CRB - São Bernardo: statisticile meciului
CRB - São Bernardo: formă, goluri și statistici importante
Informații esențiale despre meci
CRB a jucat împotriva São Bernardo în Serie B (Brazilia). Meciul s-a jucat la data de 7 iunie 2026. Scor final: 2:3.
Forma actuală
CRB: 4-0-1, 2.40 puncte/meci. São Bernardo: 3-2-0, 2.20 puncte/meci.
Statistici goluri
CRB marchează 1.55 si primește 1.55 goluri pe meci. São Bernardo marchează 1.55 si primește 0.73. Media ligii: 2.23 goluri.
BTTS / Over / Under
BTTS: CRB 64%, São Bernardo 55%. Over 2.5: CRB 64%, São Bernardo 45%. Nivel liga: BTTS 49%, Over 2.5 42%.
xG, șuturi și stil
CRB are xG mai mare: 1.83 față de 1.23. CRB: 16.6 șuturi pe meci, São Bernardo: 11.6.
Reprizele meciului
CRB: conduce la pauză în 36%, goluri în repriza a doua 0.82. São Bernardo: conduce la pauză în 18%, goluri în repriza a doua 1.09.
Goluri pe minute
CRB: 76-90+ (5 goluri). São Bernardo: 76-90+ (7 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.
Context de ligă
Serie B: 2.23 goluri pe meci, BTTS 49%, Over 2.5 42%.
Meciuri directe
Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.
Analiză pre-meci arhivată
Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.
Analiza generală a meciului
São Bernardo are un avantaj clar în indicatorii cheie: ocupă locul 3 în clasament față de locul 12 al lui CRB, iar în deplasare înregistrează 80% victorii și 0% înfrângeri. Defensive, oaspeții primesc în medie 0.6 goluri în deplasare și au 40% meciuri fără gol primit, în timp ce CRB pe teren propriu încasează 1.4 goluri pe meci și are doar 20% cleen sheet; în sezon CRB a primit 17 goluri, iar São Bernardo 8. Ofensiv, CRB generează un xG mai mare acasă (2.12) și în medie 20.2 șuturi pe meci (6.8 pe poartă), dar convertește doar 9% și în 40% din meciurile de acasă nu marchează; São Bernardo are 9.4 șuturi în deplasare (4.4 pe poartă), xG 1.06, însă o eficiență ridicată de 21% și 0% meciuri fără gol în deplasare. Forma confirmă superioritatea oaspeților: CRB în ultimele 5 jocuri acasă are bilanț 2 victorii și 3 înfrângeri (lllww), iar São Bernardo în ultimele 5 deplasări are 4 victorii și 1 egal (dwwww); ambele echipe au marcat câte 9 goluri în ultimele 5 partide, dar oaspeții au primit doar 3 față de 5 primite de CRB. Având în vedere o organizare defensivă mai bună (0.6 vs 1.4), o eficiență mai mare la finalizare (21% vs 9%) și consecvența în a marca în deplasare, victoria São Bernardo este mai probabilă.
Vezi prezentarea statisticăBTTS - vor marca ambele echipe?
São Bernardo în sezonul curent nu a ratat marcarea în 0% din meciuri (adică a înscris în toate partidele), în timp ce CRB nu a marcat în 17% din întâlniri, ceea ce înseamnă că gazdele au înscris în aproximativ 83% din meciuri. În ultimele 5 partide, ambele echipe au înscris în medie câte 1.8 goluri (CRB 1.8 și São Bernardo 1.8), iar ultimele xG sunt 1.9 pentru CRB și 1.2 pentru São Bernardo, astfel CRB generează mai multe situații de gol. São Bernardo a păstrat poarta intactă în 40% din meciuri, iar CRB în 33%, în timp ce xG contra sezonier pentru São Bernardo este 1.67 comparativ cu media reală de goluri primite de 0.6, ceea ce sugerează o posibilă regresie a defensivei São Bernardo. Având în vedere BTTS sezonier de 50% pentru CRB și 60% pentru São Bernardo și cifrele de mai sus (0% vs 17% meciuri fără gol, CS 40%/33%, last5 xG 1.9/1.2), acord o ușoară avantaj scenariului „Ambele echipe marchează (GG)”: 60% da / 40% nu.
Vezi statisticile BTTSOver/Under - analiza numărului de goluri
Modelul bazat pe xG oferă o prognoză totală de 2.76 goluri: pentru CRB ~1.52 (xG atac 1.37 și xG defensiv São Bernardo 1.67) și pentru São Bernardo ~1.24 (xG atac 1.06 și xG defensiv CRB 1.41). Istoric, ambele echipe depășesc frecvent pragul 1.5 goluri – CRB are 67% meciuri peste 1.5, São Bernardo 80% – ceea ce furnizează un semnal puternic pentru Peste 1.5. São Bernardo marchează în medie 2.00 goluri pe meci cu o conversie a șuturilor de 21% și 4.4 șuturi pe poartă, iar CRB generează 13.5 șuturi cu o conversie de 9% (echivalent ~1.2 goluri), astfel ambele tabere au șanse reale de a înscrie. Indicatorii sezonieri pentru Peste 2.5 sunt 33% pentru CRB și 60% pentru São Bernardo, iar Peste 3.5 – 0%/20%, deci Peste 2.5 este moderat probabil (~57%), în timp ce Peste 3.5 este puțin probabil (~22%). Prin urmare, recomand pariu pe Peste 1.5, deoarece prognoza de 2.76 goluri și istoricul ridicat 67%/80% oferă cea mai bună valoare.
