Anglia - National LeagueThe EBB Stadium.Date actualizate la 17 octombrie 2026

Aldershot Town - Carlisle United: statisticile meciului

Aldershot Town - Carlisle United: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Aldershot Town a jucat împotriva Carlisle United în National League (Anglia). Meciul s-a jucat la data de 3 octombrie 2026. Stadion: The EBB Stadium.. Scor final: 1:3.

Forma actuală

Aldershot Town: 2-1-2, 1.40 puncte/meci. Carlisle United: 1-2-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Aldershot Town marchează 1.45 si primește 0.91 goluri pe meci. Carlisle United marchează 1.82 si primește 1.73. Media ligii: 3.07 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Aldershot Town 64%, Carlisle United 82%. Over 2.5: Aldershot Town 36%, Carlisle United 55%. Nivel liga: BTTS 64%, Over 2.5 60%.

xG, șuturi și stil

Carlisle United are xG mai mare: 1.97 față de 1.35. Aldershot Town: 9.4 șuturi pe meci, Carlisle United: 15.3.

Reprizele meciului

Aldershot Town: conduce la pauză în 18%, goluri în repriza a doua 0.73. Carlisle United: conduce la pauză în 55%, goluri în repriza a doua 0.91.

Goluri pe minute

Aldershot Town: 31-45+ (5 goluri). Carlisle United: 31-45+ (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

National League: 3.07 goluri pe meci, BTTS 64%, Over 2.5 60%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-0-2. Medie goluri 2.00, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Aldershot Town ocupă locul 5 și a câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri, în timp ce Carlisle United, aflată pe locul 20 în clasament, nu a obținut nicio victorie în această perioadă și a pierdut de 3 ori. În cele cinci partide, gazdele au marcat 9 goluri și au primit 4, iar oaspeții au înscris 6 goluri și au încasat 11, ceea ce înclină clar balanța în favoarea lui Aldershot. Pe teren propriu, Aldershot înscrie în medie 2 goluri pe meci și câștigă 60% dintre partide, în timp ce Carlisle marchează în medie 0,75 goluri în deplasare și nu a câștigat până acum. Deși xG-ul lui Carlisle în deplasare este de 1,41, față de 1,32 pentru Aldershot pe teren propriu, oaspeții transformă în goluri doar 8% dintre șuturi, comparativ cu 22% în cazul gazdelor. Această diferență de eficiență, alături de media mai mică a golurilor primite de Aldershot acasă — 0,8, față de 1,25 pentru Carlisle în deplasare — indică o victorie a gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au marcat (GG) în 100% dintre meciurile disputate acasă de Aldershot și în 75% dintre meciurile jucate în deplasare de Carlisle, în timp ce media ligii este de 65%. Gazdele înscriu în medie 2,5 goluri pe teren propriu și expediază 8,5 șuturi pe poartă pe meci, astfel că golul lor pare foarte probabil. Șansele lui Carlisle sunt susținute de faptul că Aldershot primește în medie 2,33 goluri pe teren propriu și nu a păstrat încă poarta intactă acolo. Totuși, se impune prudență, deoarece oaspeții înscriu doar 0,75 goluri pe meci în deplasare și nu au marcat în 25% dintre aceste partide. Cu toate acestea, în ultimele cinci meciuri, Carlisle a înscris în medie 1,2 goluri, iar ambele echipe au marcat în 80% dintre aceste partide, ceea ce susține selecția „Da”.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Aldershot înscrie acasă în medie 2,5 goluri, iar meciurile sale au depășit linia de 1,5 goluri în 100% dintre cazuri; în partidele disputate în deplasare de Carlisle, procentul a fost de 75%. Gazdele expediază în medie 8,5 șuturi pe poartă, față de 3,0 ale oaspeților, ceea ce sugerează o contribuție mai mare din partea lor la totalul estimat de 3,1 goluri. Carlisle a primit 11 goluri în ultimele cinci meciuri, adică 2,2 pe partidă, deși partidele sale din deplasare au depășit linia de 2,5 goluri doar în 25% dintre cazuri. Prin urmare, Peste 1,5 goluri este o alegere mai solidă decât liniile superioare: nu necesită un scor la fel de ridicat și este susținută atât de eficiența lui Aldershot, cât și de bilanțul defensiv al oaspeților.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Deși Aldershot a condus la pauză în 4 din ultimele 6 meciuri disputate pe teren propriu, în ultimele 5 partide nu a marcat în prima repriză de 4 ori. Carlisle a fost la egalitate la pauză în 3 dintre ultimele 5 meciuri, astfel că egalul după 45 de minute este ușor mai probabil decât avantajul gazdelor. După pauză, balanța se înclină în favoarea lui Aldershot: în ultimele 5 partide, echipa a marcat în medie 1,0 goluri în repriza a doua, în timp ce Carlisle a primit în medie 1,6 goluri în această perioadă. Gazdele au câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri, în timp ce oaspeții nu au obținut nicio victorie, iar valorile medii xG sunt de 2,30, respectiv 1,41. Prin urmare, cel mai solid pronostic Pauză/Final (P/F) este egal la pauză și victorie Aldershot la final (X/1), deși începuturile bune ale gazdelor în meciurile de pe teren propriu fac ca varianta 1 pauză / 1 final să rămână aproape la fel de probabilă.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 2
Prima repriza
1 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

