Lituania - A LygaŠiaulių m. savivaldybes stadionasDate actualizate la 16 octombrie 2026

FA Šiauliai - Panevėžys: statisticile meciului

FA Šiauliai - Panevėžys: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

FA Šiauliai a jucat împotriva Panevėžys în A Lyga (Lituania). Meciul s-a jucat la data de 17 august 2026. Stadion: Šiaulių m. savivaldybes stadionas. Scor final: 1:0.

Forma actuală

FA Šiauliai: 0-0-5, 0.00 puncte/meci. Panevėžys: 1-2-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

FA Šiauliai marchează 1.00 si primește 2.04 goluri pe meci. Panevėžys marchează 1.00 si primește 1.70. Media ligii: 2.68 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: FA Šiauliai 56%, Panevėžys 57%. Over 2.5: FA Šiauliai 56%, Panevėžys 57%. Nivel liga: BTTS 50%, Over 2.5 54%.

xG, șuturi și stil

FA Šiauliai are xG mai mare: 1.36 față de 1.25. FA Šiauliai: 10.9 șuturi pe meci, Panevėžys: 10.8.

Reprizele meciului

FA Šiauliai: conduce la pauză în 8%, goluri în repriza a doua 0.64. Panevėžys: conduce la pauză în 39%, goluri în repriza a doua 0.39.

Goluri pe minute

FA Šiauliai: 76-90+ (6 goluri). Panevėžys: 31-45+ (8 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

A Lyga: 2.68 goluri pe meci, BTTS 50%, Over 2.5 54%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 6 dueluri directe anterioare: 3-1-2. Medie goluri 4.00, BTTS 83%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

FA Šiauliai abordează meciul după cinci înfrângeri consecutive, în care a marcat doar 4 goluri și a primit nu mai puțin de 16. Panevėžys are o serie recentă evident mai stabilă: în ultimele cinci partide a suferit o singură înfrângere, a înregistrat trei remize și a primit doar 6 goluri. Gazdele marchează acasă în medie 1,00 goluri pe meci și nu au înscris în 50% dintre partide, în timp ce defensiva lor permite în medie 2,33 goluri, iar xG-ul adversarilor se situează la 1,66. Oaspeții au, de asemenea, cifre slabe în deplasare, cu o medie de 0,82 goluri marcate și 2,36 goluri primite, însă forma lor defensivă mai bună din ultima perioadă și criza traversată de Šiauliai susțin o victorie la limită a acestora. Remiza rămâne un rezultat plauzibil, având în vedere eficiența scăzută a lui Panevėžys în deplasare, dar forma ambelor echipe îi favorizează mai clar pe oaspeți.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Pontul pentru BTTS Nu (NG) nu este susținut în primul rând de eficiența ofensivă limitată a echipei Panevėžys, care înscrie în medie doar 0,82 goluri pe sezon și nu a marcat în 45% dintre meciuri. FA Šiauliai a primit, într-adevăr, în medie 1,08 goluri, însă oaspeții expediază doar 3,27 șuturi pe poartă pe meci și transformă 8% dintre încercări. Gazdele traversează o formă foarte slabă, au pierdut ultimele cinci meciuri și au primit 16 goluri în acestea, ceea ce crește semnificativ șansa ca Panevėžys să înscrie, dar ele au marcat doar 4 goluri în această perioadă. Ultimele cinci partide ale echipei Šiauliai au avut BTTS în doar 40% dintre cazuri, iar procentajul sezonier al echipei Panevėžys este de numai 36%, față de media de 49% în ligă. Prin urmare, cel mai probabil este scenariul în care cel puțin una dintre echipe, în special oaspeții, nu își va valorifica ocaziile și va rămâne fără gol.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

