Argentina - Prim B NacionalEstadio Omar Higinio SperduttiDate actualizate la 31 august 2026

Deportivo Maipú - Quilmes: statisticile meciului

Deportivo Maipú - Quilmes: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Deportivo Maipú a jucat împotriva Quilmes în Prim B Nacional (Argentina). Meciul s-a jucat la data de 23 august 2026. Stadion: Estadio Omar Higinio Sperdutti. Scor final: 1:0.

Forma actuală

Deportivo Maipú: 2-1-2, 1.40 puncte/meci. Quilmes: 2-2-1, 1.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Deportivo Maipú marchează 1.32 si primește 1.08 goluri pe meci. Quilmes marchează 1.08 si primește 0.84. Media ligii: 1.95 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Deportivo Maipú 48%, Quilmes 28%. Over 2.5: Deportivo Maipú 48%, Quilmes 36%. Nivel liga: BTTS 40%, Over 2.5 32%.

xG, șuturi și stil

Quilmes are xG mai mare: 1.45 față de 1.41. Deportivo Maipú: 11.1 șuturi pe meci, Quilmes: 11.6.

Reprizele meciului

Deportivo Maipú: conduce la pauză în 32%, goluri în repriza a doua 0.68. Quilmes: conduce la pauză în 24%, goluri în repriza a doua 0.64.

Goluri pe minute

Deportivo Maipú: 76-90+ (8 goluri). Quilmes: 61-75 (8 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Prim B Nacional: 1.95 goluri pe meci, BTTS 40%, Over 2.5 32%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 1-1-1. Medie goluri 3.00, BTTS 67%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Deportivo Maipú este net superior pe teren propriu: marchează în medie 1,33 goluri pe meci, în timp ce Quilmes înscrie doar 0,92 în deplasare. Gazdele au câștigat 58% dintre meciurile disputate acasă, iar oaspeții doar 8% dintre partidele din deplasare și au pierdut nu mai puțin de 58% dintre acestea. Avantajul lui Maipú se vede și în crearea ocaziilor, media xG pe teren propriu fiind de 1,67, față de 1,37 pentru Quilmes în deplasare, în condițiile în care gazdele expediază 14 șuturi pe meci, comparativ cu 10,83. Defensiva gazdelor primește în medie 0,75 goluri acasă, în timp ce Quilmes le permite adversarilor 1,33 goluri în deplasare. Oaspeții au fost ceva mai constanți în ultima perioadă, marcând 9 goluri în ultimele cinci meciuri, față de 6 reușite ale lui Maipú, însă rezultatele slabe din deplasare și faptul că nu au înscris în 58% dintre partide pledează în favoarea gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cel mai puternic semnal pentru BTTS Nu (NG) nu este eficiența foarte scăzută a ambelor echipe pe parcursul întregului sezon: în meciurile lui Deportivo Maipú, ambele echipe au marcat doar în 23% dintre partide, iar în cazul lui Quilmes în 33%, față de media ligii de 40%. Gazdele sunt deosebit de greu de depășit pe teren propriu, primind în medie doar 0,38 goluri și păstrând poarta intactă în 62% dintre meciuri. Quilmes înscrie doar 0,92 goluri pe meci în deplasare, iar în 58% dintre partidele sale nu a marcat, ceea ce crește clar riscul unui nou bilanț ofensiv nul. Ultimele cinci meciuri ale ambelor echipe indică un procent BTTS ceva mai ridicat, de 40% pentru fiecare, însă Maipú a primit în continuare doar 1,2 goluri pe meci, iar profilul sezonier cu puține goluri rămâne mai important. Deși xG-ul lui Quilmes din ultimele cinci meciuri este de 1,85, cel mai probabil scenariu este acela în care cel puțin una dintre echipe, în special oaspeții, nu va marca.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Deportivo Maipú înscrie acasă în medie doar 0,38 goluri pe meci și păstrează poarta intactă în 62% dintre partide, ceea ce limitează clar potențialul lui Quilmes, care marchează 0,92 goluri pe sezon. Gazdele înscriu acasă 1,23 goluri, iar Quilmes le permite adversarilor 1,33 goluri în deplasare, astfel că aportul cel mai probabil al lui Maipú este de aproximativ 1-2 goluri. Profilul general al competiției este unul cu puține goluri, cu o medie de 1,94 goluri și doar 32% dintre meciuri cu cel puțin trei goluri. Un semnal deosebit de puternic pentru această linie îl oferă istoricul celor două echipe: Maipú nu a avut niciun meci cu Peste 3.5 goluri, iar Quilmes a rămas Sub 3.5 în 75% dintre partide. Ultimele cinci meciuri au inclus 40% de partide cu Peste 2.5 goluri pentru fiecare echipă, însă acest lucru nu subminează avantajul pentru Sub 3.5, în condițiile unei prognoze de 1,90 goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil este un egal la pauză, urmat de victoria lui Deportivo Maipú, deoarece gazdele au fost la egalitate după 45 de minute în 7 din 13 meciuri disputate acasă, iar Quilmes în 6 din 12 deplasări. Primele reprize se anunță prudente: Maipú primește acasă doar 0,08 goluri înainte de pauză și păstrează poarta intactă în 92% dintre aceste meciuri, în timp ce Quilmes înscrie în deplasare doar 0,33 goluri în această parte a jocului. După pauză, avantajul gazdelor ar trebui să crească, deoarece acestea înscriu în medie 0,69 goluri, iar adversarii primesc atunci 0,67 goluri pe meci. Pe parcursul întregului sezon, Maipú înscrie acasă 1,23 goluri și primește doar 0,38, în timp ce Quilmes câștigă doar 8% dintre meciurile disputate în deplasare și pierde 58% dintre acestea. Totuși, ultimele cinci meciuri ale oaspeților sunt mai bune, cu 1,8 goluri marcate pe partidă, astfel că egalul până la final și scenariile cu răsturnarea rezultatului rămân riscuri importante.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

