit

Al Wahda marchează 1.00 și primește 0.83 goluri pe meci. Fără gol primit: 50%. Fără gol marcat: 33%.

BTTS / Over / Under

BTTS: 33%. Over 2.5: 33%. Over 3.5: 17%. Media golurilor în meciurile echipei: 1.83.

Tipare de goluri

Over 2.5 + BTTS a apărut în 33% din meciuri. Echipa a marcat în ambele reprize în 17%. Ultimele cinci: BTTS 20%, Over 2.5 20%.

Reprize și minute

Al Wahda marchează 0.33 goluri în prima repriză și 0.67 în a doua. Cel mai productiv interval: 76-90 (4 goluri).

xG și stil de joc

Al Wahda produce 1.29 xG si permite 1.34 xGA pe meci. Șuturi: 10.7 total, 2.3 pe poartă. Posesie: 46%.

Indicatori statistici principali

Al Wahda are bilanț net xG de -0.05 pe meci. PPG ultimele cinci minus PPG sezon: 0.33 pct/meci. Este context istoric al echipei, nu predicție pentru următorul rezultat.

Prezentare sezon

1.67Puncte pe meci
1.00Goluri marcate / meci
0.83Goluri primite / meci
33%Peste 2.5 goluri
33%Ambele echipe marcheaza
50%Meciuri fara gol primit
33%Meciuri fara gol marcat

Bilanț

Victorii, egaluri și înfrângeri în total și separat acasă/deplasare.

Distribuția rezultatelor
50% V17% E33% I
+1
Golaveraj
1.67
PPG (sezon)
2.00
PPG (ultimele 5)

Goluri

Producția de goluri a echipei comparată cu mediile ligii și distribuția golurilor.

Cât de des marchează cel puțin...

1 gol67%
2 goluri33%
3 goluri0%
4 goluri0%

Cât de des primește cel puțin...

1 gol50%
2 goluri17%
3 goluri17%
4 goluri0%

Linii de goluri (Over/Under)

Cât de des meciurile acestei echipe depășesc liniile de goluri, inclusiv pe reprize și în contextul ligii.

Pe reprize

Gol înainte de pauză50%Media ligii: 75%
Min. 2 goluri înainte de pauză17%Media ligii: 40%
Min. 3 goluri înainte de pauză0%Media ligii: 13%
Gol după pauză67%Media ligii: 85%
Min. 2 goluri după pauză17%Media ligii: 53%
Min. 3 goluri după pauză17%Media ligii: 23%

Tipare de goluri

Combinații de evenimente de gol în meciurile acestei echipe plus medii detaliate din ultimele cinci.

Combinații (sezon)

BTTS la pauză17%
BTTS în ambele reprize0%
Gol în ambele reprize17%
Min. 3 goluri și BTTS33%
Min. 3 goluri fără BTTS0%

Reprizele meciului

Puncte, goluri și meciuri fără gol primit pe reprize, starea la pauză și detaliul ultimelor cinci meciuri.

Starea la pauză

17% V67% E17% I
conduce / egal / condusă

Rezultatele reprizei a 2-a

33% V50% E17% I
7
Puncte la pauză
1.17
PPG (repriza 1)
0
Golaveraj
9
Puncte după pauză
1.50
PPG (repriza 2)

Goluri și poartă intactă pe reprize

Gol marcat înainte de pauză0.33
Gol primit înainte de pauză0.33
Gol marcat după pauză0.67
Gol primit după pauză0.5
Poartă intactă înainte de pauză67%
Poartă intactă după pauză67%
Fără gol marcat înainte de pauză67%
Fără gol marcat după pauză50%
Ultimele 5 meciuri - detalii
Repriza 1Repriza 2
PPG (sezon)1.401.60
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci0.20.2
Media golurilor pe meci0.60.6
Min. 1 gol40%60%
Min. 2 goluri20%0%
Min. 3 goluri0%0%
Meciuri fără gol primit80%80%
Meciuri fără gol marcat60%60%
Golaveraj+1+1
Repriza 1 (Ultimele 5): 20% conduce - 80% egal - 0% condusă - BTTS repriza 1 (ult. 5) 20%
Repriza 2 (Ultimele 5): 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută

Goluri pe minute

Fazele meciului în care această echipă marchează și primește cel mai des.