FA Šiauliai ar trebui să beneficieze de condiții favorabile pentru a marca, deoarece Panevėžys primește în medie 2,36 goluri pe meci, cu un xG împotriva sa de 1,72. Gazdele au în medie 11,75 șuturi și 4,25 șuturi pe poartă, în timp ce oaspeții le permit adversarilor numeroase ocazii, iar în 64% dintre meciuri au primit cel puțin două goluri. În total, s-au marcat cel puțin două goluri în 75% dintre meciurile lui Šiauliai și în 82% dintre partidele lui Panevėžys, ceea ce susține clar opțiunea Peste 1,5 goluri. Forma recentă a gazdelor este slabă din punct de vedere defensiv, acestea primind nu mai puțin de 16 goluri în ultimele cinci meciuri, adică 3,2 pe partidă. Linia superioară de 2,5 rămâne mai echilibrată, deoarece Panevėžys înscrie în medie doar 0,82 goluri, astfel că Peste 1,5 goluri este alegerea cea mai sigură și mai solidă.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic semnal este forma actuală a echipei Panevėžys: în ultimele 5 meciuri, oaspeții au fost în avantaj la pauză în 60% dintre partide, au marcat în medie 0,8 goluri înainte de pauză și au primit doar 0,6. Šiauliai se află într-o serie de 5 înfrângeri, iar în această perioadă erau conduși după prima repriză în 80% dintre meciuri, cu o medie de 0,4 goluri marcate și nu mai puțin de 1,8 goluri primite până la pauză. După schimbarea părților, gazdele continuă să arate vulnerabile, deoarece în ultimele 5 apariții au primit în medie 1,4 goluri, în timp ce Panevėžys le-a permis adversarilor doar 0,6. Datele din acest sezon le oferă celor de la Šiauliai un avantaj în primele reprize, în care au fost în avantaj în 50% dintre cazuri, față de 27% pentru adversari, însă forma actuală și îmbunătățirea defensivă a oaspeților indică în mod clar varianta 2/2, cu avantajul lor la pauză și menținerea victoriei până la final.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

58Posesie (%)42
FA ŠiauliaiPanevėžys
13Suturi9
FA ŠiauliaiPanevėžys
2Suturi pe poarta3
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.3xG1.19
FA ŠiauliaiPanevėžys
5Cornere4
FA ŠiauliaiPanevėžys
47Atacuri periculoase56
FA ŠiauliaiPanevėžys
15Faulturi9
FA ŠiauliaiPanevėžys
3Cartonase3
FA ŠiauliaiPanevėžys

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

FA ŠiauliaiPanevėžys
1Goluri marcate / meci1
FA ŠiauliaiPanevėžys
2.04Goluri primite / meci1.7
FA ŠiauliaiPanevėžys
50%Posesie medie47%
FA ŠiauliaiPanevėžys
4.12Șuturi pe poartă / meci3.74
FA ŠiauliaiPanevėžys

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

10.92Șuturi pe meci10.83
FA ŠiauliaiPanevėžys
4.12Șuturi pe poartă3.74
FA ŠiauliaiPanevėžys
9.2%Conversia șuturilor9.2%
FA ŠiauliaiPanevėžys
50%Posesie47%
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.36xG pentru1.25
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.73xG împotrivă1.64
FA ŠiauliaiPanevėžys

Calitatea șuturilor

FA Šiauliai: EchilibratăPanevėžys: Echilibrată
FA ŠiauliaiPanevėžys
Precizie (șuturi pe poartă)38%35%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.240.27

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

FA Šiauliai
LLLLL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
12% V32% E56% I
Sezon (V-E-Î)
3-8-14
0.68 pct / meci · golaveraj -26
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-5
0.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
3-1-8
Ultimele 5 acasă
0-0-5
LLLLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 3.2xG: 1.24xG advers: 1.97BTTS: 40%Over 2.5: 80%
Panevėžys
LDLDW
Distribuția rezultatelor
30% V22% E48% I
Sezon (V-E-Î)
7-5-11
1.13 pct / meci · golaveraj -16
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-0-8
Ultimele 5 în deplasare
1-0-4
LLLLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.4xG: 1.35xG advers: 1.60BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Panevėžys stă cu 20% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.04 goluri / meci - FA Šiauliai · 1.7 goluri / meci - Panevėžys

Profil ofensiv FA Šiauliai: solid

FA Šiauliai marchează în 60% dintre meciuri (15 din 25 meciuri), iar Panevėžys păstrează poarta curată în 17% (4 din 23 meciuri).

Profil ofensiv Panevėžys: foarte solid

Panevėžys marchează în 70% dintre meciuri (16 din 23 meciuri), iar FA Šiauliai păstrează poarta curată în 16% (4 din 25 meciuri).

25Goluri marcate (sezon)23
FA ŠiauliaiPanevėžys
51Goluri primite (sezon)39
FA ŠiauliaiPanevėžys
3.04Media golurilor pe meci2.7
FA ŠiauliaiPanevėžys
4Goluri marcate (ultimele 5)5
FA ŠiauliaiPanevėžys
16Goluri primite (ultimele 5)7
FA ŠiauliaiPanevėžys

Cât de des marchează cel puțin...

