Bulgaria - First LeagueStadion TichaDate actualizate la 22 octombrie 2026

Cherno More - Lokomotiv Sofia 1929: statisticile meciului

Cherno More - Lokomotiv Sofia 1929: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Cherno More a jucat împotriva Lokomotiv Sofia 1929 în First League (Bulgaria). Meciul s-a jucat la data de 11 septembrie 2026. Stadion: Stadion Ticha. Scor final: 2:2.

Forma actuală

Cherno More: 1-0-4, 0.60 puncte/meci. Lokomotiv Sofia 1929: 0-2-3, 0.40 puncte/meci.

Statistici goluri

Cherno More marchează 1.00 si primește 2.13 goluri pe meci. Lokomotiv Sofia 1929 marchează 1.14 si primește 2.00. Media ligii: 2.73 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Cherno More 63%, Lokomotiv Sofia 1929 100%. Over 2.5: Cherno More 63%, Lokomotiv Sofia 1929 71%. Nivel liga: BTTS 56%, Over 2.5 53%.

xG, șuturi și stil

Cherno More are xG mai mare: 1.33 față de 1.28. Cherno More: 8.4 șuturi pe meci, Lokomotiv Sofia 1929: 8.9.

Reprizele meciului

Cherno More: conduce la pauză în 13%, goluri în repriza a doua 0.63. Lokomotiv Sofia 1929: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.86.

Goluri pe minute

Cherno More: 76-90+ (3 goluri). Lokomotiv Sofia 1929: 61-75 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

First League: 2.73 goluri pe meci, BTTS 56%, Over 2.5 53%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-1-1. Medie goluri 1.50, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Cherno More are un mic avantaj al terenului propriu: înscrie în medie 1,67 goluri, cu un xG de 1,53, în timp ce Lokomotiv Sofia marchează 1,25 goluri în deplasare și creează ocazii evaluate la 1,22 xG. Gazdele expediază, de asemenea, mai multe șuturi pe poartă, în medie 6,33 față de 3,50 ale oaspeților, ceea ce ar trebui să se traducă printr-un control ofensiv superior. Totuși, ambele defensive sunt vulnerabile la greșeli, deoarece Cherno More primește 2,33 goluri pe meci acasă, iar Lokomotiv 1,75, niciuna dintre echipe nereușind să păstreze poarta intactă. Oaspeții nu au câștigat niciun meci în deplasare, dar au remizat în 75% dintre aceste partide, astfel că remiza rămâne un scenariu realist. Seria slabă a lui Cherno More, cu 4 înfrângeri în ultimele 5 meciuri, reduce încrederea în pronostic, însă calitatea superioară a ocaziilor create înclină ușor balanța în favoarea gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au înregistrat BTTS în 100% dintre meciurile de campionat disputate până acum, cu mult peste media ligii, de 56%. Cherno More nu a păstrat poarta intactă și primește în medie 2,33 goluri pe meci, în timp ce Lokomotiv Sofia are, de asemenea, 0% meciuri fără gol primit și încasează 1,75 goluri. În ultimele cinci meciuri, gazdele au marcat în medie 1,4 goluri și au primit 2,4, în timp ce oaspeții au înscris 1,2 goluri și le-au permis adversarilor să marcheze 2,2. Potențialul ofensiv este confirmat de xG: 1,33 pentru Cherno More și 1,41 pentru Lokomotiv în ultimele cinci apariții. În ciuda formei slabe a ambelor echipe în ceea ce privește rezultatele, vulnerabilitatea defensivă constantă și frecvența ridicată a golurilor marcate de ambele părți susțin în mod clar scenariul BTTS: Da.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Ambele echipe participă regulat la meciuri cu multe goluri: în ultimele 5 partide, Cherno More a înregistrat o medie de 3,8 goluri în total, iar Lokomotiv Sofia 3,4. Fiecare echipă a depășit linia de 1,5 goluri în 100% dintre meciurile disputate până acum, iar ambele au marcat și au primit cel puțin un gol în fiecare dintre acestea. Forma defensivă recentă favorizează suplimentar golurile, deoarece gazdele au primit în medie 2,4 goluri pe meci, iar oaspeții 2,2. Modelul bazat pe calitatea ocaziilor estimează aproximativ 1,48 goluri pentru Cherno More și 1,38 pentru Lokomotiv, adică 2,86 goluri în total, motiv pentru care Peste 1,5 goluri reprezintă cea mai solidă selecție.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil scenariu este remiza la pauză, urmată de victoria lui Lokomotiv Sofia, deoarece Cherno More a fost la egalitate la pauză în toate cele 3 meciuri disputate până acum pe teren propriu. Gazdele înscriu doar 0,33 goluri pe meci înainte de pauză, iar Lokomotiv 0,25, ceea ce susține varianta unui început prudent și echilibrat. După pauză, Cherno More primește în medie nu mai puțin de 2,0 goluri acasă, în timp ce Lokomotiv înscrie 1,0 gol în această repriză și nu a pierdut nicio a doua repriză. Oaspeții au, de asemenea, un bilanț pozitiv al reprizelor secunde, de +1, față de -4 în cazul gazdelor, care au pierdut toate cele 3 reprize secunde ale meciurilor disputate acasă. În meciurile complete, Cherno More a pierdut 100% dintre partidele de pe teren propriu, iar Lokomotiv a remizat în 75% dintre deplasări, astfel că avantajul oaspeților ar trebui să se manifeste cel mai clar după pauză.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

