Scoția - PremiershipKilmac Stadium at Dens ParkDate actualizate la 15 octombrie 2026

Dundee - St. Johnstone: statisticile meciului

Dundee crest
Dundee
1 : 1pauza 0:0
St. Johnstone crest
St. Johnstone

Dundee - St. Johnstone: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Dundee a jucat împotriva St. Johnstone în Premiership (Scoția). Meciul s-a jucat la data de 2 septembrie 2026. Stadion: Kilmac Stadium at Dens Park. Scor final: 1:1.

Forma actuală

Dundee: 2-0-2, 1.50 puncte/meci. St. Johnstone: 1-0-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Dundee marchează 1.25 si primește 0.75 goluri pe meci. St. Johnstone marchează 1.67 si primește 2.00. Media ligii: 2.95 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Dundee 25%, St. Johnstone 67%. Over 2.5: Dundee 25%, St. Johnstone 67%. Nivel liga: BTTS 53%, Over 2.5 58%.

xG, șuturi și stil

Dundee are xG mai mare: 1.43 față de 1.33. Dundee: 13.5 șuturi pe meci, St. Johnstone: 11.0.

Reprizele meciului

Dundee: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 0.75. St. Johnstone: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 1.33.

Goluri pe minute

Dundee: 46-60 (2 goluri). St. Johnstone: 46-60 (2 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Premiership: 2.95 goluri pe meci, BTTS 53%, Over 2.5 58%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Dundee are statistici clar mai bune pe teren propriu: au câștigat 100% dintre meciurile disputate acasă, marchează în medie 2 goluri și nu au primit încă niciunul. Gazdele creează, de asemenea, mai multe ocazii de calitate, cu un xG mediu de 1,96, 7 șuturi pe poartă și 18 încercări pe meci, în timp ce St. Johnstone înregistrează în deplasare un xG de 1,06 și doar 2 șuturi pe poartă. Oaspeții au pierdut singurul meci disputat până acum în deplasare, nu au marcat în acel meci, iar ineficiența lor în afara propriului stadion se traduce prin 100% dintre partide fără gol înscris. Și forma recentă înclină ușor în favoarea lui Dundee, care a câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri și a marcat 8 goluri, față de cele 2 victorii ale lui St. Johnstone. Având în vedere că defensiva lui Dundee le permite adversarilor un xG de 1,10 pe teren propriu, cel mai probabil scenariu este victoria gazdelor, probabil într-un meci în care oaspeții vor avea puține ocazii.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cel mai puternic argument pentru BTTS „Nu” / BTTS No este bilanțul actual foarte slab al lui St. Johnstone în deplasare: 0 goluri marcate, 100% dintre meciuri fără gol înscris și un procentaj al șuturilor de 0%. Oaspeții creează, de asemenea, mai puține ocazii decât Dundee, înregistrând în medie 1,06 xG, 9 șuturi și 2 șuturi pe poartă, față de 1,71 xG, 15 șuturi și 5 șuturi pe poartă pentru gazde. Ultimele cinci meciuri atenuează parțial acest semnal, deoarece ambele echipe au marcat în medie câte 1,6 goluri, iar BTTS pentru St. Johnstone a fost prezent în 40% dintre meciuri. Totuși, Dundee a primit doar 0,8 goluri pe meci în această perioadă, în timp ce defensiva oaspeților permite în medie 1,2 goluri, ceea ce crește șansa unui rezultat în care gazdele marchează, iar echipa vizitatoare rămâne fără gol. Având în vedere media de ligă pentru BTTS, de 46%, rămâne mai probabil scenariul în care cel puțin una dintre echipe nu marchează. Acest pariu nu înseamnă automat 0:0 și nici că ambele echipe nu vor înscrie, ci doar că cel puțin una dintre ele nu va marca.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Forma recentă a ambelor echipe indică un nivel moderat al golurilor: Dundee marchează în medie 1,6 goluri și primește 0,8, în timp ce St. Johnstone înscrie 1,6 și le permite adversarilor 1,2 goluri pe meci. În ultimele cinci partide ale fiecărei echipe, linia de 2,5 goluri a fost depășită în doar 40% dintre cazuri, ceea ce limitează argumentele pentru un meci foarte deschis. Dundee generează în medie 1,55 xG, în timp ce apărarea lui St. Johnstone permite doar 0,83 xG, astfel că este dificil să atribuim gazdelor un potențial clar de peste aproximativ 1,3 goluri. Oaspeții au 1,55 xG în ultimele cinci meciuri, însă defensiva mai solidă a lui Dundee și media de 0,8 goluri primite le reduc proiecția la 1,18. Prognoza totală de 2,50 goluri oferă cel mai clar avantaj pentru Sub 3,5 goluri, deoarece pentru pierderea acestui pariu sunt necesare cel puțin patru goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic semnal indică un rezultat de egalitate la pauză, urmat de victoria lui Dundee: în ultimele cinci meciuri, gazdele au fost la egalitate după 45 de minute în 60% dintre partide, iar St. Johnstone în nu mai puțin de 80%. Primele reprize au fost, de asemenea, sărace în goluri, Dundee marcând în medie 0,4 goluri, iar oaspeții 0,2, în timp ce au păstrat poarta intactă la pauză în 100%, respectiv 60% dintre ultimele cinci apariții. După pauză, Dundee marchează în medie 1,2 goluri, câștigând reprizele secunde în 60% dintre meciuri, în timp ce adversarii rămân fără gol în 40% dintre aceste reprize. Superioritatea gazdelor este confirmată și de xG: 1,71 față de 1,06, precum și de media de 5 șuturi pe poartă pentru Dundee, comparativ cu doar 2 pentru St. Johnstone. Oaspeții nu au câștigat niciunul dintre meciurile analizate din deplasare în acest sezon, în timp ce Dundee are un bilanț perfect acasă, ceea ce întărește scenariul ruperii egalității după pauză: X/1.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
1 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

