Peru - Primera DivisiónEstadio Inca Garcilaso de la VegaDate actualizate la 16 octombrie 2026

Cienciano - Los Chankas: statisticile meciului

Cienciano crest
Cienciano
1 : 1pauza 0:0
Los Chankas crest
Los Chankas

Cienciano - Los Chankas: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Cienciano a jucat împotriva Los Chankas în Primera División (Peru). Meciul s-a jucat la data de 30 septembrie 2026. Stadion: Estadio Inca Garcilaso de la Vega. Scor final: 1:1.

Forma actuală

Cienciano: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. Los Chankas: 0-0-5, 0.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Cienciano marchează 1.73 si primește 1.50 goluri pe meci. Los Chankas marchează 1.35 si primește 1.69. Media ligii: 2.79 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Cienciano 65%, Los Chankas 54%. Over 2.5: Cienciano 65%, Los Chankas 58%. Nivel liga: BTTS 59%, Over 2.5 54%.

xG, șuturi și stil

Cienciano are xG mai mare: 1.66 față de 1.36. Cienciano: 15.8 șuturi pe meci, Los Chankas: 13.2.

Reprizele meciului

Cienciano: conduce la pauză în 27%, goluri în repriza a doua 1.00. Los Chankas: conduce la pauză în 35%, goluri în repriza a doua 0.62.

Goluri pe minute

Cienciano: 76-90+ (13 goluri). Los Chankas: 76-90+ (11 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Primera División: 2.79 goluri pe meci, BTTS 59%, Over 2.5 54%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 1-1-1. Medie goluri 1.33, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Cienciano a câștigat 62% dintre meciurile disputate pe teren propriu și înscrie în medie 2 goluri, în timp ce Los Chankas a câștigat 25% dintre partidele din deplasare și primește în medie 2,08 goluri. Gazdele creează și ocazii mai bune: xG-ul lor pe teren propriu este de 1,93, față de xG-ul de 1,20 al oaspeților în deplasare. Superioritatea lui Cienciano se observă și în defensivă — acasă, permite ocazii cu un xG mediu de 0,98, comparativ cu 1,69 în cazul lui Los Chankas în deplasare. În ultimele cinci meciuri, gazdele au marcat 9 goluri, în timp ce oaspeții au pierdut toate cele cinci partide, înscriind doar 4 goluri și primind 17. Bilanțul mai slab al lui Cienciano în această perioadă, cu 2 victorii și 3 înfrângeri, nu anulează avantajul clar evidențiat de evoluțiile celor două echipe în rolurile lor respective.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cienciano ar trebui să aibă ocazii de a înscrie: marchează în medie 1,71 goluri, iar Los Chankas primește 2,08, în ultimele 5 meciuri oaspeții încasând nu mai puțin de 3,4 goluri pe partidă. Golul lui Los Chankas este mai puțin sigură, echipa marcând în medie 0,92 goluri, iar în ultimele 5 apariții, doar 0,8. Oaspeții nu au marcat în 33% dintre meciuri, în timp ce Cienciano a păstrat poarta intactă în 36% dintre partide, ceea ce susține scenariul în care doar gazdele înscriu. Riscul pentru acest pronostic vine din faptul că Cienciano primește în medie 1,36 goluri, iar ambele echipe au marcat în 50% dintre meciurile sale și în 58% dintre partidele lui Los Chankas. Cu toate acestea, eficiența mai scăzută a oaspeților înclină ușor evaluarea către BTTS „Nu” (NG) — cel puțin una dintre echipe nu va marca.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Cea mai solidă opțiune este Peste 1,5 goluri: acest prag a fost depășit în 92% dintre meciurile lui Los Chankas și în 64% dintre meciurile lui Cienciano. Oaspeții primesc în medie 2,08 goluri pe meci, iar în ultimele cinci partide au încasat nu mai puțin de 17 goluri, ceea ce sporește șansele gazdelor de a marca cel puțin două goluri. Cienciano înscrie în medie 1,71 goluri și înregistrează un xG de 1,50, în timp ce Los Chankas au păstrat poarta intactă doar în 8% dintre meciuri. Totalul estimat de 3,05 goluri susține și liniile superioare, însă selecția Peste 1,5 goluri oferă un avantaj mai clar, deoarece oaspeții înscriu în medie doar 0,92 goluri, ceea ce limitează gradul de încredere într-o prognoză de Peste 2,5 goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Scenariul cel mai probabil este ca Cienciano să conducă la pauză și să-și mențină avantajul până la finalul meciului, corespunzând pronosticului 1 pauză / 1 final (P/F). Gazdele au fost în avantaj la pauză în 43% dintre meciuri, în timp ce Los Chankas erau conduși în acel moment în 50% dintre partide; în ultimele cinci meciuri, cifrele au fost de 3 din 5 pentru Cienciano și de 5 din 5 pentru înfrângerile oaspeților la pauză. Cienciano înscrie în medie 1,0 gol înainte de pauză, față de 0,42 pentru Los Chankas, ceea ce susține pronosticul unei conduceri timpurii a gazdelor. După pauză, oaspeții primesc în medie 1,33 goluri, iar gazdele 0,57, astfel că o revenire a celor de la Los Chankas pare mai puțin probabilă. În favoarea victoriei lui Cienciano pledează și media de 1,71 goluri marcate pe meci, comparativ cu 2,08 goluri primite de adversari, deși cele trei înfrângeri ale gazdelor din ultimele cinci partide nu permit considerarea acestui pronostic drept sigur.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
1 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

