Irlanda - Premier DivisionDate actualizate la 06 septembrie 2026

Dundalk - St Patrick's Athl.: statisticile meciului

Dundalk - St Patrick's Athl.: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Dundalk a jucat împotriva St Patrick's Athl. în Premier Division (Irlanda). Meciul s-a jucat la data de 6 aprilie 2026. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Dundalk: 3-2-0, 2.20 puncte/meci. St Patrick's Athl.: 4-1-0, 2.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Dundalk marchează 1.78 si primește 1.44 goluri pe meci. St Patrick's Athl. marchează 2.00 si primește 0.67. Media ligii: 2.51 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Dundalk 67%, St Patrick's Athl. 33%. Over 2.5: Dundalk 56%, St Patrick's Athl. 44%. Nivel liga: BTTS 49%, Over 2.5 42%.

xG, șuturi și stil

St Patrick's Athl. are xG mai mare: 2.11 față de 1.71. Dundalk: 15.2 șuturi pe meci, St Patrick's Athl.: 19.1.

Reprizele meciului

Dundalk: conduce la pauză în 44%, goluri în repriza a doua 1.11. St Patrick's Athl.: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 1.44.

Goluri pe minute

Dundalk: 76-90+ (7 goluri). St Patrick's Athl.: 76-90+ (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Premier Division: 2.51 goluri pe meci, BTTS 49%, Over 2.5 42%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 4.00, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Prezic victoria Dundalk (1), deoarece gazdele marchează în medie 2.33 goluri acasă și primesc doar 0.33 goluri pe meci, având 67% meciuri cu poartă intactă și 0% înfrângeri pe teren propriu. Dundalk este, de asemenea, mult mai eficient în conversia șuturilor — rata de conversie a gazdelor este 14% cu în medie 6 șuturi pe spațiul porții și 17 șuturi totale, în timp ce St Patrick's în deplasare au doar 7% conversie cu aceleași medii de 6 șuturi pe spațiul porții și 17 șuturi. Oaspeții sunt liderii campionatului (poziția 1) și au o serie impresionantă în atac: în ultimele 5 meciuri au marcat 15 goluri (3.0 pe meci) și obțin în medie 2.6 puncte pe meci, iar xG-ul lor este 1.90 față de 1.81 al lui Dundalk. Cu toate acestea, St Patrick's în deplasare nu au marcat în 50% din meciuri și primesc în medie 1.00 gol pe teren străin, ceea ce, alături de defensiva stabilă a lui Dundalk (0.33 goluri primite și 67% portari salvați), oferă un avantaj gazdelor. Luând în considerare randamentul ofensiv mai mare al lui Dundalk acasă (2.33 vs 1.25), conversia superioară (14% vs 7%) și absența înfrângerilor pe teren propriu, acord 55% șanse pentru victoria gazdelor, 20% pentru egal și 25% pentru victoria oaspeților.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Analizând datele sezoniere, Dundalk acasă marchează în medie 2.6 goluri și are xG 2.29, dar păstrează poartă imaculată în 60% din meciurile de acasă, având un indicator sezonier Ambele echipe marchează (GG) de 40%. St Patrick's în deplasare marchează în medie 1.25 goluri, primește 1.0 și are un GG sezonier de doar 25%, ceea ce indică faptul că în meciurile de deplasare golurile de ambele părți sunt mai rare. În ultimele 5 întâlniri GG este la 60%: Dundalk în această perioadă marchează în medie 2.4 și primește 1.0, iar St Patrick's are 3.0 marcate și 1.0 primite; în plus ultimele xG sunt 1.95 pentru Dundalk și 2.64 pentru St Patrick's, ceea ce cresc șansele golului oaspeților. Luând în considerare statistici defensive puternice ale gazdelor (60% clean sheets) și GG sezonier scăzut al oaspeților (25%), semnalul favorizează Nu marchează (NG), deși forma oaspeților reduce avantajul. Prin urmare atribui 40% pentru 'yes' și 60% pentru 'no' și recomand alegerea 'no'.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Dundalk acasă marchează în medie 2.6 goluri pe meci (xG 2.29) și încasează doar 0.4 goluri, iar St Patrick's în deplasare înscrie în medie 1.25 goluri (xG 1.90) și primește 1.0. Media ofensivei gazdelor cu apărarea oaspeților oferă un așteptat de 1.84 goluri pentru Dundalk și 1.48 pentru St Patrick's, adică în total 3.32 goluri așteptate. Din modelul Poisson cu media 3.32, probabilitatea pentru Peste 1.5 este de aproximativ 84%, Peste 2.5 aproximativ 64%, iar Peste 3.5 aproximativ 42%, ceea ce se potrivește cu indicatorii sezonieri (Dundalk are 60% din meciurile de acasă peste 2.5). În plus, Dundalk are mai multe șuturi (20.8 vs 17.0) și o eficiență mai mare (13% vs 7%), iar în ultimele 5 meciuri ambele echipe au câte 60% meciuri peste 2.5 goluri, ceea ce întărește semnalul pentru goluri. Prin urmare, recomand pariul Peste 1.5 ca semnalul cel mai puternic (over pe linia 1.5).