40Posesie (%)60
DundeeSt. Johnstone
10Suturi15
DundeeSt. Johnstone
2Suturi pe poarta3
DundeeSt. Johnstone
0.98xG1.58
DundeeSt. Johnstone
2Cornere5
DundeeSt. Johnstone
27Atacuri periculoase58
DundeeSt. Johnstone
13Faulturi12
DundeeSt. Johnstone
0Cartonase2
DundeeSt. Johnstone

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

1.25Goluri marcate / meci1.67
DundeeSt. Johnstone
0.75Goluri primite / meci2
DundeeSt. Johnstone
38%Posesie medie52%
DundeeSt. Johnstone
4.25Șuturi pe poartă / meci3.67
DundeeSt. Johnstone

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

13.5Șuturi pe meci11
DundeeSt. Johnstone
4.25Șuturi pe poartă3.67
DundeeSt. Johnstone
9.3%Conversia șuturilor15.2%
DundeeSt. Johnstone
38%Posesie52%
DundeeSt. Johnstone
1.43xG pentru1.33
DundeeSt. Johnstone
2.06xG împotrivă1.42
DundeeSt. Johnstone

Calitatea șuturilor

Dundee: EchilibratăSt. Johnstone: Finalizare eficientă
DundeeSt. Johnstone
Precizie (șuturi pe poartă)31%33%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.290.46

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Dundee stă cu 50% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.5 pct / meci - Dundee · 1 pct / meci - St. Johnstone

Dundee
LWWL
Distribuția rezultatelor
50% V0% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-1
Ultimele 5 acasă
1-0-1
WL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.3Goluri primite: 0.8xG: 1.43xG advers: 2.06BTTS: 25%Over 2.5: 25%
St. Johnstone
WLL
Distribuția rezultatelor
33% V0% E67% I
Sezon (V-E-Î)
1-0-2
1.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-0-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-0-2
Ultimele 5 în deplasare
0-0-2
LL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.7Goluri primite: 2.0xG: 1.33xG advers: 1.42BTTS: 67%Over 2.5: 67%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

St. Johnstone stă cu 34% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.25 goluri / meci - Dundee · 1.67 goluri / meci - St. Johnstone

Dundee stă cu 167% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.75 goluri / meci - Dundee · 2 goluri / meci - St. Johnstone

Profil ofensiv Dundee: foarte solid

Dundee marchează în 75% dintre meciuri (3 din 4 meciuri), iar St. Johnstone păstrează poarta curată în 0% (0 din 3 meciuri).

Profil ofensiv St. Johnstone: neuniform

St. Johnstone marchează în 67% dintre meciuri (2 din 3 meciuri), iar Dundee păstrează poarta curată în 50% (2 din 4 meciuri).

5Goluri marcate (sezon)5
DundeeSt. Johnstone
3Goluri primite (sezon)6
DundeeSt. Johnstone
2Media golurilor pe meci3.67
DundeeSt. Johnstone
5Goluri marcate (ultimele 5)5
DundeeSt. Johnstone
3Goluri primite (ultimele 5)6
DundeeSt. Johnstone

Cât de des marchează cel puțin...

75%1 gol67%
DundeeSt. Johnstone
50%2 goluri33%
DundeeSt. Johnstone
0%3 goluri33%
DundeeSt. Johnstone
0%4 goluri33%
DundeeSt. Johnstone

Cât de des primește cel puțin...

50%1 gol100%
DundeeSt. Johnstone
25%2 goluri67%
DundeeSt. Johnstone
0%3 goluri33%
DundeeSt. Johnstone
0%4 goluri0%
DundeeSt. Johnstone

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză33%
DundeeSt. Johnstone
0%BTTS în ambele reprize33%
DundeeSt. Johnstone
50%Gol în ambele reprize33%
DundeeSt. Johnstone

BTTS și numărul de goluri

25%Min. 3 goluri și BTTS67%
DundeeSt. Johnstone
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
DundeeSt. Johnstone
25%BTTS - ultimele 567%
DundeeSt. Johnstone

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză67%
DundeeSt. Johnstone
0%Min. 2 goluri înainte de pauză67%
DundeeSt. Johnstone
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
DundeeSt. Johnstone