Vezi statisticile Over/UnderHT/FT - scenariul la pauză și la final
Egal la pauză pare cel mai probabil: CRB a terminat la egalitate la pauză în 4 meciuri acasă (67%), iar São Bernardo a fost egal la pauză în 2 deplasări (40%), deci mă aștept la egal la 45 de minute. După pauză avantajul oaspeților e clar — São Bernardo marchează în medie 1,6 goluri după pauză față de 0,67 pentru gazde și câștigă repriza secundă în 80% din deplasări (vs 50% CRB), ceea ce favorizează întoarcerea rezultatului. São Bernardo înscrie în medie 2,0 goluri pe meci față de 1,17 pentru CRB și are o conversie a șuturilor de 21% vs 9% pentru gazde, astfel că, în ciuda unui xG mai mare pentru CRB (1,37 vs 1,06), oaspeții sunt mult mai eficienți. Acest lucru se reflectă și în bilanțul general: winPercentage_away 80% față de winPercentage_home 33%, de unde o probabilitate mai mare ca São Bernardo să câștige după 90 de minute. Din aceste motive aleg P/F X/2 ca semnal cel mai puternic și îi atribui cea mai mare pondere în distribuție.
Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprizePe reprize
Statisticile meciului
Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?
Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.
Statistici echipe— cine este mai eficient?
Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.
Calitatea șuturilor
| CRB | São Bernardo | |
|---|---|---|
| Precizie (șuturi pe poartă) | 38% | 37% |
| Calitatea ocaziilor (xG pe șut) | 0.11 | 0.11 |
| Finalizare (goluri pe șut pe poartă) | 0.24 | 0.36 |
Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.
* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.
Forma echipelor— cine este în formă mai bună?
Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.
CRB stă cu 9% mai bine la: forma ultimelor 5.
2.4 pct / meci - CRB · 2.2 pct / meci - São Bernardo
Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?
Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.
São Bernardo stă cu 112% mai bine la: goluri primite pe meci.
1.55 goluri / meci - CRB · 0.73 goluri / meci - São Bernardo
CRB marchează în 73% dintre meciuri (8 din 11 meciuri), iar São Bernardo păstrează poarta curată în 36% (4 din 11 meciuri).
São Bernardo marchează în 91% dintre meciuri (10 din 11 meciuri), iar CRB păstrează poarta curată în 9% (1 din 11 meciuri).
Cât de des marchează cel puțin...
Cât de des primește cel puțin...
* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.
Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?
Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.
Tipare de goluri
BTTS și numărul de goluri
Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?
Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.
Meci întreg - comparație echipe (Over)
Over / Under - CRB
Over / Under - São Bernardo
Repriza 1
Repriza 2
Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?
Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.
CRB stă cu 25% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).
1.36 pct / meci - CRB · 1.09 pct / meci - São Bernardo
Înainte de pauză (repriza 1)
După pauză (repriza 2)
CRB - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 36% dintre meciuri și câștigă 36%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
São Bernardo - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 18% dintre meciuri și câștigă 55%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.40 | 2.20 |
| Goluri marcate / meci | 1.0 | 1.2 |
| Goluri primite / meci | 1.0 | 0.2 |
| Media golurilor pe meci | 2.0 | 1.4 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 goluri | 80% | 40% |
| 3 goluri | 20% | 20% |
| Poartă intactă | 40% | 80% |
| Fără gol | 20% | 20% |
| Golaveraj | 0 | +5 |
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.60 | 2.20 |
| Goluri marcate / meci | 0.8 | 1.0 |
| Goluri primite / meci | 0.4 | 0.2 |
| Media golurilor pe meci | 1.2 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 goluri | 40% | 40% |
| 3 goluri | 0% | 0% |
| Poartă intactă | 60% | 80% |
| Fără gol | 40% | 20% |
| Golaveraj | +2 | +4 |
* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.
Goluri pe minute— când apar golurile?
Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.
Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (5 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (5). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.
Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (3). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.
* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.
Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?
O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.
Profilul meciului
CRB
São Bernardo
* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.
Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?
Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Serie B).
Echipele vs liga
| CRB | Liga | São Bernardo | |
|---|---|---|---|
| Media golurilor pe meci | ▲ 3.09 | 2.23 | • 2.27 |
| Ambele echipe au marcat | ▲ 64% | 49% | ▲ 55% |
| Min. 3 goluri (Over 2.5) | ▲ 64% | 42% | ▲ 45% |
| Meciuri fără gol primit | ▼ 9% | 32% | ▲ 36% |
| Gol înainte de pauză | ▲ 82% | 59% | ▲ 64% |
| Gol după pauză | ▲ 82% | 76% | ▲ 91% |
^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.
Echipe de start și evenimente
Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.
Gazde
Primul unsprezece
Rezerve
Oaspeți
Primul unsprezece
Rezerve
Cronologia meciului
Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.
Arbitrul și antrenorii
Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.
Întrebări frecvente
Care a fost rezultatul CRB - São Bernardo?
Meciul din Serie B s-a încheiat CRB 2:3 São Bernardo. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.
Ce arată statisticile golurilor înainte de CRB - São Bernardo?
CRB marchează în medie 1,55 goluri pe meci, iar São Bernardo 1,55. Media în Serie B este de 2,23 goluri, cu Over 2.5 în 42% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 64% din meciurile CRB și 55% din cele ale São Bernardo.
În ce formă sunt CRB și São Bernardo?
În ultimele 5 meciuri CRB are un bilanț de 4-0-1 (2,40 puncte pe meci), iar São Bernardo 3-2-0 (2,20 puncte pe meci).
Unde găsesc pontul și analiza pentru CRB - São Bernardo?
Fundalul statistic pentru CRB - São Bernardo — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.