56Posesie (%)44
CiencianoLos Chankas
19Suturi8
CiencianoLos Chankas
5Suturi pe poarta2
CiencianoLos Chankas
1.81xG0.75
CiencianoLos Chankas
10Cornere0
CiencianoLos Chankas
36Atacuri periculoase13
CiencianoLos Chankas
14Faulturi11
CiencianoLos Chankas
3Cartonase3
CiencianoLos Chankas

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

CiencianoLos Chankas
1.73Goluri marcate / meci1.35
CiencianoLos Chankas
1.5Goluri primite / meci1.69
CiencianoLos Chankas
52%Posesie medie49%
CiencianoLos Chankas
5.62Șuturi pe poartă / meci4.62
CiencianoLos Chankas

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

15.77Șuturi pe meci13.19
CiencianoLos Chankas
5.62Șuturi pe poartă4.62
CiencianoLos Chankas
11%Conversia șuturilor10.2%
CiencianoLos Chankas
52%Posesie49%
CiencianoLos Chankas
1.66xG pentru1.36
CiencianoLos Chankas
1.26xG împotrivă1.53
CiencianoLos Chankas

Calitatea șuturilor

Cienciano: OfensivăLos Chankas: Echilibrată
CiencianoLos Chankas
Precizie (șuturi pe poartă)36%35%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.10
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.310.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Cienciano
DLLWL
Distribuția rezultatelor
46% V15% E38% I
Sezon (V-E-Î)
12-4-10
1.54 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
8-2-3
Ultimele 5 acasă
2-1-2
WLWDL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 2.2xG: 1.60xG advers: 1.20BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Los Chankas
LLLLL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
46% V19% E35% I
Sezon (V-E-Î)
12-5-9
1.58 pct / meci · golaveraj -9
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-5
0.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-4-5
Ultimele 5 în deplasare
0-1-4
LLDLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 3.4xG: 1.28xG advers: 1.66BTTS: 40%Over 2.5: 100%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Cienciano stă cu 28% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.73 goluri / meci - Cienciano · 1.35 goluri / meci - Los Chankas

Cienciano stă cu 13% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.5 goluri / meci - Cienciano · 1.69 goluri / meci - Los Chankas

Profil ofensiv Cienciano: foarte solid

Cienciano marchează în 77% dintre meciuri (20 din 26 meciuri), iar Los Chankas păstrează poarta curată în 23% (6 din 26 meciuri).