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Analiza indicatorilor numerici indică un avantaj pentru Dundalk: în medie 2,6 goluri pe meci față de 1,25 pentru St Patrick's și xG 2,29 vs 1,90, iar gazdele au în medie 7,4 șuturi pe poartă față de 6,0 și o conversie de 13% comparativ cu 7% la adversar. Până la pauză Dundalk marchează în medie 0,8 goluri, iar St Patrick's doar 0,25, iar gazdele conduc după 45 de minute în 40% din meciuri, în timp ce oaspeții conduc în 25% și se înregistrează egal la pauză în 75% din cazuri. Pe teren propriu Dundalk câștigă 80% din meciuri și are 60% meciuri cu poartă inviolată în sezon, cu o medie de goluri primite de 0,4 pe meci — ceea ce sugerează menținerea avantajului după pauză. Oaspeții sunt în formă bună în ultimele 5 meciuri (4 victorii și 1 egal, 80% victorii), dar eficiența scăzută înainte de pauză (0,25 goluri pe repriză) și xG mai mic nu compensează avantajul gazdelor. Prin urmare, cel mai puternic semnal HT/FT este 1/1 (Pauză/Final: 1 pauză / 1 final).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

2 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

35Posesie (%)65
DundalkSt Patrick's Athl.
7Suturi21
DundalkSt Patrick's Athl.
5Suturi pe poarta3
DundalkSt Patrick's Athl.
1.05xG2.05
DundalkSt Patrick's Athl.
1Cornere11
DundalkSt Patrick's Athl.
35Atacuri periculoase71
DundalkSt Patrick's Athl.
9Faulturi6
DundalkSt Patrick's Athl.
4Cartonase1
DundalkSt Patrick's Athl.

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

DundalkSt Patrick's Athl.
1.78Goluri marcate / meci2
DundalkSt Patrick's Athl.
1.44Goluri primite / meci0.67
DundalkSt Patrick's Athl.
47%Posesie medie54%
DundalkSt Patrick's Athl.
6.11Șuturi pe poartă / meci6.78
DundalkSt Patrick's Athl.

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

15.22Șuturi pe meci19.11
DundalkSt Patrick's Athl.
6.11Șuturi pe poartă6.78
DundalkSt Patrick's Athl.
11.7%Conversia șuturilor10.5%
DundalkSt Patrick's Athl.
47%Posesie54%
DundalkSt Patrick's Athl.
1.71xG pentru2.11
DundalkSt Patrick's Athl.
1.56xG împotrivă1.2
DundalkSt Patrick's Athl.

Calitatea șuturilor

Dundalk: OfensivăSt Patrick's Athl.: Ofensivă
DundalkSt Patrick's Athl.
Precizie (șuturi pe poartă)40%35%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.290.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

St Patrick's Athl. stă cu 18% mai bine la: forma ultimelor 5.

2.2 pct / meci - Dundalk · 2.6 pct / meci - St Patrick's Athl.

Dundalk
DWWDW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
33% W56% R11% P
Sezon (V-E-Î)
3-5-1
1.56 pct / meci · golaveraj +3
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-2-0
2.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-1-0
Ultimele 5 acasă
2-1-0
DWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.4Goluri primite: 1.0xG: 1.92xG advers: 1.38BTTS: 60%Over 2.5: 60%
St Patrick's Athl.
WWDWW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
67% W22% R11% P
Sezon (V-E-Î)
6-2-1
2.22 pct / meci · golaveraj +12
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-1-0
2.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
2-1-1
Ultimele 5 în deplasare
2-1-1
DLWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.6Goluri primite: 0.8xG: 2.51xG advers: 1.19BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

St Patrick's Athl. stă cu 12% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.78 goluri / meci - Dundalk · 2 goluri / meci - St Patrick's Athl.