2 : 0
Prima repriza
0 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

58Posesie (%)42
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
17Suturi12
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
4Suturi pe poarta3
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1.81xG1.31
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
9Cornere5
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
64Atacuri periculoase47
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
12Faulturi19
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
4Cartonase5
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1Goluri marcate / meci1.14
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
2.13Goluri primite / meci2
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
52%Posesie medie51%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
4.88Șuturi pe poartă / meci4
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

8.38Șuturi pe meci8.86
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
4.88Șuturi pe poartă4
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
11.9%Conversia șuturilor12.9%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
52%Posesie51%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1.33xG pentru1.28
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1.27xG împotrivă1.7
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Calitatea șuturilor

Cherno More: EchilibratăLokomotiv Sofia 1929: Echilibrată
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
Precizie (șuturi pe poartă)58%45%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.160.14
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.200.28

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Cherno More stă cu 50% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.6 pct / meci - Cherno More · 0.4 pct / meci - Lokomotiv Sofia 1929

Cherno More
LLWLL
Distribuția rezultatelor
13% V13% E75% I
Sezon (V-E-Î)
1-1-6
0.50 pct / meci · golaveraj -9
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-0-4
0.60 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-2
Ultimele 5 acasă
1-0-2
LLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 2.4xG: 1.34xG advers: 1.17BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Lokomotiv Sofia 1929
DLLDL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V43% E57% I
Sezon (V-E-Î)
0-3-4
0.43 pct / meci · golaveraj -6
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-2-3
0.40 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-3-1
Ultimele 5 în deplasare
0-3-1
DDLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 2.2xG: 1.41xG advers: 1.59BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Lokomotiv Sofia 1929 stă cu 14% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1 goluri / meci - Cherno More · 1.14 goluri / meci - Lokomotiv Sofia 1929

Lokomotiv Sofia 1929 stă cu 6% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.13 goluri / meci - Cherno More · 2 goluri / meci - Lokomotiv Sofia 1929

Profil ofensiv Cherno More: foarte solid

Cherno More marchează în 63% dintre meciuri (5 din 8 meciuri), iar Lokomotiv Sofia 1929 păstrează poarta curată în 0% (0 din 7 meciuri).

Profil ofensiv Lokomotiv Sofia 1929: foarte solid

Lokomotiv Sofia 1929 marchează în 100% dintre meciuri (7 din 7 meciuri), iar Cherno More păstrează poarta curată în 0% (0 din 8 meciuri).

8Goluri marcate (sezon)8
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
17Goluri primite (sezon)14
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
3.13Media golurilor pe meci3.14
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
7Goluri marcate (ultimele 5)6
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
12Goluri primite (ultimele 5)11
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Cât de des marchează cel puțin...

63%1 gol100%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
25%2 goluri14%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
13%3 goluri0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
0%4 goluri0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol100%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
50%2 goluri71%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
50%3 goluri29%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
13%4 goluri0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

100%
Lokomotiv Sofia 1929 - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 din 7 meciuri
56%
Media ligii

Tipare de goluri

25%BTTS la pauză29%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
0%BTTS în ambele reprize0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
13%Gol în ambele reprize0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS71%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
13%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
80%BTTS - ultimele 5100%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză57%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
25%Min. 2 goluri înainte de pauză43%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
13%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Repriza 2

75%Min. 1 gol după pauză86%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
63%Min. 2 goluri după pauză71%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
38%Min. 3 goluri după pauză43%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Cherno More stă cu 6% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.75 pct / meci - Cherno More · 0.71 pct / meci - Lokomotiv Sofia 1929

Cherno More - starea la pauză
13% conduce38% egal50% condusă
Lokomotiv Sofia 1929 - starea la pauză
0% conduce71% egal29% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.75Puncte pe meci (repriza 1)0.71
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
0.38Goluri marcate (repriza 1)0.29
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
0.75Goluri primite (repriza 1)0.71
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1.13Media golurilor (repriza 1)1
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
38%Poartă intactă înainte de pauză43%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
63%Fără gol înainte de pauză71%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

După pauză (repriza 2)

0.75Puncte pe meci (repriza 2)0.86
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
0.63Goluri marcate (repriza 2)0.86
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
1.38Goluri primite (repriza 2)1.29
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
2Media golurilor (repriza 2)2.14
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
25%Poartă intactă după pauză14%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929
63%Fără gol după pauză29%
Cherno MoreLokomotiv Sofia 1929