50Posesie (%)50
Aldershot TownCarlisle United
6Suturi13
Aldershot TownCarlisle United
3Suturi pe poarta10
Aldershot TownCarlisle United
0.99xG1.99
Aldershot TownCarlisle United
4Cornere9
Aldershot TownCarlisle United
54Atacuri periculoase65
Aldershot TownCarlisle United
8Faulturi16
Aldershot TownCarlisle United
2Cartonase2
Aldershot TownCarlisle United

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Aldershot TownCarlisle United
1.45Goluri marcate / meci1.82
Aldershot TownCarlisle United
0.91Goluri primite / meci1.73
Aldershot TownCarlisle United
51%Posesie medie54%
Aldershot TownCarlisle United
4.45Șuturi pe poartă / meci6.55
Aldershot TownCarlisle United

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.36Șuturi pe meci15.27
Aldershot TownCarlisle United
4.45Șuturi pe poartă6.55
Aldershot TownCarlisle United
15.5%Conversia șuturilor11.9%
Aldershot TownCarlisle United
51%Posesie54%
Aldershot TownCarlisle United
1.35xG pentru1.97
Aldershot TownCarlisle United
1.41xG împotrivă1.42
Aldershot TownCarlisle United

Calitatea șuturilor

Aldershot Town: Finalizare eficientăCarlisle United: Ofensivă
Aldershot TownCarlisle United
Precizie (șuturi pe poartă)48%43%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.140.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.330.28

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Aldershot Town stă cu 40% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.4 pct / meci - Aldershot Town · 1 pct / meci - Carlisle United

Aldershot Town
WDLWL
Distribuția rezultatelor
45% V27% E27% I
Sezon (V-E-Î)
5-3-3
1.64 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
3-1-1
Ultimele 5 acasă
3-1-1
LWWDW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.8Goluri primite: 1.2xG: 1.42xG advers: 1.53BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Carlisle United
DDLLW
Distribuția rezultatelor
27% V36% E36% I
Sezon (V-E-Î)
3-4-4
1.18 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-2-2
Ultimele 5 în deplasare
1-2-2
DDLLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.8xG: 1.75xG advers: 1.39BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Carlisle United stă cu 26% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.45 goluri / meci - Aldershot Town · 1.82 goluri / meci - Carlisle United

Aldershot Town stă cu 90% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.91 goluri / meci - Aldershot Town · 1.73 goluri / meci - Carlisle United

Profil ofensiv Aldershot Town: foarte solid

Aldershot Town marchează în 82% dintre meciuri (9 din 11 meciuri), iar Carlisle United păstrează poarta curată în 9% (1 din 11 meciuri).

Profil ofensiv Carlisle United: foarte solid

Carlisle United marchează în 91% dintre meciuri (10 din 11 meciuri), iar Aldershot Town păstrează poarta curată în 18% (2 din 11 meciuri).

