Țările de Jos - Eerste DivisieRiwal Hoogwerkers StadionDate actualizate la 03 noiembrie 2026

Dordrecht - NAC Breda: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Dordrecht - NAC Breda: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Dordrecht joacă împotriva NAC Breda în Eerste Divisie (Țările de Jos). Meciul este programat pentru 6 noiembrie 2026. Stadion: Riwal Hoogwerkers Stadion.

Forma actuală

Dordrecht: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. NAC Breda: 3-2-0, 2.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Dordrecht marchează 1.38 si primește 2.62 goluri pe meci. NAC Breda marchează 1.92 si primește 1.54. Media ligii: 3.57 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Dordrecht 69%, NAC Breda 69%. Over 2.5: Dordrecht 77%, NAC Breda 62%. Nivel liga: BTTS 69%, Over 2.5 67%.

xG, șuturi și stil

NAC Breda are xG mai mare: 2.05 față de 1.50. Dordrecht: 14.1 șuturi pe meci, NAC Breda: 20.1.

Reprizele meciului

Dordrecht: conduce la pauză în 23%, goluri în repriza a doua 0.62. NAC Breda: conduce la pauză în 54%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Dordrecht: 0-15 (5 goluri). NAC Breda: 76-90+ (7 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Eerste Divisie: 3.57 goluri pe meci, BTTS 69%, Over 2.5 67%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Inainte de meci

Cote 1X2

(5.40)
(4.60)
(1.46)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

DordrechtNAC Breda
1.38Goluri marcate / meci1.92
DordrechtNAC Breda
2.62Goluri primite / meci1.54
DordrechtNAC Breda
53%Posesie medie57%
DordrechtNAC Breda
4.54Șuturi pe poartă / meci6.15
DordrechtNAC Breda

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

14.08Șuturi pe meci20.08
DordrechtNAC Breda
4.54Șuturi pe poartă6.15
DordrechtNAC Breda
9.8%Conversia șuturilor9.6%
DordrechtNAC Breda
53%Posesie57%
DordrechtNAC Breda
1.5xG pentru2.05
DordrechtNAC Breda
1.49xG împotrivă1.04
DordrechtNAC Breda

Calitatea șuturilor

Dordrecht: OfensivăNAC Breda: Dominantă
DordrechtNAC Breda
Precizie (șuturi pe poartă)32%31%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.10
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.300.31

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

NAC Breda stă cu 175% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.8 pct / meci - Dordrecht · 2.2 pct / meci - NAC Breda

Dordrecht
DLWLL
Distribuția rezultatelor
23% V15% E62% I
Sezon (V-E-Î)
3-2-8
0.85 pct / meci · golaveraj -16
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-0-4
Ultimele 5 acasă
1-0-4
LLWLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 2.2xG: 1.34xG advers: 1.16BTTS: 60%Over 2.5: 60%
NAC Breda
DWWDW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
54% V23% E23% I
Sezon (V-E-Î)
7-3-3
1.85 pct / meci · golaveraj +5
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-2-0
2.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
4-2-1
Ultimele 5 în deplasare
3-1-1
LWDWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 0.6xG: 1.69xG advers: 0.82BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

NAC Breda stă cu 39% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.38 goluri / meci - Dordrecht · 1.92 goluri / meci - NAC Breda

NAC Breda stă cu 70% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.62 goluri / meci - Dordrecht · 1.54 goluri / meci - NAC Breda

Profil ofensiv Dordrecht: foarte solid

Dordrecht marchează în 77% dintre meciuri (10 din 13 meciuri), iar NAC Breda păstrează poarta curată în 23% (3 din 13 meciuri).

Profil ofensiv NAC Breda: foarte solid

NAC Breda marchează în 92% dintre meciuri (12 din 13 meciuri), iar Dordrecht păstrează poarta curată în 8% (1 din 13 meciuri).

18Goluri marcate (sezon)25
DordrechtNAC Breda
34Goluri primite (sezon)20
DordrechtNAC Breda
4Media golurilor pe meci3.46
DordrechtNAC Breda
6Goluri marcate (ultimele 5)8
DordrechtNAC Breda
11Goluri primite (ultimele 5)3
DordrechtNAC Breda

Cât de des marchează cel puțin...

77%1 gol92%
DordrechtNAC Breda
46%2 goluri77%
DordrechtNAC Breda
15%3 goluri15%
DordrechtNAC Breda
0%4 goluri8%
DordrechtNAC Breda

Cât de des primește cel puțin...

92%1 gol77%
DordrechtNAC Breda
69%2 goluri54%
DordrechtNAC Breda
46%3 goluri15%
DordrechtNAC Breda
23%4 goluri8%
DordrechtNAC Breda

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

69%
Media ligii

Tipare de goluri

46%BTTS la pauză38%
DordrechtNAC Breda
15%BTTS în ambele reprize8%
DordrechtNAC Breda
31%Gol în ambele reprize31%
DordrechtNAC Breda

BTTS și numărul de goluri

62%Min. 3 goluri și BTTS62%
DordrechtNAC Breda
15%Min. 3 goluri fără BTTS0%
DordrechtNAC Breda
60%BTTS - ultimele 540%
DordrechtNAC Breda