Cherno More - rezultatele reprizei a 2-a

13% V38% E50% I
6
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
6
Puncte în repriza a 2-a
-6
Golaveraj (repriza 2)
0.75
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 13% dintre meciuri și câștigă 13%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.6

Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Lokomotiv Sofia 1929 - rezultatele reprizei a 2-a

14% V43% E43% I
5
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
6
Puncte în repriza a 2-a
-3
Golaveraj (repriza 2)
0.71
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză+0.6

Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Cherno More - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.000.80
Goluri marcate / meci0.60.8
Goluri primite / meci0.81.6
Media golurilor pe meci1.42.4
1 gol80%80%
2 goluri40%60%
3 goluri20%60%
Poartă intactă40%20%
Fără gol40%60%
Golaveraj-1-4
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 3
Lokomotiv Sofia 1929 - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.00
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci1.01.2
Media golurilor pe meci1.42.0
1 gol80%80%
2 goluri60%60%
3 goluri0%40%
Poartă intactă20%20%
Fără gol60%40%
Golaveraj-3-2
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Cherno More
MarcatePrimite
1
0
0-15
1
4
16-30
1
2
31-45
1
4
46-60
1
2
61-75
3
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (3 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (5). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Lokomotiv Sofia 1929
MarcatePrimite
0
1
0-15
1
0
16-30
1
4
31-45
2
1
46-60
3
2
61-75
1
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (3 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (6). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.13
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.6
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
115%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
82%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-52%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
63%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Cherno More

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.06
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-1.19
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.33
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.86
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
65%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
181%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.10
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
38% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
38%

Lokomotiv Sofia 1929

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.42
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.44
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.14
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.30
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
97%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
129%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.03
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.6
Goluri în final
13% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
13%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (First League).

Echipele vs liga

Cherno MoreLigaLokomotiv Sofia 1929
Media golurilor pe meci▲ 3.132.73▲ 3.14
Ambele echipe au marcat▲ 63%56%▲ 100%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 63%53%▲ 71%
Meciuri fără gol primit▼ 0%23%▼ 0%
Gol înainte de pauză▲ 75%67%▼ 57%
Gol după pauză▼ 75%82%▲ 86%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.73
Media golurilor pe meci
56%
Ambele echipe au marcat
53%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.55
Goluri acasă / meci
1.18
Goluri în deplasare / meci
+31%
Avantajul gazdelor în atac
+24%
Avantajul gazdelor în apărare
+18%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
67%
1 gol
33%
2 goluri
4%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
82%
1 gol
51%
2 goluri
25%
3 goluri
11%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Lokomotiv Sofia 1929Cartonaș galbenAngel Lyaskov
  2. Lokomotiv Sofia 1929Cartonaș galbenKrasimir Stanoev
  3. Cherno MoreGolIdris BounaasPasă decisivă: Mohamed Achi Bouakline
  4. Lokomotiv Sofia 1929Cartonaș roșuBozhidar Katsarov
  5. Cherno MoreCartonaș galbenKristian Hristov Tomov
  6. Lokomotiv Sofia 1929SchimbareIntră: Ante AralicaIese: Cauê Caruso Alves
  7. Cherno MoreCartonaș galbenVentsislav Kerchev
  8. Lokomotiv Sofia 1929GolSpas Borislavov Delev
  9. Cherno MoreCartonaș galbenAsen Donchev
  10. Lokomotiv Sofia 1929GolDimitar KostadinovPasă decisivă: Krasimir Stanoev
  11. Lokomotiv Sofia 1929SchimbareIntră: Nikola NeychevIese: Kaloyan Kalinov Kostov
  12. Cherno MoreSchimbareIntră: João Vitor Rodrigues BandaroIese: Ventsislav Kerchev
  13. Lokomotiv Sofia 1929Cartonaș galbenAnte Aralica
  14. Cherno MoreCartonaș galbenGeorgi Antoanov Lazarov

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Cherno More 0 - 1 - 1 Lokomotiv Sofia 1929. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

PFC Cherno More Varna
0 : 1
FC Lokomotiv Sofia 1929
FC Lokomotiv Sofia 1929
1 : 1
PFC Cherno More Varna

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Cherno More - Lokomotiv Sofia 1929?

Meciul din First League s-a încheiat Cherno More 2:2 Lokomotiv Sofia 1929. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Cherno More și Lokomotiv Sofia 1929?

În ultimele 2 întâlniri directe Cherno More a câștigat 0, Lokomotiv Sofia 1929 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Cherno More - Lokomotiv Sofia 1929?

Cherno More marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Lokomotiv Sofia 1929 1,14. Media în First League este de 2,73 goluri, cu Over 2.5 în 53% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 63% din meciurile Cherno More și 100% din cele ale Lokomotiv Sofia 1929.

În ce formă sunt Cherno More și Lokomotiv Sofia 1929?

În ultimele 5 meciuri Cherno More are un bilanț de 1-0-4 (0,60 puncte pe meci), iar Lokomotiv Sofia 1929 0-2-3 (0,40 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Cherno More - Lokomotiv Sofia 1929?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.