40Posesie (%)60
Deportivo MaipúQuilmes
9Suturi10
Deportivo MaipúQuilmes
3Suturi pe poarta3
Deportivo MaipúQuilmes
1.01xG1.15
Deportivo MaipúQuilmes
3Cornere3
Deportivo MaipúQuilmes
31Atacuri periculoase40
Deportivo MaipúQuilmes
14Faulturi14
Deportivo MaipúQuilmes
1Cartonase6
Deportivo MaipúQuilmes

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Deportivo MaipúQuilmes
1.32Goluri marcate / meci1.08
Deportivo MaipúQuilmes
1.08Goluri primite / meci0.84
Deportivo MaipúQuilmes
50%Posesie medie48%
Deportivo MaipúQuilmes
4.28Șuturi pe poartă / meci3.68
Deportivo MaipúQuilmes

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.12Șuturi pe meci11.6
Deportivo MaipúQuilmes
4.28Șuturi pe poartă3.68
Deportivo MaipúQuilmes
11.9%Conversia șuturilor9.3%
Deportivo MaipúQuilmes
50%Posesie48%
Deportivo MaipúQuilmes
1.41xG pentru1.45
Deportivo MaipúQuilmes
1.48xG împotrivă1.27
Deportivo MaipúQuilmes

Calitatea șuturilor

Deportivo Maipú: EchilibratăQuilmes: Echilibrată
Deportivo MaipúQuilmes
Precizie (șuturi pe poartă)38%32%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.130.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.310.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Quilmes stă cu 14% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.4 pct / meci - Deportivo Maipú · 1.6 pct / meci - Quilmes

Deportivo Maipú
DLWLW
Distribuția rezultatelor
40% W20% R40% P
Sezon (V-E-Î)
10-5-10
1.40 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
7-2-3
Ultimele 5 acasă
2-2-1
LDWDW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.2xG: 1.37xG advers: 1.34BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Quilmes
LDWDW
Distribuția rezultatelor
32% W32% R36% P
Sezon (V-E-Î)
8-8-9
1.28 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-2-1
1.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-4-7
Ultimele 5 în deplasare
0-3-2
DDLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.8Goluri primite: 1.0xG: 1.85xG advers: 1.30BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Deportivo Maipú stă cu 22% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.32 goluri / meci - Deportivo Maipú · 1.08 goluri / meci - Quilmes

Quilmes stă cu 29% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.08 goluri / meci - Deportivo Maipú · 0.84 goluri / meci - Quilmes

Profil ofensiv Deportivo Maipú: neuniform

Deportivo Maipú marchează în 64% dintre meciuri (16 din 25 meciuri), iar Quilmes păstrează poarta curată în 44% (11 din 25 meciuri).