St Patrick's Athl. stă cu 115% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.44 goluri / meci - Dundalk · 0.67 goluri / meci - St Patrick's Athl.

Profil ofensiv Dundalk: solid

Dundalk marchează în 89% dintre meciuri (8 din 9 meciuri), iar St Patrick's Athl. păstrează poarta curată în 56% (5 din 9 meciuri).

Profil ofensiv St Patrick's Athl.: foarte solid

St Patrick's Athl. marchează în 67% dintre meciuri (6 din 9 meciuri), iar Dundalk păstrează poarta curată în 22% (2 din 9 meciuri).

16Goluri marcate (sezon)18
DundalkSt Patrick's Athl.
13Goluri primite (sezon)6
DundalkSt Patrick's Athl.
3.22Media golurilor pe meci2.67
DundalkSt Patrick's Athl.
12Goluri marcate (ultimele 5)13
DundalkSt Patrick's Athl.
5Goluri primite (ultimele 5)4
DundalkSt Patrick's Athl.

Cât de des marchează cel puțin...

89%1 gol67%
DundalkSt Patrick's Athl.
44%2 goluri56%
DundalkSt Patrick's Athl.
22%3 goluri44%
DundalkSt Patrick's Athl.
11%4 goluri33%
DundalkSt Patrick's Athl.

Cât de des primește cel puțin...

78%1 gol44%
DundalkSt Patrick's Athl.
44%2 goluri22%
DundalkSt Patrick's Athl.
11%3 goluri0%
DundalkSt Patrick's Athl.
11%4 goluri0%
DundalkSt Patrick's Athl.

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

33%
St Patrick's Athl. - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 din 9 meciuri
49%
Media ligii

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză11%
DundalkSt Patrick's Athl.
0%BTTS în ambele reprize0%
DundalkSt Patrick's Athl.
44%Gol în ambele reprize33%
DundalkSt Patrick's Athl.

BTTS și numărul de goluri

33%Min. 3 goluri și BTTS33%
DundalkSt Patrick's Athl.
22%Min. 3 goluri fără BTTS11%
DundalkSt Patrick's Athl.
60%BTTS - ultimele 560%
DundalkSt Patrick's Athl.

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

78%Min. 1 gol înainte de pauză44%
DundalkSt Patrick's Athl.
33%Min. 2 goluri înainte de pauză22%
DundalkSt Patrick's Athl.
0%Min. 3 goluri înainte de pauză11%
DundalkSt Patrick's Athl.

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză78%
DundalkSt Patrick's Athl.
67%Min. 2 goluri după pauză56%
DundalkSt Patrick's Athl.
44%Min. 3 goluri după pauză22%
DundalkSt Patrick's Athl.

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Dundalk - starea la pauză
44% conduce22% egal33% condusă
St Patrick's Athl. - starea la pauză
33% conduce56% egal11% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.56Puncte pe meci (repriza 1)1.56
DundalkSt Patrick's Athl.
0.67Goluri marcate (repriza 1)0.56
DundalkSt Patrick's Athl.
0.44Goluri primite (repriza 1)0.22
DundalkSt Patrick's Athl.
1.11Media golurilor (repriza 1)0.78
DundalkSt Patrick's Athl.
67%Poartă intactă înainte de pauză78%
DundalkSt Patrick's Athl.
56%Fără gol înainte de pauză67%
DundalkSt Patrick's Athl.

După pauză (repriza 2)

1.44Puncte pe meci (repriza 2)2.22
DundalkSt Patrick's Athl.
1.11Goluri marcate (repriza 2)1.44
DundalkSt Patrick's Athl.
1Goluri primite (repriza 2)0.44
DundalkSt Patrick's Athl.
2.11Media golurilor (repriza 2)1.89
DundalkSt Patrick's Athl.
44%Poartă intactă după pauză78%
DundalkSt Patrick's Athl.
11%Fără gol după pauză33%
DundalkSt Patrick's Athl.

