Anglia - EFL League OneHayes LaneDate actualizate la 16 octombrie 2026

Bromley - Leicester City: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Bromley - Leicester City: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Bromley joacă împotriva Leicester City în EFL League One (Anglia). Meciul este programat pentru 20 octombrie 2026. Stadion: Hayes Lane.

Forma actuală

Bromley: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. Leicester City: 2-1-2, 1.40 puncte/meci.

Statistici goluri

Bromley marchează 1.13 si primește 2.50 goluri pe meci. Leicester City marchează 1.25 si primește 1.75. Media ligii: 2.87 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Bromley 63%, Leicester City 63%. Over 2.5: Bromley 63%, Leicester City 50%. Nivel liga: BTTS 61%, Over 2.5 54%.

xG, șuturi și stil

Leicester City are xG mai mare: 1.70 față de 1.15. Bromley: 9.3 șuturi pe meci, Leicester City: 16.1.

Reprizele meciului

Bromley: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.75. Leicester City: conduce la pauză în 38%, goluri în repriza a doua 0.50.

Goluri pe minute

Bromley: 76-90+ (3 goluri). Leicester City: 31-45+ (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

League One: 2.87 goluri pe meci, BTTS 61%, Over 2.5 54%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

BromleyLeicester City
1.13Goluri marcate / meci1.25
BromleyLeicester City
2.5Goluri primite / meci1.75
BromleyLeicester City
37%Posesie medie68%
BromleyLeicester City
3.38Șuturi pe poartă / meci4.88
BromleyLeicester City

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.25Șuturi pe meci16.13
BromleyLeicester City
3.38Șuturi pe poartă4.88
BromleyLeicester City
12.2%Conversia șuturilor7.8%
BromleyLeicester City
37%Posesie68%
BromleyLeicester City
1.15xG pentru1.7
BromleyLeicester City
2.06xG împotrivă1.43
BromleyLeicester City

Calitatea șuturilor

Bromley: Pe contraatacLeicester City: Dominantă
BromleyLeicester City
Precizie (șuturi pe poartă)37%30%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.330.26

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Leicester City stă cu 75% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.8 pct / meci - Bromley · 1.4 pct / meci - Leicester City

Bromley
LLDWL
Distribuția rezultatelor
25% V25% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-2-4
1.00 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-1-2
Ultimele 5 acasă
1-1-2
DLLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 2.4xG: 1.19xG advers: 1.83BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Leicester City
WLWDL
Distribuția rezultatelor
25% V38% E38% I
Sezon (V-E-Î)
2-3-3
1.13 pct / meci · golaveraj -4
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-3-0
Ultimele 5 în deplasare
1-3-0
DDWD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 2.2xG: 1.72xG advers: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Leicester City stă cu 11% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.13 goluri / meci - Bromley · 1.25 goluri / meci - Leicester City

Leicester City stă cu 43% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.5 goluri / meci - Bromley · 1.75 goluri / meci - Leicester City

Profil ofensiv Bromley: foarte solid

Bromley marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar Leicester City păstrează poarta curată în 25% (2 din 8 meciuri).

Profil ofensiv Leicester City: foarte solid

Leicester City marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar Bromley păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

9Goluri marcate (sezon)10
BromleyLeicester City
20Goluri primite (sezon)14
BromleyLeicester City
3.63Media golurilor pe meci3
BromleyLeicester City
5Goluri marcate (ultimele 5)8
BromleyLeicester City
12Goluri primite (ultimele 5)11
BromleyLeicester City

Cât de des marchează cel puțin...

75%1 gol75%
BromleyLeicester City
38%2 goluri25%
BromleyLeicester City
0%3 goluri13%
BromleyLeicester City
0%4 goluri13%
BromleyLeicester City

Cât de des primește cel puțin...

88%1 gol75%
BromleyLeicester City
63%2 goluri50%
BromleyLeicester City
25%3 goluri38%
BromleyLeicester City
25%4 goluri13%
BromleyLeicester City

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

61%
Media ligii

Tipare de goluri

38%BTTS la pauză25%
BromleyLeicester City
0%BTTS în ambele reprize13%
BromleyLeicester City
25%Gol în ambele reprize13%
BromleyLeicester City

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS38%
BromleyLeicester City
13%Min. 3 goluri fără BTTS13%
BromleyLeicester City
60%BTTS - ultimele 560%
BromleyLeicester City

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză75%
BromleyLeicester City
50%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
BromleyLeicester City
25%Min. 3 goluri înainte de pauză38%
BromleyLeicester City

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză63%
BromleyLeicester City
38%Min. 2 goluri după pauză38%
BromleyLeicester City
25%Min. 3 goluri după pauză25%
BromleyLeicester City