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

92%Min. 1 gol înainte de pauză92%
DordrechtNAC Breda
69%Min. 2 goluri înainte de pauză38%
DordrechtNAC Breda
38%Min. 3 goluri înainte de pauză23%
DordrechtNAC Breda

Repriza 2

77%Min. 1 gol după pauză77%
DordrechtNAC Breda
46%Min. 2 goluri după pauză54%
DordrechtNAC Breda
38%Min. 3 goluri după pauză23%
DordrechtNAC Breda

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

NAC Breda stă cu 101% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.92 pct / meci - Dordrecht · 1.85 pct / meci - NAC Breda

Dordrecht - starea la pauză
23% conduce23% egal54% condusă
NAC Breda - starea la pauză
54% conduce23% egal23% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.92Puncte pe meci (repriza 1)1.85
DordrechtNAC Breda
0.77Goluri marcate (repriza 1)0.92
DordrechtNAC Breda
1.54Goluri primite (repriza 1)0.62
DordrechtNAC Breda
2.31Media golurilor (repriza 1)1.54
DordrechtNAC Breda
23%Poartă intactă înainte de pauză38%
DordrechtNAC Breda
38%Fără gol înainte de pauză31%
DordrechtNAC Breda

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)1.31
DordrechtNAC Breda
0.62Goluri marcate (repriza 2)1
DordrechtNAC Breda
1.08Goluri primite (repriza 2)0.92
DordrechtNAC Breda
1.69Media golurilor (repriza 2)1.92
DordrechtNAC Breda
31%Poartă intactă după pauză46%
DordrechtNAC Breda
54%Fără gol după pauză46%
DordrechtNAC Breda

Dordrecht - rezultatele reprizei a 2-a

23% V31% E46% I
12
Puncte la pauză
10
Goluri la pauză
-10
Golaveraj (repriza 1)
13
Puncte în repriza a 2-a
-6
Golaveraj (repriza 2)
0.92
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 23% dintre meciuri și câștigă 23%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.5

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

NAC Breda - rezultatele reprizei a 2-a

31% V38% E31% I
24
Puncte la pauză
12
Goluri la pauză
+4
Golaveraj (repriza 1)
17
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.85
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 54% dintre meciuri și câștigă 54%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Dordrecht - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.60
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci1.60.6
Media golurilor pe meci2.01.4
1 gol80%80%
2 goluri60%40%
3 goluri40%20%
Poartă intactă40%40%
Fără gol60%40%
Golaveraj-6+1
Pauză: 20% conduce - 20% egal - 60% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2
NAC Breda - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.201.60
Goluri marcate / meci1.00.6
Goluri primite / meci0.40.2
Media golurilor pe meci1.40.8
1 gol80%60%
2 goluri40%20%
3 goluri20%0%
Poartă intactă60%80%
Fără gol20%60%
Golaveraj+3+2
Pauză: 60% conduce - 40% egal - 0% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 5

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Dordrecht
MarcatePrimite
5
9
0-15
2
6
16-30
3
5
31-45
3
4
46-60
2
1
61-75
3
9
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (5 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (9). Bilanț final (76-90): -6 - finalurile de meci sunt un punct slab.

NAC Breda
MarcatePrimite
4
2
0-15
3
4
16-30
5
2
31-45
1
5
46-60
5
3
61-75
7
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (5). Bilanț final (76-90): +3 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.73
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 2.3
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
104%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
69%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
71%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
2%
Risc de 0:0
circa 1 din 50 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Dordrecht

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.01
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-1.25
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.12
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-1.13
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
71%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
162%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.05
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.2
Goluri în final
17% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 28% vin în primul sfert de oră.
17%

NAC Breda

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+1.01
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.63
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.13
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.50
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
119%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
79%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.35
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
28% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 16% vin în primul sfert de oră.
28%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Eerste Divisie).

Echipele vs liga

DordrechtLigaNAC Breda
Media golurilor pe meci▲ 4.003.57▼ 3.46
Ambele echipe au marcat• 69%69%• 69%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 77%67%▼ 62%
Meciuri fără gol primit▼ 8%16%▲ 23%
Gol înainte de pauză▲ 92%83%▲ 92%
Gol după pauză▼ 77%85%▼ 77%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.57
Media golurilor pe meci
69%
Ambele echipe au marcat
67%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
16%
Meciuri fără gol primit
1.95
Goluri acasă / meci
1.62
Goluri în deplasare / meci
+20%
Avantajul gazdelor în atac
+17%
Avantajul gazdelor în apărare
+19%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
83%
1 gol
48%
2 goluri
22%
3 goluri
7%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
55%
2 goluri
32%
3 goluri
15%
4 goluri

Întrebări frecvente

Când joacă Dordrecht și NAC Breda?

Dordrecht întâlnește NAC Breda pe 6 noiembrie 2026 în Eerste Divisie pe Riwal Hoogwerkers Stadion. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Dordrecht - NAC Breda?

Dordrecht marchează în medie 1,38 goluri pe meci, iar NAC Breda 1,92. Media în Eerste Divisie este de 3,57 goluri, cu Over 2.5 în 67% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 69% din meciurile Dordrecht și 69% din cele ale NAC Breda.

În ce formă sunt Dordrecht și NAC Breda?

În ultimele 5 meciuri Dordrecht are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar NAC Breda 3-2-0 (2,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Dordrecht - NAC Breda?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.