Profil ofensiv Los Chankas: foarte solid

Los Chankas marchează în 77% dintre meciuri (20 din 26 meciuri), iar Cienciano păstrează poarta curată în 15% (4 din 26 meciuri).

45Goluri marcate (sezon)35
CiencianoLos Chankas
39Goluri primite (sezon)44
CiencianoLos Chankas
3.23Media golurilor pe meci3.04
CiencianoLos Chankas
8Goluri marcate (ultimele 5)4
CiencianoLos Chankas
11Goluri primite (ultimele 5)17
CiencianoLos Chankas

Cât de des marchează cel puțin...

77%1 gol77%
CiencianoLos Chankas
50%2 goluri35%
CiencianoLos Chankas
27%3 goluri23%
CiencianoLos Chankas
8%4 goluri0%
CiencianoLos Chankas

Cât de des primește cel puțin...

85%1 gol77%
CiencianoLos Chankas
50%2 goluri50%
CiencianoLos Chankas
8%3 goluri27%
CiencianoLos Chankas
4%4 goluri12%
CiencianoLos Chankas

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

59%
Media ligii

Tipare de goluri

27%BTTS la pauză19%
CiencianoLos Chankas
0%BTTS în ambele reprize12%
CiencianoLos Chankas
27%Gol în ambele reprize19%
CiencianoLos Chankas

BTTS și numărul de goluri

62%Min. 3 goluri și BTTS38%
CiencianoLos Chankas
4%Min. 3 goluri fără BTTS19%
CiencianoLos Chankas
80%BTTS - ultimele 540%
CiencianoLos Chankas

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

77%Min. 1 gol înainte de pauză77%
CiencianoLos Chankas
31%Min. 2 goluri înainte de pauză46%
CiencianoLos Chankas
23%Min. 3 goluri înainte de pauză12%
CiencianoLos Chankas

Repriza 2

85%Min. 1 gol după pauză81%
CiencianoLos Chankas
62%Min. 2 goluri după pauză46%
CiencianoLos Chankas
19%Min. 3 goluri după pauză23%
CiencianoLos Chankas

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Los Chankas stă cu 17% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.15 pct / meci - Cienciano · 1.35 pct / meci - Los Chankas

Cienciano - starea la pauză
27% conduce35% egal38% condusă
Los Chankas - starea la pauză
35% conduce31% egal35% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.15Puncte pe meci (repriza 1)1.35
CiencianoLos Chankas
0.73Goluri marcate (repriza 1)0.73
CiencianoLos Chankas
0.77Goluri primite (repriza 1)0.77
CiencianoLos Chankas
1.5Media golurilor (repriza 1)1.5
CiencianoLos Chankas
42%Poartă intactă înainte de pauză50%
CiencianoLos Chankas
54%Fără gol înainte de pauză54%
CiencianoLos Chankas

După pauză (repriza 2)

1.58Puncte pe meci (repriza 2)1.23
CiencianoLos Chankas
1Goluri marcate (repriza 2)0.62
CiencianoLos Chankas
0.73Goluri primite (repriza 2)0.92
CiencianoLos Chankas
1.73Media golurilor (repriza 2)1.54
CiencianoLos Chankas
50%Poartă intactă după pauză42%
CiencianoLos Chankas
42%Fără gol după pauză50%
CiencianoLos Chankas

Cienciano - rezultatele reprizei a 2-a

42% V31% E27% I
30
Puncte la pauză
19
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
41
Puncte în repriza a 2-a
+7
Golaveraj (repriza 2)
1.15
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului170%

Conduce la pauză în 27% dintre meciuri și câștigă 46%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Los Chankas - rezultatele reprizei a 2-a

31% V31% E38% I
35
Puncte la pauză
19
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
32
Puncte în repriza a 2-a
-8
Golaveraj (repriza 2)
1.35
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului131%