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Leicester City stă cu 176% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.5 pct / meci - Bromley · 1.38 pct / meci - Leicester City

Bromley - starea la pauză
0% conduce50% egal50% condusă
Leicester City - starea la pauză
38% conduce25% egal38% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.5Puncte pe meci (repriza 1)1.38
BromleyLeicester City
0.38Goluri marcate (repriza 1)0.75
BromleyLeicester City
1.13Goluri primite (repriza 1)0.88
BromleyLeicester City
1.5Media golurilor (repriza 1)1.63
BromleyLeicester City
25%Poartă intactă înainte de pauză50%
BromleyLeicester City
63%Fără gol înainte de pauză50%
BromleyLeicester City

După pauză (repriza 2)

1.25Puncte pe meci (repriza 2)1
BromleyLeicester City
0.75Goluri marcate (repriza 2)0.5
BromleyLeicester City
1.38Goluri primite (repriza 2)0.88
BromleyLeicester City
2.13Media golurilor (repriza 2)1.38
BromleyLeicester City
38%Poartă intactă după pauză50%
BromleyLeicester City
38%Fără gol după pauză63%
BromleyLeicester City

Bromley - rezultatele reprizei a 2-a

38% V13% E50% I
4
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
-6
Golaveraj (repriza 1)
10
Puncte în repriza a 2-a
-5
Golaveraj (repriza 2)
0.50
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Leicester City - rezultatele reprizei a 2-a

13% V63% E25% I
11
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
8
Puncte în repriza a 2-a
-3
Golaveraj (repriza 2)
1.38
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului66%

Conduce la pauză în 38% dintre meciuri și câștigă 25%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Bromley - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.401.20
Goluri marcate / meci0.60.4
Goluri primite / meci1.21.2
Media golurilor pe meci1.81.6
1 gol100%100%
2 goluri60%20%
3 goluri20%20%
Poartă intactă0%40%
Fără gol40%60%
Golaveraj-3-4
Pauză: 0% conduce - 40% egal - 60% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 0% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 60% - Total goluri la pauză: 3
Leicester City - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.801.00
Goluri marcate / meci1.00.6
Goluri primite / meci1.01.2
Media golurilor pe meci2.01.8
1 gol100%80%
2 goluri60%40%
3 goluri40%40%
Poartă intactă40%40%
Fără gol40%60%
Golaveraj0-3
Pauză: 60% conduce - 0% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 5

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Bromley
MarcatePrimite
1
3
0-15
2
1
16-30
0
5
31-45
1
5
46-60
2
4
61-75
3
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (3 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (5). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Leicester City
MarcatePrimite
2
3
0-15
1
2
16-30
3
2
31-45
2
3
46-60
2
2
61-75
0
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (3 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (3). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.31
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 1.9
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
116%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
63%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
56%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
6%
Risc de 0:0
circa 1 din 17 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Bromley

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.91
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.46
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+4.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.02
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.44
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
76%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
179%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.20
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 11% vin în primul sfert de oră.
33%

Leicester City

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.27
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.77
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.45
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.32
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
89%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
118%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.27
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.3
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 20% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (League One).

Echipele vs liga

BromleyLigaLeicester City
Media golurilor pe meci▲ 3.632.87▲ 3.00
Ambele echipe au marcat▲ 63%61%▲ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 63%54%▼ 50%
Meciuri fără gol primit▼ 13%24%• 25%
Gol înainte de pauză▲ 75%65%▲ 75%
Gol după pauză▲ 100%83%▼ 63%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.87
Media golurilor pe meci
61%
Ambele echipe au marcat
54%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
24%
Meciuri fără gol primit
1.48
Goluri acasă / meci
1.40
Goluri în deplasare / meci
+6%
Avantajul gazdelor în atac
+5%
Avantajul gazdelor în apărare
+2%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
65%
1 gol
34%
2 goluri
16%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
83%
1 gol
47%
2 goluri
27%
3 goluri
13%
4 goluri

Întrebări frecvente

Când joacă Bromley și Leicester City?

Bromley întâlnește Leicester City pe 20 octombrie 2026 în EFL League One pe Hayes Lane. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Bromley - Leicester City?

Bromley marchează în medie 1,13 goluri pe meci, iar Leicester City 1,25. Media în EFL League One este de 2,87 goluri, cu Over 2.5 în 54% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 63% din meciurile Bromley și 63% din cele ale Leicester City.

În ce formă sunt Bromley și Leicester City?

În ultimele 5 meciuri Bromley are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar Leicester City 2-1-2 (1,40 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Bromley - Leicester City?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Bromley - Leicester City: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.