Al Wahda
ScoredConceded
1
1
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
0
2
46-60
0
0
61-75
4
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (4 goluri). Primește cel mai mult în 46-60 (2). Bilanț final (76-90): +3 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Statistici avansate

Șuturi, finalizare, posesie și goluri așteptate (xG).

Profil ofensiv

Stil: Echilibrată
22%
Precizia șuturilor
șuturi pe poartă
0.12
Calitatea ocaziilor
xG pe șut
0.43
Finalizare
goluri pe șut pe poartă

xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă încercări de la distanță; 0.15+ indică de obicei ocazii din careu.

Indicatori statistici principali

O privire comună asupra xG, eficienței, formei și tiparelor din meciurile jucate.

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.05
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.22
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.29
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.51
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
62%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
51%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.33
Păstrarea avantajului
Conduce la pauză în 17% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
294%
Apărarea după pauză
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
67% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
67%

* Toți indicatorii sunt calculați doar din statisticile sezonului. Nu sunt predicții ale modelului NoFluffPicks.

Lot

Jucători cu apariții verificate în acest sezon.

Forma în ultimele 5, 6 și 10 meciuri

Compară ultimele meciuri ale echipei din toate competițiile. Intervalul de 5 reacționează mai repede, iar cel de 10 arată tendința mai largă.

Cornere

Vezi câte cornere obține și permite echipa și cât de des depășește principalele praguri de cornere.

General

5 meciuri
4.6
Cornere obținute pe meci
3.6
Cornere acordate pe meci
8.2
Total cornere pe meci
40.0%
Peste 8,5 cornere
20.0%
Peste 9,5 cornere
20.0%
Peste 10,5 cornere

Cartonașe și disciplină

Compară cartonașele echipei cu cele primite de adversari, inclusiv frecvența cartonașelor roșii.

General

5 meciuri
1.4
Cartonașele echipei pe meci
2.0
Cartonașele adversarilor pe meci
3.4
Total cartonașe pe meci
40.0%
Over 3.5
20.0%
Over 4.5
0.0%
Cartonașe roșii

Forța adversarilor recenți

Forma recentă este pusă în context prin rezultatele din campionat ale echipelor întâlnite.

1.16
PPG mediu al adversarilor
8.8
Poziția medie a adversarilor
Mai ușor decât media

În ultimele 6 meciuri ale echipei Al Wahda, adversarii au avut în medie 1.16 puncte pe meci și poziția 8.8 din 14. Comparativ cu media ligii, seria de adversari a fost Mai ușor decât media.

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Etapă 7
Al Wahda
Hatta
Etapă 8
Al Wahda
Al Ain
Etapă 9
Dubai United
Al Wahda
Etapă 10
Al Wahda
Al Wasl
Etapă 11
Al Ittihad Kalba
Al Wahda
Etapă 12
Shabab Al Ahli Dubai
Al Wahda
Etapă 13
Al Wahda
Al Jazira

Întrebări frecvente

În ce formă este Al Wahda?

Forma recentă a Al Wahda este LWWWD (de la cel mai recent). Echipa strânge în medie 1,67 puncte pe meci în acest sezon.

Câte goluri marchează Al Wahda pe meci?

Al Wahda marchează în medie 1,00 goluri pe meci și primește 0,83. Aceste două cifre descriu cel mai bine atacul și apărarea echipei în acest sezon.

Cât de des în meciurile Al Wahda apar BTTS și Over 2.5?

În meciurile Al Wahda ambele echipe marchează în 33%, iar Over 2.5 apare în 33%. Echipa păstrează poarta intactă în 50% dintre meciuri.

Cu cine joacă Al Wahda următorul meci?

Următorul meci al Al Wahda este Al Wahda - Hatta (1 noiembrie 2026). Statisticile de dinaintea meciului și programul complet sunt mai jos pe această pagină.

Unde verific statisticile și ponturile pentru meciurile Al Wahda?

Forma, bilanțul acasă/deplasare, golurile, BTTS și Over/Under ale Al Wahda sunt pe această pagină și se actualizează cu fiecare etapă. Ponturile pentru meciurile viitoare le publicăm în aplicația NoFluffPicks.