16Goluri marcate (sezon)20
Aldershot TownCarlisle United
10Goluri primite (sezon)19
Aldershot TownCarlisle United
2.36Media golurilor pe meci3.55
Aldershot TownCarlisle United
9Goluri marcate (ultimele 5)7
Aldershot TownCarlisle United
6Goluri primite (ultimele 5)9
Aldershot TownCarlisle United

Cât de des marchează cel puțin...

82%1 gol91%
Aldershot TownCarlisle United
27%2 goluri55%
Aldershot TownCarlisle United
18%3 goluri18%
Aldershot TownCarlisle United
9%4 goluri18%
Aldershot TownCarlisle United

Cât de des primește cel puțin...

82%1 gol91%
Aldershot TownCarlisle United
9%2 goluri45%
Aldershot TownCarlisle United
0%3 goluri18%
Aldershot TownCarlisle United
0%4 goluri9%
Aldershot TownCarlisle United

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

64%
Media ligii

Tipare de goluri

9%BTTS la pauză27%
Aldershot TownCarlisle United
0%BTTS în ambele reprize18%
Aldershot TownCarlisle United
9%Gol în ambele reprize55%
Aldershot TownCarlisle United

BTTS și numărul de goluri

36%Min. 3 goluri și BTTS55%
Aldershot TownCarlisle United
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Aldershot TownCarlisle United
80%BTTS - ultimele 560%
Aldershot TownCarlisle United

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

55%Min. 1 gol înainte de pauză91%
Aldershot TownCarlisle United
27%Min. 2 goluri înainte de pauză27%
Aldershot TownCarlisle United
18%Min. 3 goluri înainte de pauză9%
Aldershot TownCarlisle United

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză82%
Aldershot TownCarlisle United
27%Min. 2 goluri după pauză55%
Aldershot TownCarlisle United
0%Min. 3 goluri după pauză45%
Aldershot TownCarlisle United

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Carlisle United stă cu 75% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.09 pct / meci - Aldershot Town · 1.91 pct / meci - Carlisle United

Aldershot Town - starea la pauză
18% conduce55% egal27% condusă
Carlisle United - starea la pauză
55% conduce27% egal18% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.09Puncte pe meci (repriza 1)1.91
Aldershot TownCarlisle United
0.73Goluri marcate (repriza 1)0.91
Aldershot TownCarlisle United
0.36Goluri primite (repriza 1)0.45
Aldershot TownCarlisle United
1.09Media golurilor (repriza 1)1.36
Aldershot TownCarlisle United
64%Poartă intactă înainte de pauză55%
Aldershot TownCarlisle United
73%Fără gol înainte de pauză27%
Aldershot TownCarlisle United

După pauză (repriza 2)

1.55Puncte pe meci (repriza 2)1.09
Aldershot TownCarlisle United
0.73Goluri marcate (repriza 2)0.91
Aldershot TownCarlisle United
0.55Goluri primite (repriza 2)1.27
Aldershot TownCarlisle United
1.27Media golurilor (repriza 2)2.18
Aldershot TownCarlisle United
45%Poartă intactă după pauză36%
Aldershot TownCarlisle United
36%Fără gol după pauză27%
Aldershot TownCarlisle United

Aldershot Town - rezultatele reprizei a 2-a

45% V18% E36% I
12
Puncte la pauză
8
Goluri la pauză
+4
Golaveraj (repriza 1)
17
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.09
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului250%

Conduce la pauză în 18% dintre meciuri și câștigă 45%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Carlisle United - rezultatele reprizei a 2-a

27% V27% E45% I
21
Puncte la pauză
10
Goluri la pauză
+5
Golaveraj (repriza 1)
12
Puncte în repriza a 2-a
-4
Golaveraj (repriza 2)
1.91
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului49%

Conduce la pauză în 55% dintre meciuri și câștigă 27%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.8

