Letonia - 1. LigaDate actualizate la 15 octombrie 2026

Beitar / Riga Mariners - Skanste: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Beitar / Riga Mariners - Skanste: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Beitar / Riga Mariners joacă împotriva Skanste în 1. Liga (Letonia). Meciul este programat pentru 17 octombrie 2026.

Forma actuală

Beitar / Riga Mariners: 3-0-2, 1.80 puncte/meci. Skanste: 2-0-3, 1.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Beitar / Riga Mariners marchează 2.27 si primește 1.23 goluri pe meci. Skanste marchează 1.95 si primește 2.00. Media ligii: 3.72 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Beitar / Riga Mariners 64%, Skanste 59%. Over 2.5: Beitar / Riga Mariners 73%, Skanste 68%. Nivel liga: BTTS 63%, Over 2.5 70%.

xG, șuturi și stil

Beitar / Riga Mariners are xG mai mare: 1.81 față de 1.51. Beitar / Riga Mariners: 11.7 șuturi pe meci, Skanste: 10.2.

Reprizele meciului

Beitar / Riga Mariners: conduce la pauză în 55%, goluri în repriza a doua 1.14. Skanste: conduce la pauză în 23%, goluri în repriza a doua 0.95.

Goluri pe minute

Beitar / Riga Mariners: 31-45+ (13 goluri). Skanste: 46-60 (13 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

1. Liga: 3.72 goluri pe meci, BTTS 63%, Over 2.5 70%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 3-0-0. Medie goluri 2.67, BTTS 33%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Beitar / Riga MarinersSkanste
2.27Goluri marcate / meci1.95
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.23Goluri primite / meci2
Beitar / Riga MarinersSkanste
47%Posesie medie42%
Beitar / Riga MarinersSkanste
5.59Șuturi pe poartă / meci4.86
Beitar / Riga MarinersSkanste

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.73Șuturi pe meci10.18
Beitar / Riga MarinersSkanste
5.59Șuturi pe poartă4.86
Beitar / Riga MarinersSkanste
19.4%Conversia șuturilor19.2%
Beitar / Riga MarinersSkanste
47%Posesie42%
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.81xG pentru1.51
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.34xG împotrivă1.77
Beitar / Riga MarinersSkanste

Calitatea șuturilor

Beitar / Riga Mariners: Pe contraatacSkanste: Pe contraatac
Beitar / Riga MarinersSkanste
Precizie (șuturi pe poartă)48%48%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.150.15
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.410.40

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Beitar / Riga Mariners stă cu 50% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.8 pct / meci - Beitar / Riga Mariners · 1.2 pct / meci - Skanste

Beitar / Riga Mariners
WWLWL
Distribuția rezultatelor
64% V23% E14% I
Sezon (V-E-Î)
14-5-3
2.14 pct / meci · golaveraj +23
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
6-4-0
Ultimele 5 acasă
4-1-0
WDWWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.6Goluri primite: 2.2xG: 1.88xG advers: 1.53BTTS: 60%Over 2.5: 100%
Skanste
WLWLL
Distribuția rezultatelor
36% V9% E55% I
Sezon (V-E-Î)
8-2-12
1.18 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-3
1.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-1-7
Ultimele 5 în deplasare
1-1-3
LDLWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.4Goluri primite: 2.2xG: 1.36xG advers: 1.79BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Beitar / Riga Mariners stă cu 16% mai bine la: goluri marcate pe meci.

2.27 goluri / meci - Beitar / Riga Mariners · 1.95 goluri / meci - Skanste

Beitar / Riga Mariners stă cu 63% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.23 goluri / meci - Beitar / Riga Mariners · 2 goluri / meci - Skanste

Profil ofensiv Beitar / Riga Mariners: foarte solid

Beitar / Riga Mariners marchează în 95% dintre meciuri (21 din 22 meciuri), iar Skanste păstrează poarta curată în 9% (2 din 22 meciuri).

Profil ofensiv Skanste: solid

Skanste marchează în 68% dintre meciuri (15 din 22 meciuri), iar Beitar / Riga Mariners păstrează poarta curată în 32% (7 din 22 meciuri).

