Japonia - J1 LeagueKINCHO StadiumDate actualizate la 15 octombrie 2026

Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol: statisticile meciului

Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Cerezo Osaka a jucat împotriva Kashiwa Reysol în J1 League (Japonia). Meciul s-a jucat la data de 2 septembrie 2026. Stadion: KINCHO Stadium. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Cerezo Osaka: 2-0-2, 1.50 puncte/meci. Kashiwa Reysol: 4-0-0, 3.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Cerezo Osaka marchează 0.75 si primește 1.25 goluri pe meci. Kashiwa Reysol marchează 2.50 si primește 1.00. Media ligii: 3.05 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Cerezo Osaka 25%, Kashiwa Reysol 75%. Over 2.5: Cerezo Osaka 50%, Kashiwa Reysol 75%. Nivel liga: BTTS 60%, Over 2.5 60%.

xG, șuturi și stil

Kashiwa Reysol are xG mai mare: 1.69 față de 1.22. Cerezo Osaka: 10.3 șuturi pe meci, Kashiwa Reysol: 13.8.

Reprizele meciului

Cerezo Osaka: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.25. Kashiwa Reysol: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 1.50.

Goluri pe minute

Cerezo Osaka: 16-30 (2 goluri). Kashiwa Reysol: 0-15 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

J1 League: 3.05 goluri pe meci, BTTS 60%, Over 2.5 60%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-1-1. Medie goluri 2.50, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Kashiwa Reysol ocupă locul 2 și a câștigat toate cele 3 meciuri de campionat disputate până acum, marcând 9 goluri, în timp ce Cerezo Osaka are un bilanț de 2 victorii și 1 înfrângere. Oaspeții creează clar mai mult pericol în deplasare: au în medie 17 șuturi și 6 șuturi pe poartă pe meci, față de 9,5 și 4,5 în cazul lui Cerezo, iar xG-ul lor mediu este de 1,97, comparativ cu 1,23 pentru gazde. Kashiwa marchează în medie 3 goluri pe meci în deplasare și transformă 18% dintre șuturi, în timp ce Cerezo înscrie acasă 1,5 goluri, cu o eficiență de 16%. Gazdele sunt solide defensiv, primind pe teren propriu doar 0,5 goluri pe meci și înregistrând 50% meciuri fără gol primit, însă xG-ul contra este de 1,54, ceea ce s-ar putea să nu fie suficient împotriva unui atac atât de intens al adversarilor. Ambele echipe au câștigat câte 4 dintre ultimele 5 meciuri, dar calitatea superioară a ocaziilor create și potențialul ofensiv înclină ușor balanța în favoarea lui Kashiwa Reysol.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Semnalul pentru goluri de ambele părți este clar, deoarece Cerezo Osaka și Kashiwa Reysol au înregistrat BTTS în 100% dintre meciurile de campionat disputate până acum, iar niciuna dintre echipe nu a păstrat poarta intactă. Kashiwa prezintă un potențial ofensiv deosebit de puternic: marchează în medie 3,0 goluri, creează 1,97 xG și expediază 17,0 șuturi pe meci, în timp ce Cerezo primește în medie 1,5 goluri și permite ocazii în valoare de 1,15 xG. Și gazdele ar trebui să găsească drumul spre gol, deoarece marchează în medie 3,0 goluri, au 1,53 xG, iar Kashiwa a primit 4 goluri și nu a reușit să păstreze poarta intactă. Prudența este justificată de ultimele cinci meciuri ale lui Cerezo, în care BTTS a fost înregistrat în doar 40% dintre partide, însă Kashiwa are în această perioadă un procentaj BTTS de 80% și marchează în medie 2,2 goluri. De asemenea, ambele echipe au depășit pragul de 2,5 goluri și au înregistrat simultan BTTS în 100% dintre aparițiile de până acum, ceea ce consolidează scenariul golurilor de ambele părți.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Ambele echipe au depășit până acum pragul de 1,5 goluri în 100% dintre meciuri și, de asemenea, au marcat și au primit cel puțin un gol în fiecare partidă. Kashiwa traversează o perioadă foarte bună din punct de vedere ofensiv: în ultimele cinci apariții a marcat în medie 2,2 goluri, cu un xG de 1,68, și a expediat 17 șuturi pe meci, față de 10,5 în cazul lui Cerezo. În aceeași perioadă, Cerezo a marcat 1,4 goluri și a primit 1,0, însă defensiva sa le-a permis adversarilor un xG de 1,31 pe meci, ceea ce favorizează eficiența ofensivă a oaspeților. Totalul estimat de 2,90 goluri este clar peste linia de 1,5, iar liga japoneză înregistrează în medie 3,2 goluri pe meci. Prin urmare, Peste 1,5 goluri beneficiază de cele mai solide argumente, atât prin prisma rezultatelor recente ale ambelor echipe, cât și a potențialului lor de a crea ocazii.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cerezo Osaka a început excelent meciurile disputate acasă în acest sezon: în 2 din 2 partide conducea la pauză, marca în medie 1,5 goluri înainte de pauză și nu primise niciunul. Kashiwa Reysol a remizat la pauză în singurul meci disputat până acum în deplasare, dar i-a permis adversarei să înscrie în medie 1 gol în prima repriză. Gazdele au câștigat ambele meciuri de acasă, iar eficiența lor ajunge la 29%, cu 6 șuturi pe poartă per partidă, ceea ce susține scenariul preluării rapide a conducerii. Totuși, Kashiwa are o medie xG mai ridicată, 1,97 față de 1,53, și înscrie în medie 2,2 goluri în ultimele 5 meciuri, astfel că menținerea avantajului lui Cerezo după pauză nu este lipsită de riscuri. Cu toate acestea, avantajul lui Cerezo în primele reprize și beneficiul terenului propriu fac ca varianta 1 pauză / 1 final să fie cea mai probabilă.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