Profil ofensiv Quilmes: neuniform

Quilmes marchează în 52% dintre meciuri (13 din 25 meciuri), iar Deportivo Maipú păstrează poarta curată în 28% (7 din 25 meciuri).

33Goluri marcate (sezon)27
Deportivo MaipúQuilmes
27Goluri primite (sezon)21
Deportivo MaipúQuilmes
2.4Media golurilor pe meci1.92
Deportivo MaipúQuilmes
6Goluri marcate (ultimele 5)9
Deportivo MaipúQuilmes
6Goluri primite (ultimele 5)5
Deportivo MaipúQuilmes

Cât de des marchează cel puțin...

64%1 gol52%
Deportivo MaipúQuilmes
36%2 goluri36%
Deportivo MaipúQuilmes
20%3 goluri20%
Deportivo MaipúQuilmes
8%4 goluri0%
Deportivo MaipúQuilmes

Cât de des primește cel puțin...

72%1 gol56%
Deportivo MaipúQuilmes
32%2 goluri16%
Deportivo MaipúQuilmes
4%3 goluri12%
Deportivo MaipúQuilmes
0%4 goluri0%
Deportivo MaipúQuilmes

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

48%
Deportivo Maipú - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.12 din 25 meciuri
40%
Media ligii

Tipare de goluri

8%BTTS la pauză8%
Deportivo MaipúQuilmes
0%BTTS în ambele reprize4%
Deportivo MaipúQuilmes
20%Gol în ambele reprize28%
Deportivo MaipúQuilmes

BTTS și numărul de goluri

44%Min. 3 goluri și BTTS24%
Deportivo MaipúQuilmes
4%Min. 3 goluri fără BTTS12%
Deportivo MaipúQuilmes
40%BTTS - ultimele 540%
Deportivo MaipúQuilmes

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

64%Min. 1 gol înainte de pauză48%
Deportivo MaipúQuilmes
20%Min. 2 goluri înainte de pauză20%
Deportivo MaipúQuilmes
8%Min. 3 goluri înainte de pauză8%
Deportivo MaipúQuilmes

Repriza 2

76%Min. 1 gol după pauză64%
Deportivo MaipúQuilmes
40%Min. 2 goluri după pauză32%
Deportivo MaipúQuilmes
16%Min. 3 goluri după pauză16%
Deportivo MaipúQuilmes

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Deportivo Maipú stă cu 13% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.4 pct / meci - Deportivo Maipú · 1.24 pct / meci - Quilmes

Deportivo Maipú - starea la pauză
32% conduce44% egal24% condusă
Quilmes - starea la pauză
24% conduce52% egal24% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.4Puncte pe meci (repriza 1)1.24
Deportivo MaipúQuilmes
0.64Goluri marcate (repriza 1)0.44
Deportivo MaipúQuilmes
0.36Goluri primite (repriza 1)0.36
Deportivo MaipúQuilmes
1Media golurilor (repriza 1)0.8
Deportivo MaipúQuilmes
68%Poartă intactă înainte de pauză76%
Deportivo MaipúQuilmes
60%Fără gol înainte de pauză68%
Deportivo MaipúQuilmes

După pauză (repriza 2)

1.28Puncte pe meci (repriza 2)1.4
Deportivo MaipúQuilmes
0.68Goluri marcate (repriza 2)0.64
Deportivo MaipúQuilmes
0.72Goluri primite (repriza 2)0.48
Deportivo MaipúQuilmes
1.4Media golurilor (repriza 2)1.12
Deportivo MaipúQuilmes
44%Poartă intactă după pauză60%
Deportivo MaipúQuilmes
56%Fără gol după pauză52%
Deportivo MaipúQuilmes

Deportivo Maipú - rezultatele reprizei a 2-a

32% W32% R36% P
35
Puncte la pauză
16
Goluri la pauză
+7
Golaveraj (repriza 1)
32
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.40
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului125%

Conduce la pauză în 32% dintre meciuri și câștigă 40%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.4

Primește cu 0.4 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Quilmes - rezultatele reprizei a 2-a

32% W44% R24% P
31
Puncte la pauză
11
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
35
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
1.24
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului133%