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză100%
DundeeSt. Johnstone
25%Min. 2 goluri după pauză33%
DundeeSt. Johnstone
0%Min. 3 goluri după pauză33%
DundeeSt. Johnstone

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Dundee stă cu 161% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.75 pct / meci - Dundee · 0.67 pct / meci - St. Johnstone

Dundee - starea la pauză
50% conduce25% egal25% condusă
St. Johnstone - starea la pauză
0% conduce67% egal33% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.75Puncte pe meci (repriza 1)0.67
DundeeSt. Johnstone
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.33
DundeeSt. Johnstone
0.25Goluri primite (repriza 1)1
DundeeSt. Johnstone
0.75Media golurilor (repriza 1)1.33
DundeeSt. Johnstone
75%Poartă intactă înainte de pauză33%
DundeeSt. Johnstone
50%Fără gol înainte de pauză67%
DundeeSt. Johnstone

După pauză (repriza 2)

1.75Puncte pe meci (repriza 2)2
DundeeSt. Johnstone
0.75Goluri marcate (repriza 2)1.33
DundeeSt. Johnstone
0.5Goluri primite (repriza 2)1
DundeeSt. Johnstone
1.25Media golurilor (repriza 2)2.33
DundeeSt. Johnstone
50%Poartă intactă după pauză33%
DundeeSt. Johnstone
25%Fără gol după pauză33%
DundeeSt. Johnstone

Dundee - rezultatele reprizei a 2-a

50% V25% E25% I
7
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.75
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

St. Johnstone - rezultatele reprizei a 2-a

67% V0% E33% I
2
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
-2
Golaveraj (repriza 1)
6
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
0.67
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Dundee - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.751.75
Goluri marcate / meci0.50.8
Goluri primite / meci0.30.5
Media golurilor pe meci0.81.3
1 gol75%100%
2 goluri0%25%
3 goluri0%0%
Poartă intactă75%50%
Fără gol50%25%
Golaveraj+1+1
Pauză: 50% conduce - 25% egal - 25% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 25% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2
St. Johnstone - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.672.00
Goluri marcate / meci0.31.3
Goluri primite / meci1.01.0
Media golurilor pe meci1.32.3
1 gol67%100%
2 goluri67%33%
3 goluri0%33%
Poartă intactă33%33%
Fără gol67%33%
Golaveraj-2+1
Pauză: 0% conduce - 67% egal - 33% condusă
Repriza 2: 67% câștigată - 0% egal - 33% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 33% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Dundee
MarcatePrimite
1
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
2
1
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (2 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (1). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

St. Johnstone
MarcatePrimite
0
1
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
2
2
46-60
1
1
61-75
1
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (2 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (2). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.83
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 1.2
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
96%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
46%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
50%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
8%
Risc de 0:0
circa 1 din 13 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Dundee

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.63
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+1.13
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.18
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+1.31
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
91%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
47%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 20% vin în primul sfert de oră.
20%

St. Johnstone

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.09
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.24
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.34
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.58
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
106%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
146%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+1.0
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
20%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Premiership).

Echipele vs liga

DundeeLigaSt. Johnstone
Media golurilor pe meci▼ 2.002.95▲ 3.67
Ambele echipe au marcat▼ 25%53%▲ 67%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 25%58%▲ 67%
Meciuri fără gol primit▲ 50%26%▼ 0%
Gol înainte de pauză▼ 75%79%▼ 67%
Gol după pauză▲ 100%95%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.95
Media golurilor pe meci
53%
Ambele echipe au marcat
58%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
26%
Meciuri fără gol primit
1.37
Goluri acasă / meci
1.58
Goluri în deplasare / meci
+-13%
Avantajul gazdelor în atac
+-15%
Avantajul gazdelor în apărare
+0%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
79%
1 gol
37%
2 goluri
16%
3 goluri
5%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
95%
1 gol
37%
2 goluri
11%
3 goluri
5%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. St. JohnstoneCartonaș galbenZach Mitchell
  2. DundeeSchimbareIntră: Drey WrightIese: Bradley Halliday
  3. DundeeSchimbareIntră: Charlie ReillyIese: Joe Bevan
  4. St. JohnstoneCartonaș galbenSam Stanton
  5. St. JohnstoneSchimbareIntră: Macauley TaitIese: James Gullan
  6. St. JohnstoneSchimbareIntră: Logan ChalmersIese: Jason Holt
  7. St. JohnstoneGolJosh FowlerPasă decisivă: Macauley Tait

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Dundee - St. Johnstone?

Meciul din Premiership s-a încheiat Dundee 1:1 St. Johnstone. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Dundee - St. Johnstone?

Dundee marchează în medie 1,25 goluri pe meci, iar St. Johnstone 1,67. Media în Premiership este de 2,95 goluri, cu Over 2.5 în 58% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 25% din meciurile Dundee și 67% din cele ale St. Johnstone.

În ce formă sunt Dundee și St. Johnstone?

În ultimele 5 meciuri Dundee are un bilanț de 2-0-2 (1,50 puncte pe meci), iar St. Johnstone 1-0-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Dundee - St. Johnstone?

Fundalul statistic pentru Dundee - St. Johnstone — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.