60%1 gol70%
FA ŠiauliaiPanevėžys
28%2 goluri26%
FA ŠiauliaiPanevėžys
12%3 goluri4%
FA ŠiauliaiPanevėžys
0%4 goluri0%
FA ŠiauliaiPanevėžys

Cât de des primește cel puțin...

84%1 gol83%
FA ŠiauliaiPanevėžys
56%2 goluri43%
FA ŠiauliaiPanevėžys
40%3 goluri30%
FA ŠiauliaiPanevėžys
20%4 goluri13%
FA ŠiauliaiPanevėžys

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

50%
Media ligii

Tipare de goluri

28%BTTS la pauză22%
FA ŠiauliaiPanevėžys
8%BTTS în ambele reprize9%
FA ŠiauliaiPanevėžys
12%Gol în ambele reprize13%
FA ŠiauliaiPanevėžys

BTTS și numărul de goluri

40%Min. 3 goluri și BTTS39%
FA ŠiauliaiPanevėžys
16%Min. 3 goluri fără BTTS17%
FA ŠiauliaiPanevėžys
40%BTTS - ultimele 560%
FA ŠiauliaiPanevėžys

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

80%Min. 1 gol înainte de pauză83%
FA ŠiauliaiPanevėžys
52%Min. 2 goluri înainte de pauză43%
FA ŠiauliaiPanevėžys
12%Min. 3 goluri înainte de pauză22%
FA ŠiauliaiPanevėžys

Repriza 2

72%Min. 1 gol după pauză78%
FA ŠiauliaiPanevėžys
48%Min. 2 goluri după pauză35%
FA ŠiauliaiPanevėžys
28%Min. 3 goluri după pauză9%
FA ŠiauliaiPanevėžys

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Panevėžys stă cu 132% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.6 pct / meci - FA Šiauliai · 1.39 pct / meci - Panevėžys

FA Šiauliai - starea la pauză
8% conduce36% egal56% condusă
Panevėžys - starea la pauză
39% conduce22% egal39% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.6Puncte pe meci (repriza 1)1.39
FA ŠiauliaiPanevėžys
0.36Goluri marcate (repriza 1)0.61
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.12Goluri primite (repriza 1)0.87
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.48Media golurilor (repriza 1)1.48
FA ŠiauliaiPanevėžys
28%Poartă intactă înainte de pauză43%
FA ŠiauliaiPanevėžys
64%Fără gol înainte de pauză52%
FA ŠiauliaiPanevėžys

După pauză (repriza 2)

1.16Puncte pe meci (repriza 2)1
FA ŠiauliaiPanevėžys
0.64Goluri marcate (repriza 2)0.39
FA ŠiauliaiPanevėžys
0.92Goluri primite (repriza 2)0.83
FA ŠiauliaiPanevėžys
1.56Media golurilor (repriza 2)1.22
FA ŠiauliaiPanevėžys
44%Poartă intactă după pauză43%
FA ŠiauliaiPanevėžys
64%Fără gol după pauză65%
FA ŠiauliaiPanevėžys

FA Šiauliai - rezultatele reprizei a 2-a

28% V32% E40% I
15
Puncte la pauză
9
Goluri la pauză
-19
Golaveraj (repriza 1)
29
Puncte în repriza a 2-a
-7
Golaveraj (repriza 2)
0.60
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului150%

Conduce la pauză în 8% dintre meciuri și câștigă 12%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.2

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Panevėžys - rezultatele reprizei a 2-a

22% V35% E43% I
32
Puncte la pauză
14
Goluri la pauză
-6
Golaveraj (repriza 1)
23
Puncte în repriza a 2-a
-10
Golaveraj (repriza 2)
1.39
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului77%

Conduce la pauză în 39% dintre meciuri și câștigă 30%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză-0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

FA Šiauliai - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.200.80
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci1.81.4
Media golurilor pe meci2.21.8
1 gol80%80%
2 goluri80%60%
3 goluri40%40%
Poartă intactă20%20%
Fără gol60%80%
Golaveraj-7-5
Pauză: 0% conduce - 20% egal - 80% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2
Panevėžys - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.000.80
Goluri marcate / meci0.60.4
Goluri primite / meci0.41.0
Media golurilor pe meci1.01.4
1 gol80%100%
2 goluri20%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă80%20%
Fără gol40%60%
Golaveraj+1-3
Pauză: 60% conduce - 20% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

FA Šiauliai
MarcatePrimite
3
7
0-15
1
8
16-30
5
13
31-45
5
10
46-60
5
7
61-75
6
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (6 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (13). Bilanț final (76-90): 0.

