Almere City - Eindhoven: statisticile meciului
Almere City - Eindhoven: formă, goluri și statistici importante
Informații esențiale despre meci
Almere City a jucat împotriva Eindhoven în Eerste Divisie (Țările de Jos). Meciul s-a jucat la data de 9 octombrie 2026. Stadion: Yanmar Stadion. Scor final: 3:0.
Forma actuală
Almere City: 3-0-2, 1.80 puncte/meci. Eindhoven: 2-2-1, 1.60 puncte/meci.
Statistici goluri
Almere City marchează 2.11 si primește 0.78 goluri pe meci. Eindhoven marchează 1.67 si primește 2.11. Media ligii: 3.63 goluri.
BTTS / Over / Under
BTTS: Almere City 44%, Eindhoven 78%. Over 2.5: Almere City 56%, Eindhoven 78%. Nivel liga: BTTS 71%, Over 2.5 68%.
xG, șuturi și stil
Almere City are xG mai mare: 1.75 față de 1.27. Almere City: 15.9 șuturi pe meci, Eindhoven: 11.4.
Reprizele meciului
Almere City: conduce la pauză în 11%, goluri în repriza a doua 1.67. Eindhoven: conduce la pauză în 22%, goluri în repriza a doua 1.11.
Goluri pe minute
Almere City: 76-90+ (8 goluri). Eindhoven: 46-60 (4 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.
Context de ligă
Eerste Divisie: 3.63 goluri pe meci, BTTS 71%, Over 2.5 68%.
Meciuri directe
Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-0-1. Medie goluri 5.00, BTTS 50%.
Analiză pre-meci arhivată
Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.
Analiza generală a meciului
Almere City ocupă locul 2 și a câștigat 6 dintre cele 9 meciuri de campionat, în timp ce Eindhoven, aflată pe locul 13, are 3 victorii. Pe teren propriu, gazdele au câștigat 75% dintre meciuri și au primit în medie doar 0,5 goluri, în timp ce oaspeții au pierdut 50% dintre partidele disputate în deplasare, primind în medie 2,25 goluri. Almere își creează și mai multe ocazii: xG-ul său pe teren propriu este de 1,54, față de xG-ul de 0,99 al lui Eindhoven în deplasare, iar gazdele au 4,75 șuturi pe poartă, față de 3 pentru oaspeți. În ultimele cinci meciuri, Almere a obținut 3 victorii și a primit 4 goluri, în timp ce Eindhoven a câștigat de 2 ori și a încasat 8 goluri. Deși, în aceste condiții, ambele echipe înscriu în medie câte 1,25 goluri pe meci, diferența la nivel defensiv și calitatea ocaziilor sunt în favoarea gazdelor.
Vezi prezentarea statisticăBTTS - vor marca ambele echipe?
Almere City înscrie în medie 2,0 goluri pe teren propriu, dar tot 2,0 primește, iar în meciurile de acasă ale ambelor echipe s-au marcat goluri în 100% dintre cazuri. Eindhoven înscrie în medie 1,25 goluri în deplasare, în timp ce Almere nu a reușit să păstreze poarta intactă pe teren propriu, ceea ce sporește șansele ca oaspeții să marcheze. În favoarea unui gol al gazdelor pledează, la rândul său, media de 2,25 goluri primite de Eindhoven în deplasare și xG-ul ofensiv superior al lui Almere: 1,50 față de 0,99 pentru oaspeți. Totuși, se impune prudență: în ultimele 5 meciuri, s-au marcat goluri în doar 20% dintre partidele lui Almere, față de 80% dintre cele ale lui Eindhoven. Avantajul datelor ofensive și vulnerabilitatea defensivă a oaspeților în deplasare fac mai probabil scenariul în care marchează ambele echipe (GG).
Vezi statisticile BTTSOver/Under - analiza numărului de goluri
Meciurile lui Almere City au o medie de 4,0 goluri, deoarece gazdele înscriu și primesc câte 2,0 goluri pe meci. În meciurile lor, linia de 1,5 goluri a fost depășită în 100% dintre cazuri, în timp ce în meciurile lui Eindhoven acest lucru s-a întâmplat în 50% dintre cazuri, ceea ce justifică o anumită prudență. În favoarea golurilor marcate de gazde pledează media xG de 1,50, comparativ cu 1,95 xG permise de Eindhoven. Pe de altă parte, oaspeții au înscris în medie 1,8 goluri în ultimele cinci meciuri, deși Almere a primit doar 0,8 în această perioadă. Predicția de 3,35 goluri oferă cel mai puternic semnal pentru Peste 1,5 goluri; liniile mai ridicate sunt mai puțin sigure, mai ales că doar 40% dintre ultimele cinci meciuri ale lui Almere au depășit 2,5 goluri.
Vezi statisticile Over/UnderHT/FT - scenariul la pauză și la final
Remiza la pauză este cel mai probabilă, deoarece Almere City a fost la egalitate după 45 de minute în 4 dintre ultimele 5 meciuri, iar Eindhoven în 2 din 5. În această perioadă, gazdele au primit în medie doar 0,2 goluri înainte de pauză, ceea ce favorizează un început echilibrat. Almere City are avantaj pe durata întregului meci datorită unui xG mediu mai ridicat: 1,50 față de 0,99 pentru oaspeți, care le permit adversarilor ocazii evaluate la o medie de 1,95 xG. După pauză, gazdele au marcat recent în medie 1,2 goluri, exact câte a primit Eindhoven în această perioadă, astfel că pot înclina rezultatul în favoarea lor. Scenariul X/1 este susținut și de bilanțul ultimelor 5 meciuri: Almere City a câștigat 3 dintre ele și a primit în medie 0,8 goluri, în timp ce Eindhoven a câștigat 2 și a primit 1,6 goluri.
Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprizePe reprize
Statisticile meciului
Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?
Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.
Statistici echipe— cine este mai eficient?
Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.
Calitatea șuturilor
| Almere City | Eindhoven | |
|---|---|---|
| Precizie (șuturi pe poartă) | 37% | 32% |
| Calitatea ocaziilor (xG pe șut) | 0.11 | 0.11 |
| Finalizare (goluri pe șut pe poartă) | 0.36 | 0.46 |
Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.
* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.
Forma echipelor— cine este în formă mai bună?
Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.
Almere City stă cu 13% mai bine la: forma ultimelor 5.
1.8 pct / meci - Almere City · 1.6 pct / meci - Eindhoven
Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?
Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.
Almere City stă cu 26% mai bine la: goluri marcate pe meci.
2.11 goluri / meci - Almere City · 1.67 goluri / meci - Eindhoven
Almere City stă cu 171% mai bine la: goluri primite pe meci.
0.78 goluri / meci - Almere City · 2.11 goluri / meci - Eindhoven
Almere City marchează în 89% dintre meciuri (8 din 9 meciuri), iar Eindhoven păstrează poarta curată în 22% (2 din 9 meciuri).
Eindhoven marchează în 89% dintre meciuri (8 din 9 meciuri), iar Almere City păstrează poarta curată în 44% (4 din 9 meciuri).
Cât de des marchează cel puțin...
Cât de des primește cel puțin...
* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.
Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?
Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.
Tipare de goluri
BTTS și numărul de goluri
Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?
Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.
Meci întreg - comparație echipe (Over)
Over / Under - Almere City
Over / Under - Eindhoven
Repriza 1
Repriza 2
Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?
Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.
Almere City stă cu 10% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).
1.22 pct / meci - Almere City · 1.11 pct / meci - Eindhoven
Înainte de pauză (repriza 1)
După pauză (repriza 2)
Almere City - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 11% dintre meciuri și câștigă 67%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.
Eindhoven - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 22% dintre meciuri și câștigă 33%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.40 | 1.40 |
| Goluri marcate / meci | 0.4 | 1.2 |
| Goluri primite / meci | 0.2 | 0.6 |
| Media golurilor pe meci | 0.6 | 1.8 |
| 1 gol | 40% | 80% |
| 2 goluri | 20% | 40% |
| 3 goluri | 0% | 40% |
| Poartă intactă | 80% | 60% |
| Fără gol | 60% | 40% |
| Golaveraj | +1 | +3 |
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.60 | 1.40 |
| Goluri marcate / meci | 0.6 | 1.2 |
| Goluri primite / meci | 0.4 | 1.2 |
| Media golurilor pe meci | 1.0 | 2.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 goluri | 20% | 60% |
| 3 goluri | 0% | 60% |
| Poartă intactă | 60% | 40% |
| Fără gol | 40% | 20% |
| Golaveraj | +1 | 0 |
* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.
Goluri pe minute— când apar golurile?
Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.
Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (8 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (2). Bilanț final (76-90): +7 - câștigă finalurile de meci.
Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (4 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (5). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.
* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.
Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?
O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.
Profilul meciului
Almere City
Eindhoven
* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.
Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?
Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Eerste Divisie).
Echipele vs liga
| Almere City | Liga | Eindhoven | |
|---|---|---|---|
| Media golurilor pe meci | ▼ 2.89 | 3.63 | ▲ 3.78 |
| Ambele echipe au marcat | ▼ 44% | 71% | ▲ 78% |
| Min. 3 goluri (Over 2.5) | ▼ 56% | 68% | ▲ 78% |
| Meciuri fără gol primit | ▲ 44% | 16% | ▲ 22% |
| Gol înainte de pauză | ▼ 44% | 80% | ▼ 78% |
| Gol după pauză | ▲ 89% | 84% | ▲ 89% |
^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.
Echipe de start și evenimente
Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.
Gazde
Primul unsprezece
Rezerve
Oaspeți
Primul unsprezece
Rezerve
Cronologia meciului
Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.
Arbitrul și antrenorii
Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.
Meciuri directe
Meciuri recente (2): Almere City 1 - 0 - 1 Eindhoven. Media golurilor 5.00, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.
Întrebări frecvente
Care a fost rezultatul Almere City - Eindhoven?
Meciul din Eerste Divisie s-a încheiat Almere City 3:0 Eindhoven. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.
Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Almere City și Eindhoven?
În ultimele 2 întâlniri directe Almere City a câștigat 1, Eindhoven 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 5,00 goluri, ambele echipe marcând în 50%.
Ce arată statisticile golurilor înainte de Almere City - Eindhoven?
Almere City marchează în medie 2,11 goluri pe meci, iar Eindhoven 1,67. Media în Eerste Divisie este de 3,63 goluri, cu Over 2.5 în 68% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 44% din meciurile Almere City și 78% din cele ale Eindhoven.
În ce formă sunt Almere City și Eindhoven?
În ultimele 5 meciuri Almere City are un bilanț de 3-0-2 (1,80 puncte pe meci), iar Eindhoven 2-2-1 (1,60 puncte pe meci).
Unde găsesc pontul și analiza pentru Almere City - Eindhoven?
Fundalul statistic pentru Almere City - Eindhoven — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.