Primește cu 0.8 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Aldershot Town - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.40
Goluri marcate / meci1.00.8
Goluri primite / meci0.60.6
Media golurilor pe meci1.61.4
1 gol80%100%
2 goluri40%40%
3 goluri20%0%
Poartă intactă40%40%
Fără gol60%40%
Golaveraj+2+1
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 5
Carlisle United - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.601.00
Goluri marcate / meci0.80.6
Goluri primite / meci0.61.2
Media golurilor pe meci1.41.8
1 gol100%60%
2 goluri40%40%
3 goluri0%40%
Poartă intactă40%60%
Fără gol20%40%
Golaveraj+1-3
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Aldershot Town
MarcatePrimite
1
1
0-15
2
2
16-30
5
1
31-45
2
2
46-60
3
2
61-75
3
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (5 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (2). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Carlisle United
MarcatePrimite
3
2
0-15
2
2
16-30
5
1
31-45
2
3
46-60
3
2
61-75
5
9
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (5 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (9). Bilanț final (76-90): -4 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.96
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 1.4
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
96%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
73%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-32%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
75%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
2%
Risc de 0:0
circa 1 din 50 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Aldershot Town

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.06
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.60
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-5.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.10
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.50
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
87%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
65%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.24
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
19% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
19%

Carlisle United

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.55
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.46
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.15
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.31
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
129%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
104%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.18
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
25% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 15% vin în primul sfert de oră.
25%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (National League).

Echipele vs liga

Aldershot TownLigaCarlisle United
Media golurilor pe meci▼ 2.363.07▲ 3.55
Ambele echipe au marcat• 64%64%▲ 82%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 36%60%▼ 55%
Meciuri fără gol primit• 18%18%▼ 9%
Gol înainte de pauză▼ 55%72%▲ 91%
Gol după pauză▲ 100%87%▼ 82%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.07
Media golurilor pe meci
64%
Ambele echipe au marcat
60%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
18%
Meciuri fără gol primit
1.66
Goluri acasă / meci
1.41
Goluri în deplasare / meci
+18%
Avantajul gazdelor în atac
+15%
Avantajul gazdelor în apărare
+12%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
72%
1 gol
33%
2 goluri
14%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
87%
1 gol
54%
2 goluri
25%
3 goluri
12%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Carlisle UnitedGolDavid Ibukun AjiboyePasă decisivă: Miguel Azeez
  2. Carlisle UnitedGolDavid Ibukun AjiboyePasă decisivă: Josh Williams
  3. Aldershot TownSchimbareIntră: Tyrese DyceIese: Elijah Oladunjoye
  4. Aldershot TownSchimbareIntră: Jack MattonIese: Brody Peart
  5. Carlisle UnitedCartonaș galbenJack Ellis
  6. Carlisle UnitedCartonaș galbenBrad Nicholson
  7. Aldershot TownCartonaș galbenMichael Stickland
  8. Aldershot TownGolDominic Odusanya
  9. Carlisle UnitedSchimbareIntră: Tom AndersonIese: Jack Ellis
  10. Carlisle UnitedGolMicah ObieroPasă decisivă: Ryan Galvin

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Aldershot Town 0 - 0 - 2 Carlisle United. Media golurilor 2.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Aldershot Town FC
0 : 2
Carlisle United FC
Carlisle United FC
2 : 0
Aldershot Town FC

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Aldershot Town - Carlisle United?

Meciul din National League s-a încheiat Aldershot Town 1:3 Carlisle United. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Aldershot Town și Carlisle United?

În ultimele 2 întâlniri directe Aldershot Town a câștigat 0, Carlisle United 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,00 goluri, ambele echipe marcând în 0%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Aldershot Town - Carlisle United?

Aldershot Town marchează în medie 1,45 goluri pe meci, iar Carlisle United 1,82. Media în National League este de 3,07 goluri, cu Over 2.5 în 60% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 64% din meciurile Aldershot Town și 82% din cele ale Carlisle United.

În ce formă sunt Aldershot Town și Carlisle United?

În ultimele 5 meciuri Aldershot Town are un bilanț de 2-1-2 (1,40 puncte pe meci), iar Carlisle United 1-2-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Aldershot Town - Carlisle United?

Fundalul statistic pentru Aldershot Town - Carlisle United — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.