Panevėžys
MarcatePrimite
2
8
0-15
4
5
16-30
8
7
31-45
4
5
46-60
0
5
61-75
5
9
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (8 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (9). Bilanț final (76-90): -4 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.87
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
107%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
57%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+39%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
42%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
12%
Risc de 0:0
circa 1 din 8 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

FA Šiauliai

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.37
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.67
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.36
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.31
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
70%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
163%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.68
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
24% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 12% vin în primul sfert de oră.
24%

Panevėžys

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.39
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.31
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+8.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.25
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.06
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
80%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
119%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.13
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.2
Goluri în final
22% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 9% vin în primul sfert de oră.
22%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (A Lyga).

Echipele vs liga

FA ŠiauliaiLigaPanevėžys
Media golurilor pe meci▲ 3.042.68• 2.70
Ambele echipe au marcat▲ 56%50%▲ 57%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 56%54%▲ 57%
Meciuri fără gol primit▼ 16%31%▼ 17%
Gol înainte de pauză▲ 80%71%▲ 83%
Gol după pauză▼ 72%77%• 78%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.68
Media golurilor pe meci
50%
Ambele echipe au marcat
54%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
31%
Meciuri fără gol primit
1.43
Goluri acasă / meci
1.25
Goluri în deplasare / meci
+14%
Avantajul gazdelor în atac
+13%
Avantajul gazdelor în apărare
+7%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
71%
1 gol
42%
2 goluri
12%
3 goluri
2%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
77%
1 gol
46%
2 goluri
16%
3 goluri
2%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. PanevėžysCartonaș roșuVytautas Gediminas Černiauskas
  2. PanevėžysSchimbareIntră: Arijus BražinskasIese: Marko Bačanin
  3. FA ŠiauliaiGolDeividas DovydaitisPasă decisivă: Dāvis Ikaunieks
  4. FA ŠiauliaiCartonaș galbenLazar Vuković
  5. PanevėžysSchimbareIntră: Kwadwo AsamoahIese: Valdas Paulauskas
  6. FA ŠiauliaiCartonaș galbenDaniel Romanovskij
  7. FA ŠiauliaiSchimbareIntră: Karolis ŽebrauskasIese: Dino Hasanović
  8. FA ŠiauliaiSchimbareIntră: Augustas ValuckasIese: Artem Baftalovskiy
  9. FA ŠiauliaiSchimbareIntră: Danielius JarašiusIese: Deividas Dovydaitis
  10. PanevėžysCartonaș galbenDovydas Balsys
  11. PanevėžysSchimbareIntră: Isaac AsanteIese: Dovydas Balsys

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (6): FA Šiauliai 3 - 1 - 2 Panevėžys. Media golurilor 4.00, ambele echipe au marcat in 83% meciuri.

Panevėžys
3 : 2
FA Šiauliai
FA Šiauliai
3 : 1
Panevėžys
FA Šiauliai
3 : 3
FK Panevėžys
FK Panevėžys
2 : 0
FA Šiauliai
FA Šiauliai
2 : 1
FK Panevėžys
FK Panevėžys
1 : 3
FA Šiauliai

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul FA Šiauliai - Panevėžys?

Meciul din A Lyga s-a încheiat FA Šiauliai 1:0 Panevėžys. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre FA Šiauliai și Panevėžys?

În ultimele 6 întâlniri directe FA Šiauliai a câștigat 3, Panevėžys 2, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 4,00 goluri, ambele echipe marcând în 83%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de FA Šiauliai - Panevėžys?

FA Šiauliai marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Panevėžys 1,00. Media în A Lyga este de 2,68 goluri, cu Over 2.5 în 54% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 56% din meciurile FA Šiauliai și 57% din cele ale Panevėžys.

În ce formă sunt FA Šiauliai și Panevėžys?

În ultimele 5 meciuri FA Šiauliai are un bilanț de 0-0-5 (0,00 puncte pe meci), iar Panevėžys 1-2-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru FA Šiauliai - Panevėžys?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.