50Goluri marcate (sezon)43
Beitar / Riga MarinersSkanste
27Goluri primite (sezon)44
Beitar / Riga MarinersSkanste
3.5Media golurilor pe meci3.95
Beitar / Riga MarinersSkanste
13Goluri marcate (ultimele 5)12
Beitar / Riga MarinersSkanste
11Goluri primite (ultimele 5)11
Beitar / Riga MarinersSkanste

Cât de des marchează cel puțin...

95%1 gol68%
Beitar / Riga MarinersSkanste
68%2 goluri41%
Beitar / Riga MarinersSkanste
41%3 goluri32%
Beitar / Riga MarinersSkanste
18%4 goluri32%
Beitar / Riga MarinersSkanste

Cât de des primește cel puțin...

68%1 gol91%
Beitar / Riga MarinersSkanste
36%2 goluri68%
Beitar / Riga MarinersSkanste
9%3 goluri32%
Beitar / Riga MarinersSkanste
9%4 goluri9%
Beitar / Riga MarinersSkanste

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

64%
Beitar / Riga Mariners - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.14 din 22 meciuri
63%
Media ligii

Tipare de goluri

23%BTTS la pauză36%
Beitar / Riga MarinersSkanste
5%BTTS în ambele reprize14%
Beitar / Riga MarinersSkanste
41%Gol în ambele reprize27%
Beitar / Riga MarinersSkanste

BTTS și numărul de goluri

55%Min. 3 goluri și BTTS50%
Beitar / Riga MarinersSkanste
18%Min. 3 goluri fără BTTS18%
Beitar / Riga MarinersSkanste
60%BTTS - ultimele 560%
Beitar / Riga MarinersSkanste

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

86%Min. 1 gol înainte de pauză77%
Beitar / Riga MarinersSkanste
45%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
Beitar / Riga MarinersSkanste
32%Min. 3 goluri înainte de pauză23%
Beitar / Riga MarinersSkanste

Repriza 2

86%Min. 1 gol după pauză82%
Beitar / Riga MarinersSkanste
55%Min. 2 goluri după pauză55%
Beitar / Riga MarinersSkanste
27%Min. 3 goluri după pauză41%
Beitar / Riga MarinersSkanste

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Beitar / Riga Mariners stă cu 67% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.82 pct / meci - Beitar / Riga Mariners · 1.09 pct / meci - Skanste

Beitar / Riga Mariners - starea la pauză
55% conduce18% egal27% condusă
Skanste - starea la pauză
23% conduce41% egal36% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.82Puncte pe meci (repriza 1)1.09
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.05Goluri marcate (repriza 1)0.73
Beitar / Riga MarinersSkanste
0.59Goluri primite (repriza 1)0.95
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.64Media golurilor (repriza 1)1.68
Beitar / Riga MarinersSkanste
59%Poartă intactă înainte de pauză27%
Beitar / Riga MarinersSkanste
32%Fără gol înainte de pauză59%
Beitar / Riga MarinersSkanste

După pauză (repriza 2)

1.82Puncte pe meci (repriza 2)1.18
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.14Goluri marcate (repriza 2)0.95
Beitar / Riga MarinersSkanste
0.55Goluri primite (repriza 2)1
Beitar / Riga MarinersSkanste
1.68Media golurilor (repriza 2)1.95
Beitar / Riga MarinersSkanste
55%Poartă intactă după pauză41%
Beitar / Riga MarinersSkanste
36%Fără gol după pauză50%
Beitar / Riga MarinersSkanste

Beitar / Riga Mariners - rezultatele reprizei a 2-a

55% V18% E27% I
40
Puncte la pauză
23
Goluri la pauză
+10
Golaveraj (repriza 1)
40
Puncte în repriza a 2-a
+13
Golaveraj (repriza 2)
1.82
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului116%

Conduce la pauză în 55% dintre meciuri și câștigă 64%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Skanste - rezultatele reprizei a 2-a

32% V23% E45% I
24
Puncte la pauză
16
Goluri la pauză
-5
Golaveraj (repriza 1)
26
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.09
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului157%