Dundalk - rezultatele reprizei a 2-a

44% W11% R44% P
14
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
13
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.56
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului75%

Conduce la pauză în 44% dintre meciuri și câștigă 33%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.6

Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

St Patrick's Athl. - rezultatele reprizei a 2-a

67% W22% R11% P
14
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
+3
Golaveraj (repriza 1)
20
Puncte în repriza a 2-a
+9
Golaveraj (repriza 2)
1.56
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului203%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 67%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Dundalk - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.001.80
Goluri marcate / meci1.01.4
Goluri primite / meci0.20.8
Media golurilor pe meci1.22.2
1 gol80%100%
2 goluri40%60%
3 goluri0%60%
Poartă intactă80%60%
Fără gol40%0%
Golaveraj+4+3
Pauză: 60% conduce - 20% egal - 20% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 0% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 5
St Patrick's Athl. - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.602.60
Goluri marcate / meci0.62.0
Goluri primite / meci0.40.4
Media golurilor pe meci1.02.4
1 gol60%80%
2 goluri20%60%
3 goluri20%40%
Poartă intactă60%80%
Fără gol60%20%
Golaveraj+1+8
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 80% câștigată - 20% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Dundalk
MarcatePrimite
2
0
0-15
3
4
16-30
1
0
31-45
2
4
46-60
1
2
61-75
7
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (4). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

St Patrick's Athl.
MarcatePrimite
1
2
0-15
3
0
16-30
1
0
31-45
4
0
46-60
4
3
61-75
5
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (5 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (3). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.95
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.2 : 1.7
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
117%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
50%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+36%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
60%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
4%
Risc de 0:0
circa 1 din 25 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Dundalk

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.15
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.19
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.07
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.12
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
124%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
135%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.64
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
44% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
44%

St Patrick's Athl.

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.91
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.42
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.11
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.53
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
187%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
47%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.38
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.9
Goluri în final
28% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
28%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Premier Division).

Echipele vs liga

DundalkLigaSt Patrick's Athl.
Media golurilor pe meci 3.222.51 2.67
Ambele echipe au marcat 67%49% 33%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 56%42% 44%
Meciuri fără gol primit 22%32% 56%
Gol înainte de pauză 78%60% 44%
Gol după pauză 100%73% 78%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.51
Media golurilor pe meci
49%
Ambele echipe au marcat
42%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
32%
Meciuri fără gol primit
1.44
Goluri acasă / meci
1.07
Goluri în deplasare / meci
+35%
Avantajul gazdelor în atac
+26%
Avantajul gazdelor în apărare
+16%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
60%
1 gol
20%
2 goluri
9%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
73%
1 gol
47%
2 goluri
24%
3 goluri
9%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. DundalkGolTyreke WilsonPasă decisivă: Gbemi Arubi
  2. St Patrick's Athl.SchimbareIntră: Romal Jordan PalmerIese: Aidan Keena
  3. St Patrick's Athl.Cartonaș galbenJason McClelland
  4. DundalkGolShane Tracey
  5. DundalkCartonaș galbenBobby Burns
  6. DundalkCartonaș galbenDaryl Jeremiah Horgan
  7. DundalkCartonaș galbenAodh Dervin
  8. St Patrick's Athl.SchimbareIntră: Ryan EdmondsonIese: Romal Jordan Palmer
  9. St Patrick's Athl.SchimbareIntră: Jamie LennonIese: Darragh Nugent
  10. DundalkSchimbareIntră: Declan McDaidIese: Eoin Kenny
  11. DundalkCartonaș galbenDaryl Jeremiah Horgan

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Contextul arbitrului

Mediile sezonului și distribuția rezultatelor în meciurile conduse de acest arbitru.

Aaron O'DowdMeciuri arbitrate: 11
5,45Cartonașe pe meci
0Penalty-uri pe meci
1 / X / 245%Victorii ale gazdelor27%Egaluri27%Victorii ale oaspeților

Meciuri directe

Meci anterior: Dundalk 0 - 0 - 1 St Patrick's Athl.. Media golurilor 4.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Dundalk - St Patrick's Athl.?

Meciul din Premier Division s-a încheiat Dundalk 2:0 St Patrick's Athl.. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Dundalk - St Patrick's Athl.?

Dundalk marchează în medie 1,78 goluri pe meci, iar St Patrick's Athl. 2,00. Media în Premier Division este de 2,51 goluri, cu Over 2.5 în 42% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 67% din meciurile Dundalk și 33% din cele ale St Patrick's Athl..

În ce formă sunt Dundalk și St Patrick's Athl.?

În ultimele 5 meciuri Dundalk are un bilanț de 3-2-0 (2,20 puncte pe meci), iar St Patrick's Athl. 4-1-0 (2,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Dundalk - St Patrick's Athl.?

Fundalul statistic pentru Dundalk - St Patrick's Athl. — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.