48Posesie (%)52
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
12Suturi11
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
3Suturi pe poarta5
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1.41xG1.58
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
7Cornere9
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
60Atacuri periculoase73
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
4Faulturi3
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1Cartonase0
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.75Goluri marcate / meci2.5
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1.25Goluri primite / meci1
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
58%Posesie medie62%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
3.25Șuturi pe poartă / meci5.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

10.25Șuturi pe meci13.75
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
3.25Șuturi pe poartă5.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
7.3%Conversia șuturilor18.2%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
58%Posesie62%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1.22xG pentru1.69
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1.51xG împotrivă1.06
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Calitatea șuturilor

Cerezo Osaka: EchilibratăKashiwa Reysol: Finalizare eficientă
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
Precizie (șuturi pe poartă)32%38%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.230.48

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Kashiwa Reysol stă cu 100% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.5 pct / meci - Cerezo Osaka · 3 pct / meci - Kashiwa Reysol

Cerezo Osaka
WLWL
Distribuția rezultatelor
50% V0% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci · golaveraj -2
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 acasă
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 1.3xG: 1.22xG advers: 1.51BTTS: 25%Over 2.5: 50%
Kashiwa Reysol
WWWW
5 victorii la rând
Distribuția rezultatelor
100% V0% E0% I
Sezon (V-E-Î)
4-0-0
3.00 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-0-0
3.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 în deplasare
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.5Goluri primite: 1.0xG: 1.69xG advers: 1.06BTTS: 75%Over 2.5: 75%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Kashiwa Reysol stă cu 233% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.75 goluri / meci - Cerezo Osaka · 2.5 goluri / meci - Kashiwa Reysol

Kashiwa Reysol stă cu 25% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.25 goluri / meci - Cerezo Osaka · 1 goluri / meci - Kashiwa Reysol

Profil ofensiv Cerezo Osaka: solid

Cerezo Osaka marchează în 50% dintre meciuri (2 din 4 meciuri), iar Kashiwa Reysol păstrează poarta curată în 25% (1 din 4 meciuri).

Profil ofensiv Kashiwa Reysol: foarte solid

Kashiwa Reysol marchează în 100% dintre meciuri (4 din 4 meciuri), iar Cerezo Osaka păstrează poarta curată în 25% (1 din 4 meciuri).

3Goluri marcate (sezon)10
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
5Goluri primite (sezon)4
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
2Media golurilor pe meci3.5
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
3Goluri marcate (ultimele 5)10
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
5Goluri primite (ultimele 5)4
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Cât de des marchează cel puțin...

50%1 gol100%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%2 goluri75%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%3 goluri50%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%4 goluri25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Cât de des primește cel puțin...

75%1 gol75%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%2 goluri25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%3 goluri0%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%4 goluri0%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

60%
Media ligii

Tipare de goluri

25%BTTS la pauză25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%BTTS în ambele reprize0%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%Gol în ambele reprize50%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

BTTS și numărul de goluri

25%Min. 3 goluri și BTTS75%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%BTTS - ultimele 575%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

50%Min. 1 gol înainte de pauză75%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
50%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
25%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Repriza 2

75%Min. 1 gol după pauză100%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%Min. 2 goluri după pauză50%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0%Min. 3 goluri după pauză25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Kashiwa Reysol stă cu 60% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.25 pct / meci - Cerezo Osaka · 2 pct / meci - Kashiwa Reysol