Conduce la pauză în 23% dintre meciuri și câștigă 36%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Beitar / Riga Mariners - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.201.80
Goluri marcate / meci1.21.4
Goluri primite / meci1.40.8
Media golurilor pe meci2.62.2
1 gol100%100%
2 goluri80%80%
3 goluri80%40%
Poartă intactă40%40%
Fără gol20%40%
Golaveraj-1+3
Pauză: 40% conduce - 0% egal - 60% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 0% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 6
Skanste - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.800.80
Goluri marcate / meci1.60.8
Goluri primite / meci0.81.4
Media golurilor pe meci2.42.2
1 gol60%100%
2 goluri60%60%
3 goluri40%40%
Poartă intactă40%20%
Fără gol40%40%
Golaveraj+4-3
Pauză: 40% conduce - 60% egal - 0% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 60% - Total goluri la pauză: 8

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Beitar / Riga Mariners
MarcatePrimite
9
5
0-15
3
5
16-30
13
5
31-45
5
6
46-60
11
4
61-75
9
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (13 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (6). Bilanț final (76-90): +7 - câștigă finalurile de meci.

Skanste
MarcatePrimite
12
3
0-15
4
8
16-30
6
11
31-45
13
6
46-60
4
6
61-75
4
10
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (13 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (11). Bilanț final (76-90): -6 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.72
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
2.1 : 1.6
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
100%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
62%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-28%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
65%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
2%
Risc de 0:0
circa 1 din 50 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Beitar / Riga Mariners

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.47
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.57
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.46
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.11
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
110%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
74%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.34
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
18% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 18% vin în primul sfert de oră.
18%

Skanste

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.26
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.21
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-6.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.44
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.23
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
117%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
97%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.02
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
9% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 28% vin în primul sfert de oră.
9%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (1. Liga).

Echipele vs liga

Beitar / Riga MarinersLigaSkanste
Media golurilor pe meci▼ 3.503.72▲ 3.95
Ambele echipe au marcat• 64%63%▼ 59%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 73%70%▼ 68%
Meciuri fără gol primit▲ 32%20%▼ 9%
Gol înainte de pauză▲ 86%76%• 77%
Gol după pauză▲ 86%83%• 82%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.72
Media golurilor pe meci
63%
Ambele echipe au marcat
70%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
20%
Meciuri fără gol primit
2.06
Goluri acasă / meci
1.66
Goluri în deplasare / meci
+24%
Avantajul gazdelor în atac
+19%
Avantajul gazdelor în apărare
+9%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
76%
1 gol
46%
2 goluri
25%
3 goluri
6%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
83%
1 gol
60%
2 goluri
34%
3 goluri
13%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Beitar / Riga Mariners 3 - 0 - 0 Skanste. Media golurilor 2.67, ambele echipe au marcat in 33% meciuri.

Skanste
0 : 2
Beitar / Riga Mariners
Skanstes SK
2 : 3
FK Beitar / Riga Mariners
FK Beitar / Riga Mariners
1 : 0
Skanstes SK

Întrebări frecvente

Când joacă Beitar / Riga Mariners și Skanste?

Beitar / Riga Mariners întâlnește Skanste pe 17 octombrie 2026 în 1. Liga. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Beitar / Riga Mariners și Skanste?

În ultimele 3 întâlniri directe Beitar / Riga Mariners a câștigat 3, Skanste 0, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,67 goluri, ambele echipe marcând în 33%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Beitar / Riga Mariners - Skanste?

Beitar / Riga Mariners marchează în medie 2,27 goluri pe meci, iar Skanste 1,95. Media în 1. Liga este de 3,72 goluri, cu Over 2.5 în 70% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 64% din meciurile Beitar / Riga Mariners și 59% din cele ale Skanste.

În ce formă sunt Beitar / Riga Mariners și Skanste?

În ultimele 5 meciuri Beitar / Riga Mariners are un bilanț de 3-0-2 (1,80 puncte pe meci), iar Skanste 2-0-3 (1,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Beitar / Riga Mariners - Skanste?

Fundalul statistic pentru Beitar / Riga Mariners - Skanste — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.