Conduce la pauză în 24% dintre meciuri și câștigă 32%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Deportivo Maipú - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.40
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.21.2
1 gol60%80%
2 goluri20%40%
3 goluri20%0%
Poartă intactă40%60%
Fără gol80%60%
Golaveraj-2+2
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2
Quilmes - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.202.00
Goluri marcate / meci0.61.2
Goluri primite / meci0.60.4
Media golurilor pe meci1.21.6
1 gol40%100%
2 goluri40%60%
3 goluri20%0%
Poartă intactă80%60%
Fără gol60%20%
Golaveraj0+4
Pauză: 20% conduce - 60% egal - 20% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 20% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Deportivo Maipú
MarcatePrimite
4
3
0-15
5
3
16-30
7
3
31-45
4
6
46-60
5
6
61-75
8
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (8 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (6). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

Quilmes
MarcatePrimite
4
6
0-15
2
3
16-30
5
0
31-45
3
4
46-60
8
1
61-75
5
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (8 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.16
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.1 : 1.1
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
111%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
38%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+39%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
33%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
17%
Risc de 0:0
circa 1 din 6 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Deportivo Maipú

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.07
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.31
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-9.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.09
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.40
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
111%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
142%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.0
Goluri în final
24% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 12% vin în primul sfert de oră.
24%

Quilmes

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.18
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.06
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-14.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.37
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.43
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
142%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
71%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.32
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
19% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 15% vin în primul sfert de oră.
19%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Prim B Nacional).

Echipele vs liga

Deportivo MaipúLigaQuilmes
Media golurilor pe meci 2.401.95 1.92
Ambele echipe au marcat 48%40% 28%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 48%32% 36%
Meciuri fără gol primit 28%38% 44%
Gol înainte de pauză 64%56% 48%
Gol după pauză 76%71% 64%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.95
Media golurilor pe meci
40%
Ambele echipe au marcat
32%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
38%
Meciuri fără gol primit
1.19
Goluri acasă / meci
0.76
Goluri în deplasare / meci
+57%
Avantajul gazdelor în atac
+36%
Avantajul gazdelor în apărare
+26%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
56%
1 gol
22%
2 goluri
5%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
71%
1 gol
29%
2 goluri
9%
3 goluri
2%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. QuilmesCartonaș galbenAriel Armando Kippes
  2. QuilmesCartonaș galbenLucas Romeo
  3. QuilmesCartonaș galbenRamiro Martinez
  4. Deportivo MaipúGolLisandro CabreraPasă decisivă: Franco Saccone
  5. QuilmesCartonaș galbenAgustín Ortega
  6. Deportivo MaipúCartonaș galbenJuan Pablo Gobetto
  7. Deportivo MaipúSchimbareIntră: Juan Cruz GiaconeIese: Lisandro Cabrera
  8. QuilmesSchimbareIntră: Thomas Sebastián OrtegaIese: Gonzalo Jeremías Vega
  9. QuilmesCartonaș galbenCarlos Nicolás Colazo
  10. Deportivo MaipúSchimbareIntră: Nicolás Andrés FernándezIese: Tomás Silva
  11. QuilmesCartonaș galbenPío Bonacci
  12. Deportivo MaipúSchimbareIntră: Tiago FerreyraIese: Juan Pablo Gobetto

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Deportivo Maipú 1 - 1 - 1 Quilmes. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 67% meciuri.

Quilmes
2 : 1
Deportivo Maipú
Quilmes AC
2 : 2
CD Maipú
CD Maipú
2 : 0
Quilmes AC

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Deportivo Maipú - Quilmes?

Meciul din Prim B Nacional s-a încheiat Deportivo Maipú 1:0 Quilmes. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Deportivo Maipú și Quilmes?

În ultimele 3 întâlniri directe Deportivo Maipú a câștigat 1, Quilmes 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 3,00 goluri, ambele echipe marcând în 67%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Deportivo Maipú - Quilmes?

Deportivo Maipú marchează în medie 1,32 goluri pe meci, iar Quilmes 1,08. Media în Prim B Nacional este de 1,95 goluri, cu Over 2.5 în 32% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 48% din meciurile Deportivo Maipú și 28% din cele ale Quilmes.

În ce formă sunt Deportivo Maipú și Quilmes?

În ultimele 5 meciuri Deportivo Maipú are un bilanț de 2-1-2 (1,40 puncte pe meci), iar Quilmes 2-2-1 (1,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Deportivo Maipú - Quilmes?

Fundalul statistic pentru Deportivo Maipú - Quilmes — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.