Conduce la pauză în 35% dintre meciuri și câștigă 46%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Cienciano - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.00
Goluri marcate / meci1.00.6
Goluri primite / meci1.21.0
Media golurilor pe meci2.21.6
1 gol80%80%
2 goluri40%80%
3 goluri40%0%
Poartă intactă40%40%
Fără gol40%60%
Golaveraj-1-2
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 5
Los Chankas - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.000.80
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci2.01.4
Media golurilor pe meci2.41.8
1 gol100%100%
2 goluri80%60%
3 goluri20%20%
Poartă intactă0%20%
Fără gol80%60%
Golaveraj-8-5
Pauză: 0% conduce - 0% egal - 100% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Cienciano
MarcatePrimite
4
4
0-15
6
7
16-30
9
9
31-45
5
4
46-60
8
8
61-75
13
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (13 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (9). Bilanț final (76-90): +6 - câștigă finalurile de meci.

Los Chankas
MarcatePrimite
6
3
0-15
5
4
16-30
8
13
31-45
1
7
46-60
4
6
61-75
11
11
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (11 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (13). Bilanț final (76-90): 0.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.13
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.7 : 1.4
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
112%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
60%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-58%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
59%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
5%
Risc de 0:0
circa 1 din 20 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Cienciano

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.40
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.17
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.07
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.24
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
101%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
140%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.74
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
29% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 9% vin în primul sfert de oră.
29%

Los Chankas

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.17
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.17
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+10.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.01
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.16
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
126%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
99%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-1.58
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
31% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 17% vin în primul sfert de oră.
31%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Primera División).

Echipele vs liga

CiencianoLigaLos Chankas
Media golurilor pe meci▲ 3.232.79▲ 3.04
Ambele echipe au marcat▲ 65%59%▼ 54%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 65%54%▲ 58%
Meciuri fără gol primit▼ 15%24%• 23%
Gol înainte de pauză▲ 77%69%▲ 77%
Gol după pauză▲ 85%79%▲ 81%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.79
Media golurilor pe meci
59%
Ambele echipe au marcat
54%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
24%
Meciuri fără gol primit
1.71
Goluri acasă / meci
1.07
Goluri în deplasare / meci
+60%
Avantajul gazdelor în atac
+37%
Avantajul gazdelor în apărare
+29%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
69%
1 gol
36%
2 goluri
12%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
79%
1 gol
50%
2 goluri
20%
3 goluri
7%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Los ChankasCartonaș galbenChristian Martín Velarde Arrunátegui
  2. Los ChankasGolMichael Gómez
  3. CiencianoCartonaș galbenCarlos Miguel Cabello Anagua
  4. Los ChankasCartonaș galbenFranco Nicolás Torres
  5. CiencianoCartonaș galbenKevin Steeven Becerra Wila
  6. CiencianoSchimbareIntră: Renzo SalazarIese: Carlos Miguel Cabello Anagua
  7. Los ChankasCartonaș galbenChristian Martín Velarde Arrunátegui
  8. CiencianoCartonaș galbenSantiago Daniel Arias Fierro

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Cienciano 1 - 1 - 1 Los Chankas. Media golurilor 1.33, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Los Chankas
1 : 0
Cienciano
Club Cienciano
3 : 0
Los Chankas
Los Chankas
0 : 0
Club Cienciano

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Cienciano - Los Chankas?

Meciul din Primera División s-a încheiat Cienciano 1:1 Los Chankas. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Cienciano și Los Chankas?

În ultimele 3 întâlniri directe Cienciano a câștigat 1, Los Chankas 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,33 goluri, ambele echipe marcând în 0%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Cienciano - Los Chankas?

Cienciano marchează în medie 1,73 goluri pe meci, iar Los Chankas 1,35. Media în Primera División este de 2,79 goluri, cu Over 2.5 în 54% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 65% din meciurile Cienciano și 54% din cele ale Los Chankas.

În ce formă sunt Cienciano și Los Chankas?

În ultimele 5 meciuri Cienciano are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar Los Chankas 0-0-5 (0,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Cienciano - Los Chankas?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.