Cerezo Osaka - starea la pauză
25% conduce50% egal25% condusă
Kashiwa Reysol - starea la pauză
50% conduce50% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.25Puncte pe meci (repriza 1)2
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.5Goluri marcate (repriza 1)1
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.75Goluri primite (repriza 1)0.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
1.25Media golurilor (repriza 1)1.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
50%Poartă intactă înainte de pauză75%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
75%Fără gol înainte de pauză25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)2.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.25Goluri marcate (repriza 2)1.5
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.5Goluri primite (repriza 2)0.75
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
0.75Media golurilor (repriza 2)2.25
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
50%Poartă intactă după pauză50%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol
75%Fără gol după pauză25%
Cerezo OsakaKashiwa Reysol

Cerezo Osaka - rezultatele reprizei a 2-a

25% V25% E50% I
5
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
4
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.3

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Kashiwa Reysol - rezultatele reprizei a 2-a

75% V0% E25% I
8
Puncte la pauză
4
Goluri la pauză
+3
Golaveraj (repriza 1)
9
Puncte în repriza a 2-a
+3
Golaveraj (repriza 2)
2.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 100%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Cerezo Osaka - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.251.00
Goluri marcate / meci0.50.3
Goluri primite / meci0.80.5
Media golurilor pe meci1.30.8
1 gol50%75%
2 goluri50%0%
3 goluri25%0%
Poartă intactă50%50%
Fără gol75%75%
Golaveraj-1-1
Pauză: 25% conduce - 50% egal - 25% condusă
Repriza 2: 25% câștigată - 25% egal - 50% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 25% - Total goluri la pauză: 2
Kashiwa Reysol - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.002.25
Goluri marcate / meci1.01.5
Goluri primite / meci0.30.8
Media golurilor pe meci1.32.3
1 gol75%100%
2 goluri50%50%
3 goluri0%25%
Poartă intactă75%50%
Fără gol25%25%
Golaveraj+3+3
Pauză: 50% conduce - 50% egal - 0% condusă
Repriza 2: 75% câștigată - 0% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 25% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Cerezo Osaka
MarcatePrimite
0
1
0-15
2
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
2
61-75
0
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (2 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (2). Bilanț final (76-90): 0.

Kashiwa Reysol
MarcatePrimite
3
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
2
46-60
3
1
61-75
3
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (3 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (2). Bilanț final (76-90): +3 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.75
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.9 : 1.9
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
90%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
50%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-9%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
50%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Cerezo Osaka

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.29
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.21
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.47
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.26
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
47%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
84%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.3
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

Kashiwa Reysol

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.63
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.87
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+1.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.81
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.06
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
169%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
63%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
30% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 30% vin în primul sfert de oră.
30%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (J1 League).

Echipele vs liga

Cerezo OsakaLigaKashiwa Reysol
Media golurilor pe meci▼ 2.003.05▲ 3.50
Ambele echipe au marcat▼ 25%60%▲ 75%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 50%60%▲ 75%
Meciuri fără gol primit▲ 25%23%▲ 25%
Gol înainte de pauză▼ 50%78%▼ 75%
Gol după pauză▼ 75%80%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.05
Media golurilor pe meci
60%
Ambele echipe au marcat
60%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.58
Goluri acasă / meci
1.48
Goluri în deplasare / meci
+7%
Avantajul gazdelor în atac
+6%
Avantajul gazdelor în apărare
+20%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
78%
1 gol
50%
2 goluri
15%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
80%
1 gol
48%
2 goluri
18%
3 goluri
8%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Cerezo OsakaGolSolomon SakuragawaPasă decisivă: Hayato Okuda
  2. Cerezo OsakaCartonaș galbenJackson Irvine
  3. Kashiwa ReysolSchimbareIntră: Kenshin YubaIese: Keita Endo
  4. Cerezo OsakaGolSolomon Sakuragawa
  5. Kashiwa ReysolSchimbareIntră: Koya YurukiIese: Yoshio Koizumi
  6. Cerezo OsakaSchimbareIntră: Pablo David Sabbag DaccarettIese: Solomon Sakuragawa

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Cerezo Osaka 0 - 1 - 1 Kashiwa Reysol. Media golurilor 2.50, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Cerezo Osaka
1 : 1
Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol
2 : 1
Cerezo Osaka

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol?

Meciul din J1 League s-a încheiat Cerezo Osaka 2:0 Kashiwa Reysol. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Cerezo Osaka și Kashiwa Reysol?

În ultimele 2 întâlniri directe Cerezo Osaka a câștigat 0, Kashiwa Reysol 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,50 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol?

Cerezo Osaka marchează în medie 0,75 goluri pe meci, iar Kashiwa Reysol 2,50. Media în J1 League este de 3,05 goluri, cu Over 2.5 în 60% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 25% din meciurile Cerezo Osaka și 75% din cele ale Kashiwa Reysol.

În ce formă sunt Cerezo Osaka și Kashiwa Reysol?

În ultimele 5 meciuri Cerezo Osaka are un bilanț de 2-0-2 (1,50 puncte pe meci), iar Kashiwa Reysol 4-0-0 (3,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol?

Fundalul statistic pentru Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.